Rodina

Barbie Kouzelný módní salon

barbie

V rámci veletrhu hraček Itea  představila známá panenka Barbie svůj nový film na DVD Kouzelný módní salon ( Barbie - A Fashion Fairytale). Při této příležitosti připravila společnost Mattel zábavné dětské odpoledne s hrdinkou příběhu.

barbieProstřednictvím her a soutěží děti mohly prožít příběh plný napětí a nečekaných událostí. Společně s Barbie odcestovaly do Paříže, města módy, kde si mohly splnit sen snad každé dívky, projít se po rozzářeném molu. Cesta tam byla ale plná nástrah! Dětem se podařilo vysvobodit módní světlušky a najít v Paříži ztraceného pejska.

barbieV dívčím příběhu měli své místo samozřejmě i chlapci, pro které byla připravena řada hrdinských aktivit. Ďábelská jízda autem na letiště nebo pilotování letadla zaujalo malé i velké kluky.

Barbie zde také představila svoji novou kamarádku Video Girl Barbie, která umí skrze náhrdelník natočit video záznam a poté nahrávku přehrát na LCD obrazovce umístěné na jejích zádech svým malým obdivovatelkám. Zároveň lze na www.barbie.com zdarma stáhnout speciální software, díky kterému mohou dívky upravovat svou originální nahrávku. Přidáním hudby, zvukových a světelných efektů tak mohou vytvořit opravdový film!

Na dětském odpoledni s Barbie se zkrátka nikdo nenudil!

Poznat se s novou Barbie přišly i známé maminky, jako je Veronika Žilková s dcerou Kordulkou,  Mahulena Bočanová s Márinkou, Eva Decastelo se synem Michálkem, Romana Vítová s dcerou Sofií, Zdeňka Žádníková Volencová s dcerami Janou a Andrejkou,  Lenka Hornová s dcerou Laurou, Kateřina Neumannová s dcerou Lucinkou  a Ivana Gottová s dcerami Charlottou a Nellou...

Společnost Mattel při této příležitosti předala zástupcům Nadace Naše dítě a Nadace Terezy Maxové šeky v hodnotě 150 000 Kč.

 Děkujeme za Vaši účast!

   
27.10.2010 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Laura.xy [*]

    Nemohu sehnat Barbie s ohýbacíma nožičkama i ručičkama (ohýbání v kloubech). Nevíte, vyrábí se ještě? Chtěla bych, aby klouby nebyly vidět - v hračkářství jsem našla jen s ohýbacíma nohama, případně s ohýbáním, kdy kloub byl vidět. Když tak prosím pošlete vzkaz. Děkuji Sml16

    superkarma: 0 27.10.2010, 09:01:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme