Váháte, co si letos na podzim pořídit nového? Pokud se vám nechce investovat do hromady oblečení, vsaďte na barevné doplňky. Velkou kabelku, šátek nebo náhrdelník totiž využijete celoročně a výborně se hodí i ke klasickým tlumeným barvám.

 

look1

Elegantního vzhledu dosáhnete kombinací ponča v krémové barvě s jezdeckými botami a zlatými hodinkami. Jdete s kamarádkou na kávu či sklenku vína? K uvolněné atmosféře se bude dobře hodit prostorná kabelka s hravým potiskem a květovaný šátek.

Pletené pončo, 499 Kč; Kabelka Dara bags; 1 899 Kč, Kozačky, 999 Kč; Šátek Desigual, 910 Kč; Hodinky Guess, 1 890 Kč (vše Aukro.cz)

 

look2

Inspirujte se kolekcí italského módního domu Prada a zahalte se na podzim do fialové. In jsou hlavně studenější tóny, které kombinujte s černou a stříbrnými šperky. Pro mladistvější vzhled zvolte cross body kabelku. Díky ní bude i obyčejný tmavý kabát vypadat luxusně.

Kabát Top secret, 1 399 Kč; Kabelka Dara bags, 1 399 Kč; Šátek Desigual, 910 Kč; Kotníčkové boty, 585 Kč; Tričko Gas, 1 390 Kč; Prsten Morellato, 945 Kč (vše Aukro.cz)

 

look3

Černá kožená bundička je na podzim jasný must-have. Elegantně bude působit s modrým náhrdelníkem a kotníčkovými botami na platformě ve stejném tónu. Pokud máte kuráž, přidejte ještě červené šaty. Color blocking totiž z módy jen tak nevyjde.

Šaty, 399 Kč; Koženková bunda, 1 592 Kč; Kotníčkové boty, 400 Kč; Kabelka Desigual, 1 592 Kč; Náhrdelník, 249 Kč (vše Aukro.cz)

aukro

 

Více na www.moda.aukro.cz

 

Reklama