Zimní móda si v pestrých barvách moc nelibuje. I my se jim nějak instinktivně vyhýbáme. A není to škoda? Nechtělo by to barevnou vzpruhu alespoň v doplňcích? Podívejte se na barevné zimní boty a třeba mi dáte za pravdu.

Červenou jsme tu už jednou měli.

Co takhle smaragdově zelenou?

Krásně oživí váš outfit. Zelená vypadá nejen dobře se zemitými barvami, jako jsou hnědá, oranžová nebo žlutá, ale také s kontrastní růžovou, červenou nebo bílou. Zelená skvěle vynikne také, když ji zkombinujete se zlatými doplňky.

Jste spíš pro modrou?

Modrá barva skvěle vynikne vedle všech odstínů hnědé, které se díky ní stanou mnohem atraktivnějšími, jak jste se mohly přesvědčit v módním článku o podzimních barevných kombinacích. Modrá k zimě prostě patří a dobře se kombinuje i s černou, tato kombinace získá francouzský šarm. S červenou je osvědčená a patří mezi oblíbené dvojice, se kterými nikdy nemůžete sáhnout vedle. S bílou dostane čisťounký chladný vzhled a dobře vypadá i se zelenou navzdory pořekadlu „zelená a modrá…“ :)

Jste spíš pro hřejivé barvy?

Tak se poohlédněte po žluté, jejíž odstíny mohou jít od barvy koření, jako je kari a šafrán, až po teplé barvy přírodní kůže, přes patinovanou oranžovou a terakotu.

Fialová

Je typickou barvou adventu, ale proč si v této mystické barvě nepořídit třeba boty?

Fialová na botách a doplňcích naštěstí nebývá agresivní. Jde spíš o odstíny, které se podobají barvám lesních plodů, nebo drahokamů.

Co vy na to, milé ženy-in? Vyšly byste si v barevných botách?

Foto CCC Boty a Salamander

Čtěte také:

Reklama