Styl

Balíme se k vodě

Léto je teprve na začátku a ukazuje nám tu nejkrásnější tvář.  Azurové nebe, zářící slunce a horko jako v peci si nejlépe užijeme u vody. A je jedno, jestli v bazénu, rybníku nebo moři. V každém případně tam nejdeme jen tak s plavkami v kapse, ale potřebujeme s sebou spoustu věcí, které nám pobyt u vody zpříjemní

doplnky

Ale co si budeme povídat, moře je moře. A pokud se k němu chystáte a řešíte, co si s sebou zabalit, abyste netáhly hromadu zbytečností, možná vám přijde vhod pár módních typů na plážové doplňky. Chcete přece, aby vám to slušelo, ne?

Plavky už jsme probrali, klobouky, brýle a parea taky (viz odkazy pod tímto článkem). Takže je na čase se kouknout se po nějaké pěkné tašce

Plážové kabely

Když si vybavíte, kolik nezbytností s sebou k vodě nosíte, bez pořádně velké tašky se určitě neobejdete.  Měla by být lehká, pevná a nejlépe omyvatelná. Ale ani klasika - pletený košík z mořské trávy není k zahození. Užijete ho i mimo pláž jako kabelku na drobné nákupy.

Plážové osušky nebo lehátka?

Na kamenitém břehu Jadranu je pevná podložka nezbytností, ale na písčité pláži si vystačíte s krásnou plážovou osuškou. Když vám bude ladit s barvou plavek, tím lépe.

Slunečníky

Na mnohých plážích si ho můžete sice půjčit, ale proč nemít vlastní? Tolik zase neváží a koneckonců, většinou tam nechodíte sama, ne?

Na něco jsem zapomněla?

Související články:

   
07.07.2011 - Doplňky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] femme [*]

  na písečnou pláž nosím, když nemám lehátko, jedině bavlněné prostěradlo Sml67

  superkarma: 0 07.07.2011, 21:34:04
 2. avatar
  [2] Introvertka [*]

  ToraToraTora — #1 osuška s Dalmatinama Sml30, taky ty tvoje naušnice Bodie a Doyle jsou kouzelné Sml67Sml52Sml52, mezi námi - ofinku ti stříhá dcerka?

  superkarma: 0 07.07.2011, 15:41:52
 3. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Mám osušku s disneyovskými dalmatíny. je tak kýčovitá, že jí beru sebou tak často, jak to jen jde. Nikdo mi ji neukradne a pevně věřím, že se tenhle hadr čínské provenience častým používáním brzy rozpadne nebo prodře o písek Sml57

  1. na komentář reaguje Introvertka — #2
  superkarma: 2 07.07.2011, 10:42:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme