Zatímco je listí ještě na stromech a podzim hýří barvami, dav se pomalu halí do černé, šedé, tmavě modré nebo hnědé a začíná se měnit v temnou bezbarvou masu. Připomíná mi to dětskou plastelínu.

Zpočátku máte válečky jasných barev, které nakonec skončí v šedošpinavé hroudě. Až opadá listí a slunce nadobro zmizí v šedavých marcích uplakaného nebe, definitivně splyneme se šedými špinavými ulicemi.

Na tom jsme se shodly všechny v redakci. Z všeobecné tmavosti a nebarevnosti na nás padá smutek. Co s tím? Rozhodly jsme se, že proti tomu začneme bojovat barvami! A začneme pochopitelně u sebe. Každá z nás si koupí, nebo vytáhne ze skříně buď něco hodně světlého, nebo výrazně barevného a bude v tom chodit. Kapka ke kapce... znáte to. Nemusí pršet, hlavně že kape. Klárka má už dvě sezony barevný kabátek z Desigualu, který zase opráší, já se obětuji a skočím do nepraktické bílé a Saša na to půjde přes výrazně barevné doplňky.

Možná, že svou optimistickou barevností nakazíme i ostatní. Připojíte se?

Úžasnou inspiraci můžete načerpat z této barevně explodující kolekce značky Ivko inspirované ruským folklorem. Pletené kabátky, šaty, svetry a k nim skvěle sladěné doplňky. Dokázala byste v něčem takovém vyjít na ulici?

rusko

rusko

rusko

Dobře, uznávám, že tyhle modely jsou už trochu moc, ale třeba se mýlím. Možná je mezi vámi mnohem víc „barevných“ průkopnic, než si myslím.

Tak se mi přihlaste, dnes vyhlašujeme barevnou válku podzimní šedi a splínu!

Nosíte i na podzim výrazné a veselé barvy? Pomáhají vám proti špatné náladě a splínu? Jaký nejvýrazněji barevný svršek nosíte? Chodíte i v zimě v bílé nebo v béžové? Máte odvahu jen na barevné doplňky? Jaké nejodvážnější barvy nosíte? Čím si zpestřujete pochmurně nebarevné oblečení?

Která z vás je nejodvážnější, co se barev týče? Vyfotíte nám svůj nejbarevnější outfit?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama