Krásné pondělí. I když dle toho, co je za okny, moc krásné nebude, doufáme, že si ten krásný den dnes vytvoříte ve spolupráci s námi.

Nejdřív dopis, který nám udělal velkou radost.

Před nedávnem u nás vyšel v rubrice SOS článek na téma "Bojím se učitelky autoškoly"

A zde je, jak to dopadlo:


Řidičák

Nedávno tady vyšel můj článek o tom, jak mám strach z učitelky z autoškoly. Všechny jste mi většinou dobře poradily a já si to vzala k srdci. Dnes jsem si na Žena-in.cz přečetla vzkaz od evity, která se ptala, jak mi dopadly zkoušky. Díky ní jsem si vzpomněla, že jsem slíbila, že dám vědět.

Takže ten slib plním.

Druhý den potom, co moje SOS vyšlo, jsem si zašla do autoškoly, kde jsem oznámila, že s tou ježibabou už jezdit nebudu. Pokud bych s ní měla nadále jezdit, že změním autoškolu. Už jsem ji na jízdy neměla.

4. srpna přišlo datum zkoušek. Testy jsem udělala na plný počet. Těch jsem se vůbec nebála. Technickou mi prostě "dali". Odpovědi jsem se naučila zpaměti a bylo znát, že vůbec nevím, o čem mluvím. Přesto jsem prospěla :0)

A ty obávané jízdy? Měla jsem strach, že mi to nevyjde, protože jsem díky té hnusné zlé ženské byla za volantem ještě dost nervózní a nejistá. Taktéž jsem prospěla! Tímto Vám chci všem poděkovat za dobrou radu a za to, že jste mi (doufám alespoň některé :0) držely palce.
                                                                                                                              Díky moc KEMY


Milá KEMY, tak tě vítám mezi piráty silnic. A dávej blinkry, dívej se do zrcátek atd, atd...  a hlavně ať vždy štastně dojedeš.

A taky bacha na otevřená okénka. Aby si nedopadla jako naše šéfredaktorka Merylka.

Ta dnes do práce nedorazí, protože viz její SMS: "Ahoj Radku, já dneska nemůžu přijít. Spala jsem pod otevřeným oknem a nemůžu hnout hlavou. A fakt se mi nesměj, bolí to jak svině. Mám tu nějaký pilule, tak snad zaberou..."

Tak kdybyste pro ni měly nějakou radu, tak šup sem s ní. A nesmějte se jí.

Máme tu ještě jednu novinku:  naše redaktorka Markétka se vrátila z dovolené v Egyptě. Pravidelné čtenářky to vědí, neb hned po příjezdu do letoviska o tom informovala. Nevíte však, že celý pobyt na pobřeží Rudého moře prokakala a problinkala, takže získala redakční přezdívku POS.RKA

No nic, dnešní téma je taky takové lehce dohněda :) Naše malé dětičky. Ve včerejším článku se jedna z vás ohradila proti mému názoru, že dětí a smíchu není nikdy dost. A jiná jí na to odpověděla, že by mne to přešlo, kdybych jich měl na hlídání šest...

Ale to mne neznají, čím více dětí, tím s nimi má pořádný chlap méně práce. Pár takových pokusů jsem již učinil, a proto to mohu s radostí zopakovat "Dětí a smíchu není nikdy dost"

Dnešním tématem tedy navrhuji naše milé dětičky. A jejich historky, jak veselé, tak smutné. Jejich vtipné fotky, i prosby o radu. Prostě vše, co je na nich zajímavé, posílejte do mailu

redakce@zena-in.cz

A až se zorientuji, tak vám řeknu, jaké tu pro vás mám dnes dárečky....

Reklama