Doslova lahůdky pro vaše tělo, ale i domácnost, v těchto dnech přináší obchod AboutHome.cz v podobě produktů francouzské kosmetické firmy COMPAGNIE DE PROVENCE a světoznámé firmy Welton London.

kosmetika

Špičková francouzská kosmetika COMPAGNIE DE PROVENCE vznikla roku 1990 pod dohledem Pascala Bourellyho a Phillippa Boigeoleho. Zcela úmyslně se však její zakladatelé inspirovali a odkazují na tradici výroby mýdel z Marseille, jejichž historie sahá až do 17. století. Jedním z prvních výrobků  COMPAGNIE DE PROVENCE byla moderní verze tradičního marseilleského mýdla - tekuté mýdlo „vařené“ tradičním způsobem na bázi přírodních olejů.

kosmetika

  • kosmetikaCOMPAGNIE DE PROVENCE je kosmetika s vizí – klade důraz na tradici avšak v moderní formě, užívá naprosto nezávadné a autentické ingredience z regionu Provence, vše už jen podtrhuje originální, avšak velmi jednoduché a výstižné balení jednotlivých produktů – minimalistické zdůrazňující originální styl a původ.
  •  AboutHome.cz aktuálně nabízí selekci těch nejoblíbenějších produktů ze čtyř základních řad:
  • EXTRA PUR – základní řada s velkým výběrem vůní
  • VERSION ORIGINALE – založená na tradici
  • BIO ORGANIC – řada v bio kvalitě s certifikátem ECOCERT
  • MAISON – řada pro domácnost

Novinek, kvality a luxusu chtivé jsou nově k dispozici nově svíčky od světoznámé firmy Welton London, která se spojila s uměleckým ředitelem značky Christian Lacroix  Sachou Walckhoffem a společně kosmetikavytvořili naprosto unikátní svíčky. Novinkově ke stávajícím - EYGALIERE, ARLES a MONTMAJOUR  - přibyly JARDIN ANDALOU (sladký závan s fascinující kombinací citronu, levandule a fialky jako stvořený na siestu uprostřed zahrady v Andalusii), FLEURS DE SEVILLE (subtilní vůně připomínající krásné obyvatelky Sevilly s nádechem  růže, plané růže a květů pomerančovníku) a NUIT GITANE (evokuje atmosféru vášnivého cikánského flamenga s nádechem jasmínu, kůže a karafiátu). Všechny zmiňované vůně jsou k dispozici v designových porcelánových dózách s ikonickým motivem PASEO od Christiana Lacroix. Prodávají se zabalené v luxusních papírových krabičkách s mašlí ve velikosti 220 g nebo v sadě tří svíček (každá 100 g), hořet vydrží cca 50 nebo 25 hodin (podle balení).  Obsahují 12% parfému!

kosmetikaWelton London spolupracuje s návrháři! Když se světově proslulá britská interiérová designérka Kelly Hoppen rozhodla vyvinout své vlastní vůně pro domácnost, přišlo ji přirozené jako první oslovit Johna Paula Weltona. Vznikla tak jedinečná kolekce svíček a difuzérů v černém a bílém obalu. Svíčky obsahují nadstandardních 12% parfému. Černá barva nese rafinovaný závan dřevité kompozice s citrusy, bílá má dřevitý nádech kombinovaný s vůní koření.

Welton London má samozřejmě i svoje další bytové vůně – svíčky, difuzéry, bytové spreje. Všechny jsou vyráběny v jihofrancouzském Grasse a obsahují 10% parfémových esencí.

Výrobky Welton London a  COMPAGNIE DE PROVENCE jsou k dostání v e-shopu www.abouthome.cz, ale také v obchůdku ABOUT KIDS v Pasáži Rokoko na pražském Václavském náměstí.

kosmetika

Reklama