V dekorování a estetickém vylepšování bytů se vymýšlí stále něco nového. Některé se ujmou, jiné zůstanou v oblasti pozoruhodných výstřednůstek. Třeba jako plastové výlisky v různých barevnostech a strukturách. Dala byste si je do bytu?

Když jsem tyhle dekorativní panely viděla na fotkách interiérů, okamžitě mě zaujaly. Působí velmi esteticky, moderně, a tak trochu futuristicky. Interiér s plastickými stěnami získá na útulnosti a zajímavosti.

Panely mohou mít matný i lesklý povrch, dají se nainstalovat na celou stěnu, nebo jen na její část. Jejich výhodou je pružnost, díky níž můžete vytvořit oblouk a dát tak svému bytu novou dynamiku.

Ale nechybí ani praktická stránka. Dají se za ně schovat nejen různé nerovnosti stěn, ale také ne zrovna estetické kabely do spotřebičů.

Jak je vidět na některých příkladech, plastické panely se dají využít ve všech částech bytu. Od ložnic a obývacích pokojů, přes kuchyně, až po předsíně a haly.

Kam se hodí? Vzhledem ke geometrickým tvarům si je těžko představíme v tradičním nebo stylově zařízeném bytě, ale do minimalisticky zařízeného interiéru vnesou další dimenzi a zajímavou strukturu.

Jak se vám líbí? Dale byste si tento prvek do bytu?

Čtěte také:

Paraván v bytě. Přežitek, nebo zajímavý doplněk

Reklama