Rodina

Baby Ring – pomůcka, která posouvá možnosti koupání miminek

Oblíbenou aktivitou, kterou lze celoročně podnikat hned s malými miminky, je bezesporu organizované plavání pro kojence a batolata. Není divu, voda pro děti představuje přirozené prostředí a vhodně zvolený kurz přináší řadu benefitů. Osvojit si pohyb ve vodě a zároveň si vodu a pravidelné koupání ještě lépe užít však lze i v pohodlí domova. S nafukovací pomůckou Baby Ring se vaše miminko bude ve vodě moci svobodně pohybovat, převracet z bříška na záda, z boku na bok. Děťátko se namísto běžně používaného lehátka může spokojeně cachtat a rodiče uleví svým zádům.

Ideálním obdobím, kdy lze koupání s Baby Ringem začít zkoušet, je přibližně 4. měsíc, samozřejmě za předpokladu správného pohybového vývoje miminka. Baby Ring je bezpečný a podporuje zdravý vývoj miminka, jeho fyzickou i psychickou pohodu včetně chuti k jídlu a dobrého spánku. Použití bylo konzultováno s dětským fyzioterapeutem a neurologem. Bezpečnost a kvalitu prověřil také český Institut pro testování a certifikaci ITC Zlín.

Baby Ring

Nejen řada domácností má s Baby Ringem dobré zkušenosti, pomůcku oceňují například také zdravotní ústavy. „Fyzioterapeuti i matky našich dětských pacientů jsou s kruhy spokojeni, především významně usnadňují manipulaci s malými dětmi v bazénu,“ poznamenává vedoucí rehabilitačního oddělení Sanatoria Klimkovice. Lázeňské zařízení se specializuje na léčbu pohybových, neurologických a gynekologických onemocnění u dětí a dorostu. Také v Lázních Teplice v Čechách oceňují snazší manipulaci s dítětem ve vodě, Baby Ring využívají při koupelích i podvodních masážích. „Děti jsou zajištěné, přitom celým tělem ve vodě, užijí si vodní proceduru, mohou se přetáčet z bříška na záda a naopak. Mají svobodu pohybu při vodních radovánkách,“ popisuje Lenka Kypová, provozní pracovnice pro rehabilitace a balneoprovoz.

Baby RingBaby Ring

Nafukovací límec kolem krku se díky regulovatelnému zapínání na suchý zip snadno nasazuje i sundává. Vnitřní šev je příjemně měkký, bez jakéhokoli obtěžujícího tlaku na krk. Součást vnitřní strany tvoří podpěra pro bradičku, která fixuje její pozici a zamezuje sklouzávání hlavičky. Pro vyšší bezpečnost má límec dvě nafukovací komory se samostatnými ventily. Baby Ring lze používat ve vaně i bazénu do maximální hloubky 1 metru.

Límce se vyrábějí ve dvou velikostech, malý odpovídá věku 0 – 24 měsíců, resp. 3 – 15 kg, střední pak 3 – 36 měsíců, resp. 6 – 36 kg. Oba jsou ve tvaru kytice s motivy mořského světa a možností výběru z několika barev.

Baby Ring

Pomůcka Baby Ring je velmi oblíbená. Společnost Babypoint, u které nafukovací límec můžete pořídit za doporučovanou cenu 360,- Kč, jich prodala již přes 10.000 kusů.

Baby Ring

Pro více informací navštivte www.babypoint.eu, kde najdete také zajímavá instruktážní videa. Případně FB https://www.facebook.com/babypoint.cz.

   
11.09.2015 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] kikinous [*]

  Malé jsme ho pořídili, když měla asi 3 měsíce a ve vaně s ním dováděla jak divá Sml52 Měla jsem věčně vytopenou koupelnu. Ale na to, že se to využije max. na půl roku je to drahá sranda....

  superkarma: 0 22.09.2015, 07:53:14
 2. [7] bobani [*]

  Zvláštní

  superkarma: 0 17.09.2015, 15:43:26
 3. [6] patricia077 [*]

  Tak tento kruh na krk jsme koupili malé, když jí bylo půl roku a dostala takový šok, že se odmítla koupat ve velké vaně a museli jsme se vrátit do vaničky, takže jsme ho už nepoužili nikde, když byla starší dostala normální kruh, ale spíš se učí plavat s plovacím pásem..dětem vadí něco na krku, zvlášť když v tom jsou ještě rolničky!

  superkarma: 0 11.09.2015, 13:38:03
 4. avatar
  [5] Ivanka [*]

  Divné Sml80

  superkarma: 0 11.09.2015, 10:16:31
 5. avatar
  [4] Kahomar [*]

  tak asi ano, dá se to použít, nicméně mi to tedy přijde jako hodně předražený nafukovací kruh.

  superkarma: 2 11.09.2015, 10:08:32
 6. avatar
  [3] vodilulu [*]

  meli jsme to do vany a supr. malá se mohla krasne sama protahnout aspon na chvilku. Ale na plavání to nemá... Kdyby ho nekdo chtel okolí Jihlavy tak muzu pujcit na zkousku

  superkarma: 0 11.09.2015, 10:06:52
 7. avatar
  [2] helmar [*]

  dcera měla na vnoučky "jakoby sedátko" s přísavkami, to se jim líbilo, kolem sebe měli prostor. na kterém si hráli a ona je v klidu a bezpečí umyla. Sml67

  superkarma: 0 11.09.2015, 09:26:34
 8. avatar
  [1] danca79 [*]

  no nevim nevim, mala nesnasi nic na krku, takze tohle by asi nehrozilo Sml80

  superkarma: 0 11.09.2015, 03:35:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme