Módní návrhářka Beáta Rajská tvrdí, že s trochou snahy může být elegantní každý. Nejdůležitější podle ní je, aby lidé při výběru oblečení měli vždy na paměti, při jaké příležitosti ho oblékají. I při domácích oslavách by každý měl dbát na to, jak vypadá. Chvilka zamyšlení před skříní za to stojí.

Tato žena, která má módní trendy v malíčku, klidně přizná, že sama nosí někdy doma i tolik zatracované tepláky.
„Mám dokonce několikery,“ zdůrazňuje, „ale nejraději mám ty z úpletu, co mají po každé straně tučňáčky. Jsou prostě úžasné. Na úklid zcela ideální,“ pochvaluje si.

„Například Štědrý večer je ale slavnostní chvilka a sváteční oblečení je v tomto případě na místě. Já jsem k tomu byla i z domova vedená. Když jsme připravili a ozdobili stůl, šli jsme se k jídlu převléci. Ke štědrovečerní tabuli je nejvhodnější malá večerní toaleta, tedy úzké pouzdrové jednoduché šaty. Já si k nim ještě obouvám i společenské boty. Pro mě je to totiž jeden z největších svátků v roce,“ prozradila.

Letos sice Beáta Rajská oslaví Vánoce spolu s rodinou v Dubaji, ale veškerou tradici spojenou s tímto výjimečným dnem chce dodržet.
„K večeři budeme mít smaženého kapra, bramborový salát, cukroví. Samozřejmě, že si budeme dávat i dárky, rozkrojíme jablíčka a všechno ostatní, co k Vánocům patří,“ potvrzuje.

A co se týče oblečení? Zajímá vás, kolik si bere sebou slavná módní návrhářka na deset dnů oblečení?
„Strašně málo,“ říká. „Naučila jsem se zabalit si za dvacet vteřin. Jsem neustále na cestách, a tak dodržuju pravidlo, že to, co mám v zavazadle, musí jít nejrůznějšími způsoby vhodně zkombinovat.“

Zdroj: Korzo

V čem jste při štědrovečerní večeři oblečená vy? Je vám to pohodlné? A v čem normálně chodíte doma? Znáte modely Beáty Rajské? A líbí se vám?

Reklama