.

Babička mi prozradila, že vitamíny jsou super, ale vaječnák by byl lepší

Novinky

Babička mi prozradila, že vitamíny jsou super, ale vaječnák by byl lepší

Multivitaminové preparáty občas kupuje jako dárek babičkám čtenářka Vlskorepa. A není sama, babičky by si mohly z fleku otevřít vlastní lékárnu.

Mulťákem nic nezkazíte a navíc dáte zdravý dárek. Jenže když je těch preparátů moc, je jich prost příliš.


Přiznávám, že občas, když nevím kudy kam, zakoupím a to převážně babičkám nějakýto multivitamínový preparát. Dělám to s dobrým úmyslem, že jde o zdraví prospěšný medikament a tím i užitečný dárek. Vzhledem k tomu, že ale tento nápad sdílí i ostatní členové rodiny, mohly by naše babičky otevřít z fleku vlastní lékárnu. Před nějako dobou mi ale babička prozradila, že vitamíny jsou super, ale takovej vaječnák, by byl lepší. A jelikož obě babičky musí dostat stejně, což je nepsané pravidlo v naší rodině, tak jsou kromě multivitamínových preparátů, zásobeny i vaječným koňakem a to do té doby něž projeví zájem o cokoli jiného.

Já osobně bych určitě uvítala dárek z lékárny, neboť spousty preparátů raději ignoruji, neboť dle jejich ceny usuzuji, že je tak nutně nepotřebuji. Jde o různé kosmetické přípravky od renomovaných firem, hubnoucí preparáty a další zázračné přípravky a masti, které slibují, že budu hned o deset let mladší (nejméně) a zdravá jako řípa. A teď vážně, myslím, že bych si vážila každého dárku z lékárny (samozřejmě potřebného - lék proti prostatě bych asi neocenila) i z toho důvodu, že většinou v lékárně kupuji preparáty pro rodinu, děti a ostatni, ale pro sebe (což je bohužel až moc ženské) ne.

Takže dámy, zkusme také myslet trochu na sebe a svoje zdraví.

Vlskorepa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

   
19.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kobližka [*]

    Já si myslím,že byť bez receptu dostupné,přece jen není nutné ládovat se všelijakými preparáty,když ani nevím,jestli je moje tělo potřebuje.To je trend naší doby a přitom se možná ani neví,že tělo zbytečně zatížím nepotřebnými látkami,které mě možná ani nechybí.Je to prostě jen mediální masáž!

    superkarma: 1 19.11.2013, 14:24:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme