Navštivte zemi splněných vánočních přání a vyberte si z exkluzivních dárkových sad od Avonu. Od parfémů přes pleťovou a tělovou kosmetiku až ke šperkům. Speciální nabídkou potěšíte každého člena rodiny i své přátele – a navíc za výjimečné ceny!

 ¨

 

 

Dárková sada Today – Tomorrow – Always, Avon

Darujte lásku – vůně ze známé trilogie lásky určitě potěší a okouzlí nejednu ženu. Luxusní ve zlatém saténu zabalená vůně 50 ml, doplněná o smyslný masážní olej 125 ml a minibalení EDP 4 ml je krásným dárkem, který není potřeba dále balit.

Cena sady: 949,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Zlatá sada Anew Ultimate, Avon

Krémy obsahující zlato nebo prášek z perel jsou součástí této třpytivé sady pleťových přípravků. Denní a noční krém Anew Ultimate se skvěle doplňují a jsou každodenními pomocníky v péči o zralou pleť. Očekávejte výrazný liftingový účinek.

Sada obsahuje Noční krém Anew Ultimate (50 ml), Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB (50 ml) a dárkovou krabičku.

Cena sady: 929,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dárková sada Today – Tomorrow – Always for Him, Avon

Tmavě hnědá kosmetická taštička plná zajímavých vůní překvapí a potěší nejednoho muže. Sada obsahuje Toaletní vodu Today – Tomorrow – Always for Him (75 ml) a balzám kondicionér po holení pro muže (100 ml).

Cena sady: 699,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toaletní voda Midnight, Avon + dárek

Nevšední a zajímavá nová vůně pro muže v krásném flakonu. Provokativní, vášnivá a sexy. Připravte pro svého miláčka hezké překvapení se sadou chromovaných doplňků na víno – luxusní sada obsahuje vývrtku a zátku.

Cena: 599,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hřejivý medvídek, Avon

Zajímavá a neobvyklá vlastnost medvídka je jeho schopnost hřát. Pokud hračku položíte na radiátor, získá příjemnou teplotu, kterou si udrží na dlouhou dobu díky speciálním korálkům uvnitř. Jemný plyš je příjemný na dotek, huňáček zahřeje a potěší. Medvídek je světle hnědé barvy a jeho výška je 30 cm.

Hodnota výrobku je: 399,- Kč (nabídka je vázaná na nákup výrobků z katalogu v hodnotě 499,- Kč)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sada čepice a šály Ella Ballerina, Avon

Pro holčičky se hodí krásný růžový komplet měkké šály a čepice. Drobné hvězdičky dělají doplňky zajímavými a originálními. Růžová barva hezky rozzáří každou bundu nebo kabátek a děvčatům moc sluší.

Velikost šály: 110 x 16,5 cm, průměr čepice: 42 cm

Cena sady: 449,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více najdete na www.avoncosmetics.cz

Reklama