Vaření

Bábovka jako od babičky

Možná se vám to už také stalo. Chtěli jste na neděli upéct něco sladkého, ale výsledek nakonec místo na talíři skončil v koši? Ocitnout se v takové situaci může nejen začátečník, ale i zkušená kuchařka, která se v pečení vyzná.

penam

Upéct správně koláč nebo buchtu někdy nemusí být závislé ani tak na umu a zkušenostech, jako na štěstí. Svou roli hraje také kvalita a správná míra použitých surovin. Náš výtvor se tak může pokazit v jakékoliv fázi „výroby". Pokud i vy nemáte ráda překvapení a nechcete v kuchyni strávit hodiny experimentováním, vsaďte na jistotu. Nechte se pozvat na dobroty od pekařů značky Penam, kteří pro vás z kvalitních surovin mimo jiné připravili šest chuťově rozdílných bábovek.

penam

Bábovka patří k jednomu z nejtradičnějších a zároveň nejoblíbenějších druhů sladkého pečiva u nás. Připravit ji lze na tisíc způsobů. Oblíbené jsou bábovky z kynutého, piškotového i třeného těsta. Velmi zajímavých chuťových variací lze dosáhnout pomocí různých ingrediencí, například přidáním kakaa, rozinek, oříšků, kandovaného ovoce apod. Experimentovat se dá také s kynutými bábovkami, které je možné plnit různými nádivkami - např. makovou, ořechovou, tvarohovou, povidlovou.

penam

Zárukou výborné chuti jsou vždy bábovky značky Penam. Stačí si vybrat a v klidu si užít jejich chuti. V nabídce značky Penam jsou jak tradiční bábovky, které chutnají doslova jako od babičky, tak originální varianty, s kterými mile překvapíte každou návštěvu. Všechny navíc voní tak, jako byste je právě vyndali z trouby!

penam

Bábovky klasických receptur a chutí zastupuje příjemně vláčná Piškotová bábovka, kyprá a nadýchá Šlehaná bábovka a dvoubarevná Mramorová bábovka. Milovníky exotických a originálních chutí jistě potěší Kokosová bábovka polévaná sypaná kokosem nebo Maková bábovka polévaná.

penam

Důkazem, že i „obyčejná“ bábovka může vypadat velmi slavnostně, je Melírová bábovka s efektní dvoubarevnou polevou na povrchu. Díky svému vzhledu se hodí i jako dárek nebo malá pozornost pro vaše přátele.

Více na www.penam.cz.

   
05.08.2010 - Mlsání - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  kupovane brrrr radeji si je udelam

  superkarma: 0 15.11.2012, 23:50:17
 2. avatar
  [5] vodfon, kolie [*]

  FAXÍK — #1 blběSml52

  superkarma: 0 25.09.2010, 19:43:39
 3. avatar
  [4] babicka11 [*]

  ta melírovaná se mi moc líbí a určitě budou všechny dobré, já si ale peču doma všechno sama, nejen bábovky, řezy, koláče, ale i dorty pro celou rodinu, i na svatbu, pro kamarádky.....co občas koupím, jsou ty malé roládky plněné krémem a když na to přidám šlehačku, jako rychlovku to klidně použijuSml22

  superkarma: 0 25.09.2010, 10:44:18
 4. avatar
  [3] poldinka [*]

  Sml31Sml23No to právě je plné Eček když to má takovou trvanlivost a není na to mít bábovku ode mě /BABIČKY/žejo vnoučata a pravnučko.

  superkarma: 0 05.08.2010, 23:48:15
 5. [2] Jenka2 [*]

  Jak chutnají? Jako všechny ostatní průmyslově vyráběné buchty, které mejí dlouhou trvanlivost. Jako rychlé řešení neohlášené návštěvy nebo ukolébání momentální "mlsné" budou dostatečné, ale báboška od babišky (to není překlep) to holt není.

  superkarma: 0 05.08.2010, 15:48:49
 6. [1] FAXÍK [*]

  vypadají všechny bábovky krásně, ale nevím jak chutnají Sml80

  1. na komentář reaguje vodfon — #5
  superkarma: 0 05.08.2010, 10:49:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme