Pročítal jsem si poslední zprávy ze společnosti a nestačím se divit: Iveta Bartošová čeká dítě se svým ex i stávajícím milencem! Naďa Konvalinková úspěšně hubne pomocí Cajthamlové, Havlíčka a hypoxi přístrojů. A já si říkám zaplaťpánbůh!

magazín

Když jsem usedal k psaní tohoto článku, měl jsem ideu sepsat něco skutečně nadčasového, hodnotného. Zvažoval jsem existenciální problémy své generace nebo třeba hloubkovou sondu do naší ekonomické situace, když tu mě praštil přes oči titulek na internetu: Iveta Bartošová děkuje andělům. Její milenec Rychtář tvrdí, že čeká dítě. Pak jsem pročítal e-mailovou schránku a dozvěděl se, že vrcholí volba Miss cizinky žijící v Česku a herečka Naďa Konvalinková úspěšně hubne. A najednou jsem měl jasno - tohle jsou přesně ta témata, která toužím zpracovat! Hlavně ta Bartoška s Konvalinkovou, ty mi prostě nedají spát. Tak tedy...

Krásná Naďa Konvalinková shazuje svou krásu

Podle posledních informací shodila krásná herečka Naďa Konvalinková 12 kilogramů a v pase zchudla o 20 centimetrů. Hubnout jí pomáhají hypoxi přístroje a nutriční odborníci Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček. Bravo, bude-li takhle pokračovat dál, jistě se z ní záhy stane chodící zombie, kterých má český i zahraniční showbyznys nespočet. Vzpomenu-li si na překrásné a vlídné filmové role, které ztvárnila právě díky svým „boubelkovským“ přednostem, je mi trochu smutno. Naštěstí jsou však nesmrtelně zaznamenané na filmovou pásku. No, herečka je, zdá se, spokojená, tak proč ne. Ostatně myšlenkou na hubnutí se prý zabývá celý život... „Teď už opravdu držím to, co držet mám, a nemůžu říct, že by šla kila rychle dolů, protože člověk zjistí, že má všemi těmi dietami pošramocený metabolismus. Hlavně že už mi kila nenaskakují nahoru. A já neustupuju od toho, co jsme si na začátku zadali,“ řekla Naďa Kovalinková a dodala, že si musela kvůli nové postavě nechat přešít část šatníku.

Iveta Bartošová je konečně těhulka

Nevím, co se stane, až Iveta Bartošová porodí, ale myslím, že to bude velká událost. Bojím se, aby si své miminko (které jí ze srdce přeji) dostatečně užila, protože se obávám, že se nejspíš zhroutí svět. Neexistuje snad žena, u které by byly vztahy a těhotenství propíranější téma. Iveta má syna Artura s hudebníkem Ladislavem Štaidlem. Byla závislá na antidepresivech a její nejbližší okolí (jmenovitě syn) o ní tvrdí, že je „labilní“. Co ještě? Vdala se za herce Jiřího Pomeje, rozvedla se s týmž hercem, našla si italského hraběte, rozešla se s ním a vrátila se k původnímu milenci... no, zkrátka, čert aby se v tom guláši vyznal, že? V tuto chvíli Iveta - jak již jsem napsal - prý čeká své druhé dítě, a to je údajně tato pětačtyřicetiletá zpěvačka již po přechodu. Není ani jasné, jestli miminko čeká s Josefem Rychtářem, nebo Domenico Martuccim, ale co už. Iveto, hlavně ať je to holka, a ať se narodí zdravá (a pokud možno, ať se nezhroutí ten svět)!

A já bych chtěl jen závěrem dodat, jakou je mi ctí, že jsem obohatil intelektuální fluidum tímto fascinujícím materiálem.

Čtěte také...

Reklama