Multivitaminové preparáty občas kupuje jako dárek babičkám čtenářka Vlskorepa. A není sama, babičky by si mohly z fleku otevřít vlastní lékárnu.

Mulťákem nic nezkazíte a navíc dáte zdravý dárek. Jenže když je těch preparátů moc, je jich prost příliš.


Přiznávám, že občas, když nevím kudy kam, zakoupím a to převážně babičkám nějakýto multivitamínový preparát. Dělám to s dobrým úmyslem, že jde o zdraví prospěšný medikament a tím i užitečný dárek. Vzhledem k tomu, že ale tento nápad sdílí i ostatní členové rodiny, mohly by naše babičky otevřít z fleku vlastní lékárnu. Před nějako dobou mi ale babička prozradila, že vitamíny jsou super, ale takovej vaječnák, by byl lepší. A jelikož obě babičky musí dostat stejně, což je nepsané pravidlo v naší rodině, tak jsou kromě multivitamínových preparátů, zásobeny i vaječným koňakem a to do té doby něž projeví zájem o cokoli jiného.

Já osobně bych určitě uvítala dárek z lékárny, neboť spousty preparátů raději ignoruji, neboť dle jejich ceny usuzuji, že je tak nutně nepotřebuji. Jde o různé kosmetické přípravky od renomovaných firem, hubnoucí preparáty a další zázračné přípravky a masti, které slibují, že budu hned o deset let mladší (nejméně) a zdravá jako řípa. A teď vážně, myslím, že bych si vážila každého dárku z lékárny (samozřejmě potřebného - lék proti prostatě bych asi neocenila) i z toho důvodu, že většinou v lékárně kupuji preparáty pro rodinu, děti a ostatni, ale pro sebe (což je bohužel až moc ženské) ne.

Takže dámy, zkusme také myslet trochu na sebe a svoje zdraví.

Vlskorepa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama