Reklama

Vymýšlet vánoční dárky pro všechny přátele a příbuzné většinou není snadné. Také vám připadá, že se seznam nákupů každým rokem prodlužuje? Občas bývá oříšek vymyslet něco třeba pro manžela, milovanou tetičku nebo kamarádku, která už všechno má.

vánoceZkuste své blízké letos obdarovat některým z úžasných vánočních dárkových balíčků Schwarzkopf & Henkel. V nabídce je celá řada nejoblíbenějších výrobků značek Fa, Fa Xtreme, Schauma, Gliss Kur, Syoss a Vademecum. V různých dárkových vánočních sadách najde každý pod stromečkem alespoň kousek splněného snu – a za cenu, která vyhoví každé peněžence.

V krásných dárkových balíčcích s nabídkou nejprodávanějších výrobků značek Fa, Fa Xtreme, Schauma, Gliss Kur, Syoss a Vademecum si každý najde něco, co mu dozajista vykouzlí úsměv na tváři. Pro letošní vánoční svátky nabízíme dosud nejširší výběr – jednačtyřicet lákavých dárkových sad v obalech z ekologicky šetrných materiálů včetně pěti sad obsahujících mix výrobků několika značek. Jsou určeny pro muže i ženy a v nabídce jsou i dvě sady pro děti.

Vánoční sady můžete vybírat v různých variantách a atraktivních typech balení - jde nejen o klasické krabičky, ale také o stylové kosmetické taštičky či plechové dózy, které jistě najdou uplatnění ještě dlouho po Vánocích.

Na co se můžete těšit?

  • V dárkových baleních pro ženy naleznete sprchové gely a deodoranty Fa Luxious Moments, profesionální regenerační šampóny a kondicionéry Syoss Oleo pro citlivé ženské vlasy, šampón a balzám Schauma Fyto-kofein, který zpevňuje vlasy od kořínků a dodává jim objem, nebo ušlechtilý Gliss Kur Ultimate Oil Elixír propůjčující vlasům oslnivý lesk.
  • Pro muže, kteří se chtějí celý den cítit skvěle, jsou tu dárkové balíčky s chladivými sprchovými gely a deodoranty Fa Men Xtreme Polar či deodoranty a sprchové gely Fa Sport Double Power, jež každému muži zaručí příjemný start do nového dne.
  • V neposlední řadě vánoční nabídka obsahuje dvě atraktivní kazety pro děti - malé mořské víly a piráty. Vaše ratolesti objeví ve veselých baleních zubní pastu Vademecum, šampón pro snadné rozčesávání Schauma a jemný sprchový gel Fa.

dárky

Překrásné dárkové vánoční sady Schwarzkopf & Henkel budou k dostání ve dvou cenových kategoriích – prémiové a výhodné.

Prémiová řada nabídne dva nebo tři výrobky v luxusně provedených dárkových kazetách, jež upoutají pozornost i těch nejnáročnějších z vás.

Cenově výhodná kategorie je tu pro všechny, kteří hledají kvalitu za atraktivní ceny. Nabízí dva nejprodávanější kosmetické výrobky v krásných dárkových kazetách úžasného designu.

Budeme vaším průvodcem a v dalších článcích vám představíme jednotlivé tipy, které se vám jistě budou hodit pro vaše blízké. Těšte se na naše tipy, věříme, že budou pro vás inspirací!