Američani dělají průzkum kde čeho a nedávno se rozhodli, že prozkoumají, jak jsou na tom senioři v oblasti sexu. Možná vás to překvapí, ale naši prarodiče podle statistik souloží docela často a rádi. Je tedy pravda, že do výzkumu byli zařazeni jen zdraví dědouškové a babičky starší 57 let, ale dohromady nasbírali něco málo přes 3000 odpovědí.

Nejraději se prarodiče oddávají orálnímu sexu nebo masturbaci. Masturbaci docela chápu, u toho orálního sexu mi trochu běhá mráz po zádech. Hlavně když podle výzkumu si sex dopřávají i lidi ve věku 75-85 let. A to dokonce přes 20 % dříve narozených z této skupiny dotázaných.

No, jak je vidět, sex je oblíbenou zálibou v každém věku. Tak proč si neužít na stará kolena? Však co taky jiného dělat, když večer v televizi nedávají nic pořádného a na písmenka v knížce už stejně nevidíme? O sluchu ani nemluvě, takže noční proud v rádiu taky nemá cenu pouštět. A chuť taky není to, co bývala, tudíž z vyžírání ledničky už také nemáme ten správný požitek (že by to vysvětlovalo ten orální sex?). Zbývají nám dva smysly, které můžeme na staré kolena při sexu užít. Tak šup do sprchy a honem na věc, dokud nám ty ruce ještě slouží.

Jaký je váš názor na sex v pokročilém věku? Přistihla jste někdy své prarodiče při intimních záležitostech? Dokážete si představit, že byste se těmto radovánkám věnovala i v sedmdesáti?

Reklama