Novinky

Barbora Špotáková v Riu vybojovala bronz!

Oficiální ambasadorka kampaně „Děkuji, maminko“ společnosti P&G Barbora Špotáková se může pochlubit dalším cenným olympijským kovem v řadě. Po předešlých zlatých medailích z Pekingu a Londýna si pětatřicetiletá oštěpařka odveze z letošních her v Riu bronz.

Světová rekordmanka Špotáková se na medailovou pozici prodrala až v předposlední sérii. Osudovým jí byl pátý hod. Podařilo se jí totiž dostat oštěp až na 68, 80 metru. Rázem tak přeskočila na stupně vítězů z průběžného sedmého místa. Zlatou medaili získala Sara Kolaková z Chorvatska hodem dlouhým 66,18. Za ní se umístila Sunette Viljoenová z Jihoafrické republiky.

oštěp

Fandila i maminka Ludmila

I přes časový posun, kvůli kterému Bára házela uprostřed noci, čekalo s napětím na výkon oštěpařky spousta českých fanoušků u televizních obrazovek. S nimi i maminka Barbory Špotákové Ludmila, která se nyní stará o jejího synka Janka. Podle svých slov si nařídila budíka a během celého napínavého souboje jí držela place. „Jsem dojatá, že Bára, i přestože je tak daleko od své rodiny a syna, dokázala získat olympijskou medaili. Jsem na ni nesmírně pyšná,“ svěřuje se.  Barbora Špotáková i její maminka jsou oficiálními ambasadorkami kampaně „Děkuji, maminko“ společnosti P&G. Ta vyzývá všechny, aby poděkovali svým maminkám za to, že vždy stojí po jejich boku. Ať už jde o každodenní výzvy nebo velké životní momenty.

   
19.08.2016 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

  1. [2] FAXÍK [*]

    velká gratulace

    superkarma: 0 23.08.2016, 06:36:13
  2. [1] Darmovzalova [*]

    gratuluji

    superkarma: 0 22.08.2016, 14:18:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme