Vztahy

Bačkůrková


Kdepak, bačkůrkami nemám na mysli domácí přezůvky, ty botky, které jsme obouvaly ve školce, manšestrové se širokou gumou přes nárt, bačkorami se rozumí muži. Totiž, ne všichni. Ale těch „béčkových“ je poslední dobou čím dál víc.

Nedávno jsem si dělala soukromý průzkum a všechny dotazované shodně uvedly, že vědí, o jaký druh jde.

Na první pohled ho nepoznáte, vypadá a chová se tak, jako všichni ostatní. Bačkorovitost se projeví až tehdy, pokud si s některým z nich něco začnete…

Správně tuší, že my holky toužíme po romantice a většinou máme rády sladké, a tak si pravděpodobně myslí, že s karamelovou polevou nás dostanou nejrychleji na lopatky. Někteří tomu tak podlehnou, že na Vás občas i něžně zašišlají.

 

Pokud se půjdete někam „napapat“, tak počítejte s tím, že ve dveřích hospody dostanete galantně přednost, cestou zpátky vás ale, nejspíš za vaši odvahu, bude držet za „ručičku“ a už se nebude moc dočkat, až se s vámi „zakutá do peřinek“.

Později dostanete na mobil spoustu sladkých zpráv o tom, že „
ty jsi ta prava, tohle clovek pociti jen jednou za zivot“ nebo „jsi muj sen, po kterem jsem vzdy touzil..“.  Zatímco vy si, potom, co vyloučíte možnost, že se dotyčný nachází na smrtelné posteli, začnete připadat jako cynická bestie, která nejen že není o podobné definitivě ani zdaleka přesvědčena, ale která se dokonce po přečtení samou láskou ani vděčně nerozpláče.

A propos, tihle hodní hoši mají i slzičky ve svém romantickém arzenálu, hned vedle šrámečků na srdíčku a jizviček na dušičce, které byste jim, jak vás záhy ujistí, způsobily, pokud byste se s nimi chtěly někdy rozejít, v jejich slangu se tomu říká „opustit“.  No, to byste mu přece neudělaly.

Jak půjde čas v růžovém údolí, přijdete na to, že Váš roztomilý miláček je natolik zaměstnaný láskou k vám, že je neschopný zvládnout ještě jiné, méně důležité věci. Zapojit video, vyměnit žárovku, odnést těžký kufr, otevřít konzervu, nebo nedejbože nasadit kolu spadlý řetěz, to jsou činnosti srovnatelné s rozložením a znovusložením traktoru, ale jinak, jinak by pro Vaši lásku, jak vás ujišťuje, udělal všechno na světě.


Nakonec to stejně nevydržíte, navzdory jeho výhrůžkám, že si něco udělá, navzdory radám typu „hlavně, že je na tebe, holka, hodnej, nebije tě a má tě rád“,  nakonec si stejně sbalíte kufr a odnesete si ho od něj, navíc ho už přece docela dobře unesete.


Zbývá ještě přežít pod lavinou láskyplných, slibujících, vyčítavých, rozzuřených smsek, na druhou stranu alespoň máte jistotu, že si opravdu nic neudělal, rychle si změníte číslo telefonu a máte konečně pokoj.


Dost času na to, začít pátrat po tom, kde se tu béčkoví muži vzali a kolik jich připadá na jednoho z těch, kteří Vás milují jaksi „normálně“, nebijí Vás, jsou na Vás hodní a navíc umí spravit traktor. Tedy, ne že bychom to někdy potřebovaly, ale je sladké – zas to slovo – vědět, že by to zvládli, kdyby se to náhodou hodilo. 

LucieTak jako my ženy jsme různé, tak i muži. Něco, co se nám na začátku zdá úžasné a skvělé, může být časem otravné a obtěžující!

Co se líbí na mužích Vám? Existuje muž, kterého jste nikdy "nedostala", ale stále Vás přitahuje?

                                                          redakce@zena-in.cz
   
18.11.2005 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. [7] MartinaC [*]

  hezky napsany

  superkarma: 0 06.08.2006, 15:36:42
 2. avatar
  [5] Eva_CZ [*]

  By si mohl zkusit neco zdrobnit!

  superkarma: 0 19.11.2005, 01:23:15
 3. avatar
  [4] Kerridaenn [*]

  Souhlasím, teď mám doma taky jednoho takového (jediná výhoda teda je v tom, že pro život není úplně ztracený, je schopný si dokonce i uvařit, s domácími opravami si taky není cizí). Ale zdrobňování všech možných i nemožných slov (vlastně "slovíček"), naprosté zbožňování, oddanost a neschopnost zařídit se podle svého. Vždy, když se ho zeptám, co si o něčem myslí, co budem dělat, tak se stane jedině to, co řeknu já, protože přece to je ta pravá Láska s obrovitánským L, celý se podrobit A pak se hrozně diví, že mám tisíc chutí zakroutit mu tím jeho "krčkem"

  superkarma: 0 18.11.2005, 14:30:05
 4. avatar
  [3] Alfinka [*]

  Maši: a ikdyž já jsem měla zájem a dobyla ho moc rychle tak jsem ho pak nechtěla.U mě to spíš fungalo tak,že jsem sváděla dobývala a až se to povedlo dělala jsem mrtvýho brouka a nechala se zas od něj dobývat já spokojenost na obou stranách

  superkarma: 0 18.11.2005, 14:03:05
 5. avatar
  [1] Maši [*]

  Já nevím ,jak vás,holky, ale mě vždycky víc přitahovali muži, které jsem musela dobývat a bojovat o ně,které jsem nikdy neměla jisté na sto procent,kteří si uměli zachovat kousek toho tajemna,které nás, ženy , tolik láká než ti, kteří mi se psím výrazem v očích leželi u nohou a slibovali modré z nebe. V momentě, kdy se tohle stalo, mě dotyčný přestal zajímat . Takže s tím "béčkovstvím "ve článku souhlasím.

  superkarma: 0 18.11.2005, 12:54:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme