Bulvár

Až hasiči nás dostali ven

Dobrý den,

musím Vám napsat o první návštěvě mého tehdy budoucího a dnes už bývalého manžela u mých rodičů.

Tehdy jsme se rozhodli, že se u mých rodičů zastavíme jen tak nezávazně na kafíčko a pokec. Rodiče bydleli v pátém patře, a tak jsme logicky chtěli použít výtah, což se později ukázalo jako velká chyba.

Výtah se s námi někde kolem čtvrtého patra zaseknul a nechtěl už jet ani nahoru, ani dolů, takže jsem byli nuceni použít tlačítko alarm. Zvonili jsme, bouchali a sousedi z pětipatrového domu se postupně scházeli na chodbě, na mou prosbu, aby zavolali mého tátu, protože ten to s výtahem umí, přiběhla máma se slovy: ,,Tátu volali do práce k nějaké havárce, ale neboj se, už jsem volala hasiče."

Hasiči opravdu velmi brzy přijeli s plnou parádou, s houkačkou a v plné výstroji i s helmama s tou ochrannou plachtou vzadu :o).

Výtah velmi rychle uvolnili, ale místo aby vyjel to jedno patro nahoru, tak sjel úplně dolů a my nahoru museli jít špalírem zvědavých sousedů.

Celou cestu jsem říkala: ,,Dobrý den, dobrý den, dobrý den... " a musela jsem být rudá až na zadku a celý dům viděl, koho že si to vedu domů. Musím říct, že už nikdy více jsem ve výtahu nezůstala, možná to bylo nějaké znamení abych si toho... nebrala :o).

Amidala


Milá Amidalo,

myslím, že člověk moc na znamení nedá. Možná až když je pozdě. Spíš si pamatuje trapné chvíle, než aby za nimi hledal něco víc. Přijde mi spíš dost trapné pozdější pozorování zvědavých sousedů :-/.  
   
25.07.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] trdlo [*]

  Ryta: ja bych ji s usmevem podala hadr a pozadala ji, aby mi ukazala, jak se to dela poradne

  superkarma: 0 26.07.2006, 02:44:26
 2. avatar
  [2] Ryta [*]

  AnoliV: to je fakt, já když jsem se stěhovala k tak jsem neunikla sokolímu zraku našich zvědavých spolusousedek. Naháněli s otázkami typu jestli mě už přihlásil a jestli platím nájem atd., abych jim neubírala energie za výtah atd.. a sousedka hned od vedle mě pořád kontroluje jestli vynáším odpadky a jak vytírám chodbu

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:43:54
 3. avatar
  [1] AnoliV [*]

  málokomu se povede představit milého rovnou celému paneláku :-))

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:11:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme