Styl

Avon proti vráskám


Objevila jsem Avon Solutions Ageless Results. Doslova přeloženo: „Řešení Avonu pro nestárnoucí výsledky“.


Nedávno jsem oslavila (no, oslavila – já vím, nic moc…) třicítku a už mne nebavilo každé ráno vstávat s obavami, co zase objevím v zrcadle. Nebudu si nic namlouvat  v tomhle věku už nám pleť prostě nemládne. Tu a tam první vráska, nějaký ten kroužek pod očima… prostě už to není ta broskvička před deseti lety, kvůli které ani nebylo třeba hledat v kabelce tubu s make-upem.

A pak jsem objevila sadu přípravků Avonu Solutions Ageless Results. Ten denní mi zpevní pleť, zredukuje viditelnost vrásek a celkově chrání pokožku proti stárnutí. Před ulehnutím použiji ten noční, který zlepšuje tón pleti a minimalizuje to, co je mi (od doby, co mě kalendář zařadil do věkové skupiny 30+) tak protivné: viditelné známky mého věku. Každé ráno tak mám svěží pocit z vyhlazené a mladistvě vyhlížející pleti.

 

A jako třešinku na dortu aplikuju oční krém, který redukuje vrásky, zesvětluje tmavé kruhy a rozjasňuje pleť. Stačí dva týdny  a pozorujete viditelný rozdíl.A teď místo ranních obav z pohledu do zrcadla vstávám sebevědomá jako ve dvaceti. Jde to  jen chtít!


Více na www.avoncosmetics.cz

   
04.03.2009 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Dante Alighieri [*]

  wich: Není divu, Avon je plný chemie. Stačí se podívat na složení: methylparaben, isobutylparaben, propylparaben, ethylparaben,...

  superkarma: 0 04.03.2009, 16:32:20
 2. avatar
  [2] KatherineDickinson [*]

  wich: aspoň to ty vrásky "vyžere"

  superkarma: 0 04.03.2009, 14:34:38
 3. avatar
  [1] wich [*]

  Já těm jejich krémům proti vráskám nevěřím ani náhodou Zkoušela jsem vzorky krémů proti vráskám v oblasti očí. Mne i partnerovu sestru neuvěřitelně pálily oči (přestože se to do očí nedostalo) a ještě druhý den jsme je měly zarudlé Je to žíravina

  superkarma: 0 04.03.2009, 13:34:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme