Kdepak, bačkůrkami nemám na mysli domácí přezůvky, ty botky, které jsme obouvaly ve školce, manšestrové se širokou gumou přes nárt, bačkorami se rozumí muži. Totiž, ne všichni. Ale těch „béčkových“ je poslední dobou čím dál víc.

Nedávno jsem si dělala soukromý průzkum a všechny dotazované shodně uvedly, že vědí, o jaký druh jde.

Na první pohled ho nepoznáte, vypadá a chová se tak, jako všichni ostatní. Bačkorovitost se projeví až tehdy, pokud si s některým z nich něco začnete…

Správně tuší, že my holky toužíme po romantice a většinou máme rády sladké, a tak si pravděpodobně myslí, že s karamelovou polevou nás dostanou nejrychleji na lopatky. Někteří tomu tak podlehnou, že na Vás občas i něžně zašišlají.

 

Pokud se půjdete někam „napapat“, tak počítejte s tím, že ve dveřích hospody dostanete galantně přednost, cestou zpátky vás ale, nejspíš za vaši odvahu, bude držet za „ručičku“ a už se nebude moc dočkat, až se s vámi „zakutá do peřinek“.

Později dostanete na mobil spoustu sladkých zpráv o tom, že „
ty jsi ta prava, tohle clovek pociti jen jednou za zivot“ nebo „jsi muj sen, po kterem jsem vzdy touzil..“.  Zatímco vy si, potom, co vyloučíte možnost, že se dotyčný nachází na smrtelné posteli, začnete připadat jako cynická bestie, která nejen že není o podobné definitivě ani zdaleka přesvědčena, ale která se dokonce po přečtení samou láskou ani vděčně nerozpláče.

A propos, tihle hodní hoši mají i slzičky ve svém romantickém arzenálu, hned vedle šrámečků na srdíčku a jizviček na dušičce, které byste jim, jak vás záhy ujistí, způsobily, pokud byste se s nimi chtěly někdy rozejít, v jejich slangu se tomu říká „opustit“.  No, to byste mu přece neudělaly.

Jak půjde čas v růžovém údolí, přijdete na to, že Váš roztomilý miláček je natolik zaměstnaný láskou k vám, že je neschopný zvládnout ještě jiné, méně důležité věci. Zapojit video, vyměnit žárovku, odnést těžký kufr, otevřít konzervu, nebo nedejbože nasadit kolu spadlý řetěz, to jsou činnosti srovnatelné s rozložením a znovusložením traktoru, ale jinak, jinak by pro Vaši lásku, jak vás ujišťuje, udělal všechno na světě.


Nakonec to stejně nevydržíte, navzdory jeho výhrůžkám, že si něco udělá, navzdory radám typu „hlavně, že je na tebe, holka, hodnej, nebije tě a má tě rád“,  nakonec si stejně sbalíte kufr a odnesete si ho od něj, navíc ho už přece docela dobře unesete.


Zbývá ještě přežít pod lavinou láskyplných, slibujících, vyčítavých, rozzuřených smsek, na druhou stranu alespoň máte jistotu, že si opravdu nic neudělal, rychle si změníte číslo telefonu a máte konečně pokoj.


Dost času na to, začít pátrat po tom, kde se tu béčkoví muži vzali a kolik jich připadá na jednoho z těch, kteří Vás milují jaksi „normálně“, nebijí Vás, jsou na Vás hodní a navíc umí spravit traktor. Tedy, ne že bychom to někdy potřebovaly, ale je sladké – zas to slovo – vědět, že by to zvládli, kdyby se to náhodou hodilo. 

LucieTak jako my ženy jsme různé, tak i muži. Něco, co se nám na začátku zdá úžasné a skvělé, může být časem otravné a obtěžující!

Co se líbí na mužích Vám? Existuje muž, kterého jste nikdy "nedostala", ale stále Vás přitahuje?

                                                          redakce@zena-in.cz
Reklama