Bulvár

Balil mne na karty - podvodník!

Posílám krásné pozdravy Vaší redakci.


Vybrané téma mě přímo přitáhlo, tak Vám k této věci napíši vlastní názor. Tak jako jsou dobří a špatní lékaři, jako jsou dobří a špatní zedníci, opraváři a pod., je to i mezi kartáři a kartářkami.


Kdysi mě jeden kluk "balil" právě na karty. Tvrdil, že je umí vykládat a vymýšlel si, že mu v kartách o nás dvou vyšlo to a to, jenomže to byla jedna velká lež a manipulace. Ale jak už jsem si mnohokrát v životě ověřila, vše zlé je pro něco dobré. Díky tomuto podvodníkovi jsem si karty koupila, k tomu odbornou literaturu a sama jsem se do toho zakousla.


To bylo cca před 8 lety a od té doby jsem už sobě i lidem okolo uděla velké množství výkladů a našla jsem si vlastní způsob vykládání. Snažím se to dělat zodpovědně, lidi nestrašit. Karty by totiž neměly nikoho děsit, pouze by měly být malým vodítkem či upozorněním, ale rozhodnutí je vždy na člověku.


Tarotové karty nejsou žádné dogma, jen z našeho podvědomí vytahují na světlo to, co tam stejně máme uloženo, a kartářka pouze z obrázků čte, co to je, jaký to má vlastně význam.


A ačkoliv sama karty vykládám a naučila jsem se získat důvěru lidí, kteří za mnou chodí, přiznám se, že jsem nikdy nenašla odvahu sama kartářku navštívit. A proč se toho tolik bojím? Právě proto, že bych třeba narazila na špatnou kartářku a i přes mé vlastní přesvědčení kartářky by mě to přece jen mohlo negativně ovlivnit.


Tolik je můj názor na výklad z karet. Je to něco, co mne hodně zajímá, ale nikdy nikomu nevnucuji, že by jim měl věřit. A kdo říká, že nevěří, je zbytečné mu vykládat a plýtvat energií. Přece jen to není tak snadné jako čtení knihy.

 

Přeji krásný předvánoční čas a poklidné svátky.

 

 

Martina
   
08.12.2005 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme