Rimmel

Jednadvacáté století běží ve znamení aktivního životního stylu. Chceme všechno a chceme to hned! A to samé chtějí i naše řasy...

Pro všechny ženy a dívky, které jsou neustále v pohybu, je tu nová varianta velmi oblíbené a úspěšné řady Volume Flash. RIMMEL London představuje objemovou řasenku Volume Flash x10, s níž se vaše řasy stanou super husté.

RimmelDíky inovativnímu složení a vylepšenému objemovému kartáčku budou vaše řasy v několika vteřinách doslova napumpované objemem. Získejte 10x objemnější řasy jediným tahem. Navíc bez žmolků a slepení! Užijte si svůdně krásný pohled po více než 16 hodin.

A jaké je tajemství tohoto super rychlého úspěchu? Dlouho očekávaná generace patentované „QUICK BOND" technologie zaručuje sexy pohled perfektně nalíčených a fantasticky plných řas.

Také kartáček prošel úpravou - je nyní ještě efektivnější a dokáže řasám dodat super objem už jediným tahem. A to bez efektu slepených řas! Live the London look!

Stejně jako dech beroucí řasy na sebe poutá pozornost i obal řasenky. Typicky zaoblený tvar řady Volume Flash sebejistě zdůrazňuje rychlost a styl. Metalicky červené balení se sexy stříbrnou grafikou a dynamicky rostoucími proužky nesmí zůstat bez povšimnutí.

Volume Flash x10 přichází v široké paletě variant. Vybírat můžete mezi klasickou černou, extrémně černou, která obsahuje zvýšené množství černých pigmentů pro opravdu výrazné řasy, řasenkou se zakřiveným kartáčkem pro dokonalé natočení a zachycení i těch nejmenších řas a také voděodolnou variantou, která nezradí při sportu nebo ve vlhkém počasí.

TV Kampaň

V televizní reklamě dává své maximální řasy na odiv supermodelka a módní ikona Kate Moss. Okouzlující Kate v kožených kalhotách sedí obkročmo na motorce, projíždí se londýnskou čtvrtí a pyšní se svými super hustými řasami, které si vykouzlila díky řasence Volume Flash x10 od RIMMEL London. Na konci reklamy můžeme vidět typickou červenou vlajku symbolizující živý, super rychlý styl značky RIMMEL London.

SOUHRNNÉ INFORMACE

Rimmel

Žijte život na plné obrátky! Získejte dosud největší objem pro vaše řasy s RIMMEL London! Nová objemová řasenka Volume Flash x10 zvýrazní vaše řasy na maximum. Nová generace patentované „QUICK BOND" technologie zaručuje sexy pohled perfektně nalíčených a fantasticky plných řas. Získejte 10x objemnější řasy s jediným tahem. Live the London Look!

Doporučená maloobchodní cena:
Řasenka Volume Flash x10 189 Kč / 6,99 €

Reklama