barbie

V rámci veletrhu hraček Itea  představila známá panenka Barbie svůj nový film na DVD Kouzelný módní salon ( Barbie - A Fashion Fairytale). Při této příležitosti připravila společnost Mattel zábavné dětské odpoledne s hrdinkou příběhu.

barbieProstřednictvím her a soutěží děti mohly prožít příběh plný napětí a nečekaných událostí. Společně s Barbie odcestovaly do Paříže, města módy, kde si mohly splnit sen snad každé dívky, projít se po rozzářeném molu. Cesta tam byla ale plná nástrah! Dětem se podařilo vysvobodit módní světlušky a najít v Paříži ztraceného pejska.

barbieV dívčím příběhu měli své místo samozřejmě i chlapci, pro které byla připravena řada hrdinských aktivit. Ďábelská jízda autem na letiště nebo pilotování letadla zaujalo malé i velké kluky.

Barbie zde také představila svoji novou kamarádku Video Girl Barbie, která umí skrze náhrdelník natočit video záznam a poté nahrávku přehrát na LCD obrazovce umístěné na jejích zádech svým malým obdivovatelkám. Zároveň lze na www.barbie.com zdarma stáhnout speciální software, díky kterému mohou dívky upravovat svou originální nahrávku. Přidáním hudby, zvukových a světelných efektů tak mohou vytvořit opravdový film!

Na dětském odpoledni s Barbie se zkrátka nikdo nenudil!

Poznat se s novou Barbie přišly i známé maminky, jako je Veronika Žilková s dcerou Kordulkou,  Mahulena Bočanová s Márinkou, Eva Decastelo se synem Michálkem, Romana Vítová s dcerou Sofií, Zdeňka Žádníková Volencová s dcerami Janou a Andrejkou,  Lenka Hornová s dcerou Laurou, Kateřina Neumannová s dcerou Lucinkou  a Ivana Gottová s dcerami Charlottou a Nellou...

Společnost Mattel při této příležitosti předala zástupcům Nadace Naše dítě a Nadace Terezy Maxové šeky v hodnotě 150 000 Kč.

 Děkujeme za Vaši účast!

Reklama