metaxa

Metaxa je pojem, snad každý člověk na světě, vyjma zapřisáhlých abstinentů, ji alespoň jednou v životě ochutnal. Většina si ji zamilovala. Pití Metaxy je příjemné a opojné, pití Metaxy je rituál, pokušení pro posezení s kamarády...

Plánujete dámskou jízdu? Jdete s partou na mejdan? Dejte si lahodnou Metaxu. Ať už si Metaxu dáte samotnou, na ledu nebo dáte přednost míchanému drinku, věřte, že si nejen prosluníte den, ale zcela určitě si užijete spoustu zábavy a pohody.

Metaxa pro všechny z Vás, které máte rády zábavu s kamarády, přináší skvělou soutěž! Bezva tip na nezapomenutelnou party!

Od 15. 10. 2010 do 30. 11. 2010 se můžete zapojit do soutěže Pozvi slunce dál a vyhrát ceny v hodnotě 240 000 Kč na party s přáteli.

Slunce oběhne zemi za 12 měsíců. Hlavní výhrou proto rozdělíme mezi 12 šťastných výherců. Každý z nich tak od Metaxy obdrží 20 000 Kč na svou vlastní slunečnou party.
Vyzkoušej, jestli slunce vysvitne zrovna pro tebe a tvá soutěžní SMS dorazí jako první po okamžiku Šťastné chvilky v daném soutěžním cyklu. Pro každý soutěžní cyklus jsou Šťastné chvilky určeny před začátkem soutěže a jsou uloženy v zapečetěné obálce ve vybrané advokátní kanceláři. Výherci hlavních výher budou o své výhře informováni prostřednictvím SMS, a to nejpozději do 3 pracovních dnů po skončení daného soutěžního cyklu.

Více informací najdete na stránkách www.pozvisluncedal.cz

Pokud v soutěži nevyhrajete, nezoufejte! Tady máte alespoň skvělé tipy na míchané drinky s Metaxou!

  • Metaxa Suntonic

Metaxa 5*, tonik, plátek pomeranče

  • Suntonic Lemon

Metaxa 5*, tonic bitter lemon, citron, plátek pomeranče

  • Suntonic Red

Metaxa 5*, tonik, grenadina, plátek pomeranče

  • Metaxa Fresh

Metaxa 5*, pomerančový fresh džus, plátek pomeranče

Teď už jen pozvěte kamarádky a vychutnávejte si sluncem provoněné drinky s Metaxou!

Reklama