Zdraví

Až omrzí postel, je tu Fit ball


Poprvé jsem se s ním setkal tak říkajíc na těsno na jedné z brněnských kolejí. Přijel jsem za slečnou a nebyl to tenkrát marný víkend, dokonce i vařila, což jsem obzvlášť ocenil. Ale zpět k tomu, co vás zajímá. Tedy v podstatě se nemusíme vracet, protože právě „tam“ jsme byli celý víkend, ale na balón jsme přišli až někdy v sobotu v noci.

Balón totiž patřil nepřítomné spolubydlící, a tak i když jsem na něj se zájmem pomrkával už od pátku, trvalo nějakou dobu, než jsem novou přítelkyni přesvědčil, že by se dal zneužít. Nejdřív o tom nechtěla slyšet, pak měla strach, že si ublíží. Má představivost ale pracovala slušně, takže mi bylo jasné, že balón se musí zapřít. O něco nižšího, pak se nebude moct kutálet. Postel byla ideální.

Jupí ja hou!

Pak už ji stačilo jen přemluvit, aby se přes balón položila. Lehnout si přes něj jako přes stůl doporučuji. Pak už to byla jen opravdová legrace, trochu jako v letadle, trochu jako na vodní posteli a tak trochu jako v ráji. Když začali sousedi bušit na zeď, bylo nám to úplně jedno, protože tohle stálo za tu trošku ostudy (a já tam k tomu nebydlel:)). Je to něco jako JO-JO, aspoň mně to tak přišlo, když totiž partnerku „hodíte k zemi“ rychleji, rychleji se vám tak vrátí. A k tomu s minimálním úsilím :).

Zkusit můžete také sex v sedě, ale tady pozor na balón, je nutné mít ho dobře zaaretovaný! Na kolejích to bylo ideální, dvě postele do L jsou pro podobné aktivity skvělé. Pak si může JO-JO vyzkoušet i partnerka. Tohle je zase jako houpačka, takže k radosti z fyzické aktivity a spojení se přidá ještě radost infantilně dětská, takže jupí ja hou! může začít ródeo. Jak ale říkám, pozor na závistivé sousedy.

Pokud budete začínat, tak opatrně! Všechno pomalu odzkoušet, není to těžké, ale koordinaci budete rozhodně procvičovat víc než při cvičení ze včerejšího článku. Jde o to užít si a ne se zmrzačit!

Prý existuje i teorie

Zaslechl jsem, že existuje i publikace, která se zabývá sexem na balónu, ale nějak jsem na ni na internetu nenarazil, třeba ji někdo z vás najde, docela by mě to zajímalo. Upřímně řečeno se ale vsadím, že lepší než kniha bude vaše fantazie. Já balón doma nemám, s onou slečnou už se také nestýkám, takže experimentovat nemohu.

Vy ale určitě doma balón máte a určitě máte i s kým vymýšlet zajímavé cvičební a nejen cvičební variace. Rozhodně by mě zajímalo, na co všechno jste při svém bádání přišli. Pokud to bude zajímavé, určitě to použiji, hned jak bude možnost. Když to bude opravdu hodně zajímavé, tak si balón snad i koupím.:)

P. S.: Má to výhodu – balón je ze snadno omyvatelného materiálu.:))

Radim Prchoň

   
27.01.2007 - Zdraví - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [4] Rikina [*]

  Na to už si dlouho myslím - na podobné experimentování. Ale nejsou lidi.

  superkarma: 0 28.01.2007, 13:33:10
 2. avatar
  [3] bonda [*]

  Prý kdysi byly v oblibě takové ty skákací balony se dvěma úchyty, které sloužily k něčemu jinému než k držení...

  superkarma: 0 28.01.2007, 13:18:09
 3. avatar
  [2] fructia [*]

  Balon ne, tak možná aby mi posloužil při sezení u PC. Ale chci mít jednou hodně kvalitní postel

  superkarma: 0 28.01.2007, 09:41:13
 4. [1] tanecnice [*]

  No jeste jsem to nezkousela, ale balon mam, tak jupi

  superkarma: 0 28.01.2007, 09:29:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme