Bulvár

Beachvolejbalistka Kolocová: Trenér musí být dětem příkladem!

Trénování dětí a mládeže je mnohdy velice náročná a zodpovědná práce, které se u nás bez nároku na honorář věnuje několik desítek tisíc dobrovolníků. Vliv těchto lidí je zcela zásadní a určující pro budoucí sportovní vývoj dětí. Své o tom ví i plážová volejbalistka Kristýna Kolocová, která se zapojila do kampaně virtuálního operátora SAZKAmobil mimo jiné na podporu obětavých trenérů.

  „Dodnes si vzpomínám na svou první trenérku, která mě ke sportu nadchla. Možná bych se věnovala něčemu úplně jinému, kdybych ji nepotkala,“ směje se Kristýna Kolocová a dodává: „Myslím si, že dětský trenér by měl své malé svěřence především pozitivně motivovat. Vše je učit hrou tak, aby se na každý trénink těšili a naopak neradi z něj odcházeli.“

Sazka

Trenéři dětských a mládežnických sportovních týmů věnují svůj volný čas a nezřídka i finance na výchovu budoucích sportovních hvězd. Virtuální operátor SAZKAmobil se proto rozhodl na tuto situaci poukázat a zároveň i konkrétním trenérům pomoci. V rámci své kampaně, během které se zákazníci mohou těšit na miliony volných minut a SMS, nabídne lidem prostřednictvím speciální internetové stránky možnost obdarovat vybrané trenéry. Mimo volných minut a SMS od štědrých dárců se mohou trenéři samozřejmě těšit i na finanční injekci přímo od SAZKAmobilu.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout jedinečnou příležitost, jak během svátků potěšit nejen sebe, ale i své okolí. Mimo svých přátel či známých můžete ocenit také záslužnou práci mládežnických trenérů a pomoci jim s náklady spojenými s používáním mobilního telefonu,“ dodává Schmiedhammer.

Sazka

Příběhy trenérů a kompletní informace o vánoční nadílce SAZKAmobilu si můžete přečíst na stránkách www.milionovedarky.cz.

Kampaň běží od 1. listopadu do 31. ledna 2016. SAZKAmobil v tomto období odmění každý nákup loterií nebo losů od Sazky v hodnotě nad 300 Kč. Můžete se těšit na dárek v podobě 30 volných minut u předplacené karty anebo 30 bezplatných SMS do všech sítí u Šťastného tarifu. 

 

   
16.11.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] RenataMor [*]

  Sml67

  superkarma: 0 17.11.2015, 10:58:04
 2. [1] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 16.11.2015, 08:34:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme