Projekt značky BeBe Dobré ráno 60 sekund, 30 dní, 1 výzva, který se prostřednictvím krátké ranní kardio rozcvičky snažil po dobu více než dvou měsíců zpříjemnit lidem jejich rána, již skončil. Mnoho z těch, kteří se do projektu aktivně zapojili a pravidelně cvičili, však v tomto ranním rituálu s nadšením dál pokračuje. Po ranní rozcvičce se prý cítí mnohem lépe a po celý den mají i lepší náladu.

BeBe

Pokud také uvažujete o tom, že už je konečně na čase začít dělat něco pro sebe, ale z nejrůznějších důvodů váháte a své rozhodnutí odkládáte (známe to všichni, po ránu je leckdy těžké si třeba i vyčistit zuby...), vyzpovídali jsme pro vás výherce soutěže BeBe výzva. Jste zvědaví na to, co si o soutěži myslí a zda ve svém úsilí vytrvali? Myslíte, že se do cvičení zapojili i muži? To vše si přečtěte na následujících řádcích a budete možná překvapeni :-).

Proč jste se odhodlali připojit k projektu BeBe výzva? Cvičili jste již před tím?

Adriana: Oslovila mě reklama, možnost vyhrát zajímavé ceny, ale také udělat něco pro sebe. Před tím jsem pravidelně necvičila.

David: Do projektu BeBe výzva jsem se zapojil náhodou. Jednoho dne jsem si chtěl zkontrolovat e-mail a během nabíhání přihlášení jsem uviděl

reklamu na výhru tabletu. Jelikož jsem si tablet chtěl v nejbližší budoucnosti pořídit, řekl jsem si, co kdyby to vyšlo. Když jsem ale zjistil, co proto musím udělat, moc se mi do toho nechtělo. Nakonec jsem ale sám sebe přemluvil, že za zkoušku nic nedám. Nikdy před tím jsem ráno necvičil, tak vykonat všechny pohyby z videa bylo první dny namáhavé. I když ne každý den se cvičí dobře, po určitém čase jsem se do toho dostal a začalo mě to i bavit.

Barbora: Aplikace BeBe mě zaujala hned od začátku, protože přišla s něčím novým, co tu ještě nebylo. Cvičila jsem i před tím, ale ne ráno. Bylo to spíše v odpoledních hodinách.

Pokračujete se cvičením i po skončení soutěže? Má na vás ranní cvičení nějaký vliv?

Adriana: Přiznávám, že od skončení soutěže se mi už nedaří cvičit pravidelně, ale každé ráno se snažím alespoň trochu protáhnout a jednou týdně chodím na dvě hodiny na břišní tance (tento sport mě hrozně baví). Každopádně když si ráno zacvičím, mám během celého dne mnohem více energie.

David: Ve cvičení pokračuji i nadále, momentálně bez internetu, ale s tím co si pamatuji z videí. Během těch pár odcvičených měsíců, jsem si uvědomil, že už mě tolik nebolí záda.

Barbora: Občas cvičím ráno i nyní. Cvičení má na mě vliv hlavně ráno, protože se po něm cítím svěžejší a nabuzenější.

Splnil vám program BeBe výzva to, co jste od něj očekávali? Co to bylo?

Adriana: Ano splnil. Jednak mám ráda soutěže a jednak jsem byla skvěle motivovaná zajímavými výhrami (bez toho bych se ke cvičení asi nedonutila).

David: Tato výzva mi splnila víc, než jsem očekával. Zdravotně si připadám v lepší kondici a samozřejmě jsem rád i za výhru, kterou jsem získal. Přehodnotil jsem i svůj přístup ke snídani.

Barbora: Určitě splnil. Donutil mě více se hýbat a cvičit.

BeBe

Měli jste po kardio cvičení větší chuť na snídani? Co obvykle snídáte?

Adriana: Nevím, jestli jsem měla větší chuť na snídani jako takovou, protože snídám pravidelně a mé tělo je na to zvyklé. Ale měla jsem mnohem větší chuť na zdravější jídlo. Většinou si dávám jogurt s ovesnými vločkami nebo s BeBe Dobré ráno mini a piji čistou filtrovanou vodu.

David: Obvykle jsem nesnídal nic. Většinou jsem začínal skoro až obědem. Během výzvy jsem ale dokonce dostal i chuť snídat. Snažím se aspoň párkrát v týdnu držet jídelníčku, který je uveden na stránkách BeBe výzvy, jinak snídám müsli s mlékem nebo BeBe mléčné s medem.

Barbora: Mírné zvýšení chuti na snídani jsem zaznamenala. Obvykle snídám chléb se sýrem či šunkou.

Doporučíte ranní kardio cvičení svým kamarádům či kamarádkám? Máte radost z výhry? :-)

Adriana: Ranní cvičení mohu určitě každému doporučit, člověk má potom opravdu mnohem více pozitivní energie přes den. Z výhry mám velkou radost, upřímně to byla také moje hlavní motivace. I když jsem moc nevěřila, že bych mohla hlavní cenu vyhrát.

David: O ranním cvičení jsem některým kamarádům již řekl a jistě se zmíním a doporučím i dalším. Z výhry radost mám. Musím se ale přiznat, doufal jsem, že si z výzvy odnesu alespoň lahev „Booble“. Nečekal jsem, že s tolika soutěžících, budu ten, co si odnese hlavní cenu. Děkuji všem organizátorům soutěže za možnost ranního cvičení.

Barbora: Určitě mohu ranní cvičení doporučit všem svým kamarádům a kamarádkám. Z výhry mám obrovskou radost :-).

Reklama