barbieV rámci veletrhu hraček Itea představí známá panenka Barbie svůj nový film na DVD Kouzelný módní salon (Barbie - A Fashion Fairytale). Při této příležitosti připravila společnost Mattel zábavné dětské odpoledne s hrdinkou příběhu.
Prostřednictvím her a soutěží budou moci děti prožít příběh plný napětí a nečekaných událostí. Společně s Barbie odcestují do Paříže, města módy, kde si mohou splnit sen snad každé dívky, projít se po rozzářeném molu. Cesta tam je ale plná nástrah! Podaří se dětem vysvobodit módní světlušky? Najdou v Paříži ztraceného pejska? Přijďte se přesvědčit!
V dívčím příběhu mají své místo samozřejmě i chlapci, pro které bude připravena řada hrdinských aktivit. Ďábelská jízda autem na letiště nebo pilotování letadla zaujme malé i velké kluky.

Přijďte se svými dětmi prožít den s Barbie, plný her, dárečků a především nezapomenutelných zážitků.

Barbie zde také představí svoji novou kamarádku Video Barbie, která umí skrze náhrdelník natočit video záznam a poté nahrávku přehrát na LCD obrazovce umístěné na jejích zádech svým malým obdivovatelkám. Zároveň lze na www.barbie.com zdarma stáhnout speciální software, díky kterému mohou dívky upravovat svou originální nahrávku. Přidáním hudby, zvukových a světelných efektů tak mohou vytvořit opravdový film!

Na dětském odpoledni s Barbie se zkrátka nikdo nebude nudit! Přijďte se podívat 2.října na Výstaviště Holešovice.

Poznat se s novou Barbie přijdou i známé maminky, jako je Veronika Žilková s dcerou Kordulkou, Mahulena Bočanová s Márinkou, Eva Decastelo se synem Michálkem, Romana Vítová s dcerou Sofií, Zdeňka Žádníková Volencová s dcerami Janou a Andrejkou, Lenka Hornová s dcerou Laurou a další...

Těšíme se na Vaši účast!

Reklama