Měli jste těžký den v práci? Nepodléhejte stresu a únavě. Probuďte se! Osvěžte tělo i mysl s novými duhovými sprchovými gely Radox. Zažijte jedinečný požitek ze sprchování.

Nové sprchové gely od Radox přinášejí jedinečné spojení citrusů a bylinek v každé lahvičce tohoto skvělého životabudiče. Vyzkoušet ho můžete hned ve třech variantách:

Uplifting

Povznášející“ sprchový gel. Jeho lehkost a energii přináší spojení vůní růžového grapefruitu a bazalky. Růžový grapefruit má šťavnatou a , osvěžující vůni. Bazalka má nezaměnitelnou aromatickou vůni, která vás zanese do teplého, prosluněného středomoří.

Radox

Revive

„Oživující“ sprchový gel. Dobije energii a životní sílu díky spojení vůní mandarinky a citronové trávy. Jemná osvěžující vůně šťavnatých mandarinek vás příjemně pohladí a naladí. Silné aroma citronové trávy vás nakopne a dodá ztracenou energii. Nechte se unést vůní dálek, ke kterým vás tato kombinace vůní vybízí.

Energise

„Energický“ sprchový gel. Energii vašemu tělu dodá spojení vůní limetky a máty. Vůně limetky vás naladí na chvíle odpočinku s lákavými vůněmi letních osvěžujících koktejlů jako je například Mojito. Tento prožitek jen podtrhne omamná vůně máty. Toto spojení vás tak zanese do dálek a dodá ztracenou energii.

Radox

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 60,90 Kč.

Novinky jsou k dostání od srpna v běžné maloobchodní síti.

 

Reklama