.

Bára Basiková chystá koncert, položte jí otázku na tělo

Novinky

Bára Basiková chystá koncert, položte jí otázku na tělo

Máte ráda rozsáhlou tvorbu Báry Basikové? Pak si určitě nenechte ujít jedinečný zážitek. Fanoušci BB dobře ví, že Bára běžně sólové koncerty nepořádá, proto lze určitě tvrdit, že jde o výjimečnou akci. Přijďte se podívat na jedinečnou podívanou! Koncert Báry Basikové, který se uskuteční v Divadle Kalich 3.3. 2015 od 19h.

Bára Basiková začínala v 80. letech minulého století s rockovými skupinami Precedens a Stromboli, natočila čtyřicet desek, mezi nimi několik sólových alb. Získala řady významných cen a umístění v anketách v České republice. Za svůj největší životní úspěch považuje své děti,dcery Annu a Marii a pětiletého syna Theodora.

Komorní koncert v Divadle Kalich bude tvořen hudbou, která mapuje celou dosavadní kariéru Báry Basikové. Bude to průřez rockovými, šansonovými, operními a muzikálovými hity, které kdy Bára interpretovala nebo nahrála..

Chybět nebudou hity, které zpívá se skupinou Stromboli, hity, které pro Báru napsal Michal Pavlíček a dále i hity z muzikálů, kde Bára ztvárnila hlavní ženské role, jako např. Johanka z Arku, Jesus Christ Superstar, Dáma s kaméliemi, Lucrezia Borgis a další. Zajímavostí koncertu je možnost, položit Báře otázku přímo na tělo. O přestávce budete moci napsat svůj dotaz, na který vám Bára během druhé půlky koncertu s humorem sobě vlastním odpoví.

Více informací a vstupenky na tento ojedinělý koncert si můžete zakoupit na stránkách Divadla Kalich.

\cd

   
12.02.2015 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

  1. [1] slávenka [*]

    Mám Báru Basikovou ráda, už jsem se zapojila do soutěže.Sml16

    superkarma: 0 12.02.2015, 15:14:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme