Novinky

BATIST Nej sestřičkou se stala Renata Grossová Klementová z Brna

Modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé. Své o tom ví patnáct zdravotních sestřiček, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička. Ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě se konal již sedmý ročník této velkolepé akce.

O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. BATIST Nej sestřička je tedy soutěží těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Jestliže však očekáváte, že jde o volbu sestřičky z pohledu pouze vnější krásy, pak jste na velkém omylu. Do soutěže se totiž hlásí opravdové dámy, krásné nejen svým tělem, ale i duchem. Jsou vzdělané, přátelské a je s nimi zábava.

sd

as

A která sestřička se stala tou NEJ?

 • Porotu nejvíce okouzlila a BATIST Nej sestřičkou 2015 se stala Renata Grossová Klementová z Fakultní nemocnice Brno, vrchní sestra Endoskopického centra. „Nečekala jsem to,“ rozplakala se vítězka na pódiu.
 • 2. místo BATIST Nej sestřička získala Alice Školníková z Nemocnice Na Bulovce Praha, je vrchní sestrou na Klinice pneumologie a hrudní chirurgie.
 • 3. místo BATIST Nej sestřička získala Petra Štěrbová z Nemocnice Sokolov - Nemos s.r.o., která pracuje na interním oddělení jako staniční sestra.
 • Vedlejší cenu BATIST Sympatie Nej sestřička získala Katka Doležalová z Nemocnice Neratovice, kde pracuje na chirurgické ambulanci.

sa

„Jsem rád, že se to povedlo, sestry mají těžkou a obětavou práci, jsem rád, že tuto akci berou jako zpestření své náročné práce,“ dodává David Novotný, organizátor soutěže.

   
06.10.2015 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [2] bábovka [*]

  Sml59

  superkarma: 0 06.10.2015, 18:56:42
 2. [1] bobani [*]

  práci těžkou , náročnou , zodpovědnou a hlavně podhodnocenou Sml22

  superkarma: 0 06.10.2015, 16:30:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme