Zapojili jste se do Bebevýzvy? Stále je ve hře spousta výher. Proč nezkusit udělat něco pro svoje zdraví a ještě vyhrát?

Pravidelně vás od 1.6. informujeme o projektu www.bebevyzva.cz v rubrice http://zena-in.cz/kategorie/prijemne-vstavani

Zapojili jste se do projektu Bebevyzva? Cvičíte pravidelně? Už jste něco vyhráli?

Ještě stále máte šanci něco vyhrát!

Projekt BeBe výzva se naplno rozjel od prvního června a cvičit s ním můžete až do konce srpna. Takže ještě je stále čas!

Jaká je odměna?

Kromě snídaňových balíčků se sušenkami BeBe Dobré ráno a podložky na cvičení, se kterou pak bude cvičení jedna radost, budou moci všichni vyhrát ještě poukaz na nákup sportovního oblečení. Váháte, protože nemáte v čem cvičit? Neváhejte – zkuste to! Čím více dní odcvičíte, tím můžete dosáhnout na hodnotnější dárek.

Vyhrát můžete už po sedmi odcvičených dnech – soutěž končí na konci srpna, stále je šance na výhru!

Osobní trenér pro každého! Vyzkoušejte!

BebeProgramem vás provedou zkušení osobní trenéři Radka Vandasová a Oliver Poór, kteří poradí, jak správně cvičit, a prozradí i tipy jak se namotivovat tak, abyste se cvičením vydrželi až do konce. Kromě toho si můžete jednoho z nich vybrat jako svého osobní kouče, který vám následně pomůže správně a pravidelně cvičit až do konce Výzvy. „Krátká ranní kardio rozcvička je ideálním způsobem, jak se po ránu probudit a zároveň aktivovat metabolismus a nastartovat tělesné funkce,“ vysvětluje osobní trenérka Radka Vandasová a dodává: „Velkou výhodou kardio cvičení také je, že nám v těle rozproudí krev a šetrně prohřeje svaly a klouby.“

Snídaně je základ

Nezapomeňte, že na ranní rozcvičku byste se měli vrhnout na lačno hned po probuzení, abyste tak nastartovali svůj metabolismus a dostali chuť se nasnídat. Na stránkách www.bebevyzva.cz proto také naleznete spoustu tipů na pestré a vyvážené snídaně, kde jistě najdete inspiraci.

Redakce Žena-in cvičí, tak se i vy zapojte do soutěže na www.bebevyzva.cz

Reklama