Rozhodla jsem se přispět až poté, co jsem zhlédla pár fotek krásných,útulných,dokonale uklizených obýváčků. Předem než kouknete na mé fotky, vězte, že opravdu uklízím třikrát denně. S narozením miminka můj krásný, útulný a dokonale uklizený a barevně sladěný byteček skončil v troskách. Tam, kde stála knihovna ze švestkového dřeva ve tvaru pyramidy skončila bedna s hračkami a kde stál konferenční stolek, je motorka odstrkávadlo. Některé kusy nábytku se překombinovali-to jak jsme se snažili zvedat hladinu dosahu výš a výš, takže rozhodně mi neladí nábytek- švestka stojí vedle javoru a vedle ještě kousek buku. Vypadá to, jako bychom nábytek našli na skládce nebo ve frcu.

Moje 14měsíční dítě během minuty dokáže udělat takový binec, že opravdu musím říct, že uklízím víckrát denně, prostě jen proto, že už se nedá projít. Tyto fotky jsou z dneška poté, co rozházel letáky po pokoji a pak po nich jezdil motorkou. Židle na jedné z fotografií vyjímečně stojí-většinou jí shodí na zem. Gauč už zůstává permanentně rozložený, protože malý na něj lezl a pak, protože měl málo manévrovacího prostoru, padal na zem.

Konferenční stolek už jsme dali úplně pryč, protože všechno, co by na něm byl , by bylo brzy na zemi a na stolku byposkakovalo dítě-pro změnu moje. Na jeho obranu musím říct, že umí i poslechnout na ne. Jen jsem mu v tomto období chtěla udělat prostor, kde bude s námi a zároveň si bude moci volně hrát a nebude stále jen okřikován. Takže náš obývák je v současnosti prostě taková jedna velká ohrádka pro děti na hraní. A to, že mi to neladí, neřeším, řeším to, jestli se na mě moje dítě směje:).

gaba

gaba

Ale musím říct, že máte ty obýváčky fakt moc hezké /hlavně ten s kočičkami je zajímavý.

gabagabag

Milá gabagabag, myslím, že to všechny čtenářky, které mají, nebo měly malé děti, naprosto chápou. Takže jste klidně mohla poslat fotky celku, aby si vážily toho, že můžou mít uklizeno déle než dvě hodiny

Reklama