Bulvár

Beata Rajská vítala jaro

Přestože tomu počasí ještě zcela nenasvědčuje, léto se blíží. Příchod léta společně oslavily značka Chiquita a módní návrhářka Beata Rajská na akci Otevítání léta, která se konala 6. května v Café Pavilonu Grébovka. Během podvečerního programu proběhla přehlídka letní kolekce Beaty Rajské a představení letních osušek, které Beata Rajská navrhla speciálně pro značku Chiquita. Akci, kterou moderoval Leoš Mareš, si nenechali ujít třeba manželé Donutilovi nebo modelky Markéta Divišová a Zuzana Rosáková.

cv

Hlavní hvězdou večera byla modelka Markéta Divišová, která předvedla plážové modely z kolekce Beata Rajské. Modely dále předváděla například dcera Jana Rosáka Zuzana nebo modelka Tereza Zímová, která ihned po přehlídce zamířila k ovocnému baru. Přehlídku sledovala třeba Zuzana Donutilová s manželem nebo moderátor Alexander Hemala s manželkou. Leoš Mareš si zase nenechal ujít příležitost vyfotit se s půvabnými Miss Chiquita.

Celá módní přehlídka se nesla v duchu letních koktejlů, party a samozřejmě léta. Hosté podvečerní akce měli možnost občerstvit se v pestrém ovocném baru a ochutnat čerstvé koktejly Chiquita Smoothies. Dámy využily služeb kadeřníka Tibora Němce a kosmetického poradenství značky Clinique.

Na akci Beata Rajská s Mirkou Škrabalovou z Chiquity slavnostně představily osušku, kterou Beata navrhla speciálně pro značku Chiquita. Osušku mohou do 6. června získat všichni příznivci značky Chiquita – více na www.chiquita.cz

Chiquita

Společnost Chiquita již více než 100 let dodává lidem na celém světě to nejkvalitnější exotické ovoce. Společnost působí ve více než 70 zemích světa a je známa především jako producent kvalitních banánů a dalšího exotického ovoce, dále zdravých salátů a nápojů z čerstvého ovoce zvaných smoothies. Posláním společnosti je zajistit co největšímu počtu lidí možnost vychutnat si zdravé, kvalitní a čerstvé potraviny.

 Beata Rajská

Luxusní značku dámské elegantní módy založila módní návrhářka Beata Rajská v roce 1997. Od té doby slaví úspěchy na české i světové módní scéně (např. v Moskvě, St. Petersburgu, Varšavě, Berlíně, Londýně). V tuzemsku je spjata se soutěží Miss České republiky, její módu nosí i mnoho významných žen českého showbyznysu. Butik Beaty Rajské najdete na adrese: Ovocný trh 11, Praha 1. Více na www.beatarajska.com.

 

   
10.05.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  enka1 — #1 Sml30 Blažená rajská vítala jaroSml80.

  superkarma: 0 10.05.2010, 12:11:19
 2. [2] lleennaa [*]

  enka1 — #1 Sml30Sml30

  kdo ví, co tím chtěl básník říci Sml57

  Třeba je p. B. Rajská opravdu rajská Sml80

  superkarma: 0 10.05.2010, 11:59:09
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Nechtělo by to R i v nadpisu?Sml58

  1. na komentář reaguje lleennaa — #2
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #3
  superkarma: 0 10.05.2010, 11:25:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme