Akce, na které byste neměli chybět! - Netradiční sportovní hry pro maminky, děti i rodinné příslušníky s bohatým celodenním programem a účastí maminek vrcholových sportovkyň.

maminy

Patříte mezi maminky, které rády sportují? Pokud vaše odpověď zní ano, udělejte si v sobotu 22. září 2012 čas a vyrazte do Nymburka na nevšední sportovní hry pro maminky Maminy Cup 2012. Tamní sportovní centrum se od brzkého rána až do večera promění v místo plné her, soutěží, zábavy, relaxace i wellness, a to nejen pro maminky, ale i jejich děti a rodinné příslušníky a známé. Chybět nebude účast zajímavých osobností ze světa vrcholového sportu, zatímco loni se akce aktivně zúčastnily maminky Kateřina Neumannová, Šárka Kašpárková a Lenka Šmídová, letos svou účast přislíbily české reprezentantky ve sjezdovém lyžování Lucie Hrstková Pešánová a Eva Sochorová Jelínková, zavítat by měla i atletka Lída Formanová.

A co vy? Zúčastníte se také této zajímavé akce s heslem: „Není důležité zvítězit, ale užít si to!“?

„Pro maminky, které se zaregistrují a přijdou si zasportovat, zasoutěžit a pobavit se, je zajištěno profesionální hlídání dětí, takže si den v klidu a pohodě užijí. Pro dětičky je připraven bohatý sportovní i herní program,“ přibližuje Maminy Cup 2012 Jana Kastnerová, organizátorka akce a provozovatelka portálu MaminyCup.cz, a doplňuje: „Maminky si budou moci zacvičit kvalitní fitness, nechat o sebe pečovat kosmetickými poradkyněmi, zajít si na skvělou masáž vonnými olejíčky a užít si další zajímavý doprovodný program.“ Dle očekávání organizátorů akce, mezi něž v zastoupení Jany Kastnerové patří konzultační a poradenská firma Kasty, s.r.o., hlavní organizátor akce, a občanské sdružení Asociace firemních sportů, garant sportovního programu, bude mít letošní ročník přibližně dvojnásobnou účast. Z čehož lze usuzovat, že se první ročník Maminy Cupu 2011 loni v září skutečně vydařil a láká stále více zájemců.

maminycup

Ojedinělé sportovní hry Maminy Cup 2012 by se jen těžko pořádaly bez finanční i věcné podpory řady sponzorů a partnerů. Jednou z firem, která se na akci podílí letos poprvé, avšak jistě ne naposledy, je výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží firma Babypoint s.r.o. „Jsme rádi, že se této netradiční akce, určené všem sportujícím maminkám i dětem, můžeme zúčastnit. Sportovní hry tohoto typu nejsou k vidění často, proto jsme s podporou a věnováním cen do soutěží v podstatě neváhali,“ říká Zdeněk Háse, jednatel firmy Babypoint s.r.o. V sortimentu této české firmy najdete kromě vlastní značky Babypoint například vybrané sportovní kočárky značek TFK (Trends For Kids) a X-lander, které jsou ideální právě pro aktivní rodiny, bez problému si s nimi můžete jít zaběhat nebo vyrazit na in-line brusle.

maminycup1

Kromě tradiční sponzorské podpory firem je jistou zajímavostí účast firemních maminek. Společnosti, které se do těchto ojedinělých sportovních her zapojí pozváním „svých“ firemních maminek, nejenže významně posílí vztah firma zaměstnankyně, ale zároveň samy sebe prezentují jako společensky odpovědné.

A jaké sporty/aktivity na vás i vaše děti čekají?

maminycup2

V rámci sportů pro maminky, zařazených do soutěžního programu, se jedná o plavání, cyklistiku, atletiku, badminton, tenis, in-line brusle, lukostřelbu, pétanque, stolní tenis, minigolf, běh/cross 3/6 km, silový dvojboj: veslo a kolo. Z nesoutěžních sportů se můžete těšit na Tae Bo, Nike trénink, Dance jógu, Dance aerobic a Zumbu. Relaxační zóna nabídne masáž, whirlpool, kosmetické líčení a poradenství i další doprovodné aktivity. Pro všechny, kteří se akce po zaplacení startovného/vstupného (děti do 2 let zdarma) zúčastní, je kromě sportovního a doprovodného programu zajištěna také strava a pitný režim.

Také dětský program je pestrý a lákavý. Kromě sportovních soutěží, např. odrážedel a atletiky, je připraveno cvičení pro děti, různá herní stanoviště se zázemím venku i uvnitř, s možností využití dle počasí i aktuální nálady. O nejmenší účastníky akce se v průběhu celého dne postarají pečlivé a spolehlivé chůvy, starší děti zase zabaví a programem provedou sportovní instruktoři a trenéři. Zázemí je tedy zajištěno pečlivě, organizátoři mysleli na všechny, od batolat až po tety, strejdy, babičky a dědečky, kteří svou rodinu přijdou podpořit (fandit, tleskat, fotit) a užít si společně den.

maminycup3

Sobotní sportovní den, jehož závěr je přibližně naplánovaný na 20. hodinu, vyvrcholí vyhlášením výherců (maminek i dětí) a předáním věcných výher, diplomů a medailí.

Důležité základní informace:
Název akce: Maminy Cup 2012
Datum konání: 22. září 2012
Místo konání: Sportovní centrum Nymburk
Registrace, přihlášky a další informace o akci najdete na: www.maminycup.cz
Motto: „Není důležité zvítězit, ale užít si to!“

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.

Reklama