Vyhřáté moře, teplé počasí, a pláž téměř jen pro vás. Do spousty středomořských destinací si nyní můžete zaletět a prodloužit léto. Na řadě míst končí letní sezóna až v říjnu, například v Řecku, na řeckých ostrovech, v Tunisku nebo Turecku. A ty nízké ceny! Stačí si jen vybrat.

Řecko

Jaké jsou výhody dovolené v září a v říjnu?

  • V tuto dobu je stále ještě krásné počasí - kolem 30°C a moře má právě nyní tu nejlepší teplotu
  • Turistická hlavní sezóna opadla, davy zmizely, děti jsou ve škole, pláže jsou krásně volné
  • Místní obchodníci upravili ceny, které jsou nižší než v červenci či srpnu - nakoupíte levněji
  • I když je venku stále teplo, příroda se chystá na podzimní převlékání barev - užijte si překrásné scenerie
  • Prodloužíte si léto a užijete si sluníčka v době, kdy u nás doma už klesají teploty, obloha je zatažená a nastává období chladu a plískanic

Pokud se chystáte na dovolenou v období „babího léta“, pak vás chceme seznámit se skvělým tipem na možné slevy od cestovní kanceláře Alex, se kterou spolupracujeme a pravidelně vám přinášíme jejich tipy. Seznamte se tedy s bezva akcí, kterou mohou využít klientky Alexu - akce Babí léto pro každou správnou „babu“! Ale i chlapi nepřijdou zkrátka... jen „baby“ to mají s dovolením výhodnější!

AKCE pro ženy: BABÍ LÉTO: SLEVA až 1500,- Kč z LAST MOMENTU!

Právě teď je doba, kdy se vám nejvíce vyplatí uspořádat pořádnou dámskou jízdu v některé z desítek turistických destinací nabízených Alexem.

Zaleťte si s kámoškami na báječnou dovolenou za VÝHODNÝ LAST MOMENT a CK ALEX vás ještě odmění SPECIÁLNÍ SLEVOU! V rámci akce BABÍ LÉTO s ALEXEM se uděluje každé dospělé ženě v rámci jedné cestovní smlouvy exkluzivní jednorázová SLEVA Z LAST MOMENTU ve výši 500,-Kč.

TŘI „BABY“ TAK UŠETŘÍ CELKEM 1.500 Kč ZA ZÁJEZD! Ten však musí být pouze letecký a navíc objednán a zaplacen nejpozději 10 dní před odletem.

A co muži? Mají v akci BABÍ LÉTO S ALEXEM šanci?
Pokud to bez mužské části své rodiny nevydržíte a na zájezd je s sebou vezmete, i tak je možné za každou ženskou dospělou osobu na smlouvě získat 500,- Kč slevu. Ta pohoda na dovolené s námi se vám určitě vyplatí! BABÍ LÉTO S ALEXEM - DOVOLENÁ PRO KAŽDOU SPRÁVNOU „BABU“!
(Další podmínky akce: Sleva platí jen do vyprodání volných kapacit a pouze na zájezdy last moment s odletem mezi 1.9. a 31.10. 2012; nelze ji kromě slevy za regionální odlety kombinovat se žádnými jinými slevami a nesmí být uplatněna na zájezdy s kombinovanou dopravou. Sleva se nevztahuje na last momenty do destinací Kypr, Sardinie, Kanárské ostrovy.)

Vždy aktuální nabídku všech last momentů naleznete po kliknutí ZDE!
Tak neváhejte, pokud chcete někam vyrazit. S Alexem je to jistota a navíc za super cenu!

Více na www.ckalex.cz

Reklama