Na podzim probíhalo testování novinek Anew Clinical PRO. Výherkyně soutěže získaly tyto novinky a zapojily se do testování. Jaké měly zkušenosti? Anew Clinical PRO – ženy testovaly dva produkty – péči o oční okolí a sérum proti vráskám.

Avon

Milá redakce, děkuji za možnost testování novinek Avon proti vráskám. Jsem s nimi spokojená, používala jsem je 3 týdny. Vyzvedla jsem si je na poště hned, jak dorazil balíček. Pokožka mi přijde hebká, oba krémy se dobře vstřebávají a velmi příjemně a jemně voní. Co se týká mizení vrásek – neumím to dost dobře posoudit, ale přijde mi, že je kůže kolem očí víc vypnutá. Ptala jsem se na to manžela, ale on není směrodatný, říkal, že jsem stále stejná. Krémy mě mile překvapily, mám s nimi dobrou zkušenost.
MK

Děkuji za zaslání séra a očního krému od Avon Anew. Zkoušela jsem oba výrobky 4 týdny. Moje poznatky: Dobrá konzistence, dobře se vpíjí do pokožky. Pleť na pohmat není mastná, ale vláčná. Vrásky: mám pocit, že kolem úst jsou mělčí, kolem očí zatím ne – tady mám ale hluboké vrásky. Připadá mi, že se kůže na obličeji zregenerovala, je taková svěží. Krémy příjemně voní. Děkuji za možnost vyzkoušení.
Vaše Jindra M.

Moje testování séra a očního krému od Avon: Testovala jsem celý měsíc. Za tu dobu nevím, jestli mi ubyly vrásky, ale mám velmi dobrý pocit z pokožky. Je hebká a vypjatá. Oční krém jsem použila také každý den. Je mi 38 let a mám poměrně dost vrásek kolem očí. Tady mi přijde, že vrásky moc nezmizely, ale pleť kolem očí není povadlá. Celkově tedy hodnotím oba krémy spíše dobře.
Děkuji vám, Aneta Plocková

Dobrý den, produkty od Avon Anew jsem pečlivě prostudovala a znovu jsem si přečetla uveřejněné články na Žena-in. Čekala jsem, že mi zmizí jemné vrásky kolem očí a na čele. Očekávání se mi splnilo tak na půl. Kolem očí mi vrásky – ty mělké celkem zmizely, na čele ne – ale zde je má celkem hluboké. Konzistence krému byla skvělá – velmi dobře se krém vpil do kůže a tak nenásilné voní, je to příjemná vůně. S testováním jsem spokojená, myslím, že jsou to dobré přípravky.
Helena P.

Testování Avon Anew séra a očního krému musím zhodnotit spíše dobře. Nejsem si jistá, zda mi pomohl k odstranění vrásek. Ale pokožka, kam jsem krém vtírala je velmi jemná a je vidět, že na ni krém velmi dobře působí. Po měsíci musím říci, že mám z použití dobrý pocit. Líbí se mi, jak se dobře roztírá a velmi rychle se do kůže vsákne. Kůže je pak hladká, nejsou na ni zbytky krému jako u jiných přípravků. Nemám kolem sebe žádnou Avon lady, ráda bych si koupila ještě jedno balení. Musím se poptat známých na nějaký kontakt. Takže vám moc děkuji, udělali jste mi radost.
Dana Musilová

Krém a sérum, které jsem získala ze soutěže, mne moc nenadchnul. Moje zkušenost není žádná, přišel mi jako normální krém. Tvář byla jemná a příjemná, ale efekt s vráskami jsem nepozorovala. Děkuji vám,
vaše čtenářka Adriana L.

Dobrý den, děkuji za možnost testování přípravků od Avon pro omlazení pleti. Je mi 40 a tak se dvám kolem sebe, jaké krémy a pleťové masky jsou vhodné pro zralou pokožku. Co bych si mohla vyzkoušet, abych dobře pečovala o pleť. Mám ji často vysušenou a loupe se mi.  Avon Anew jsem tedy otestovala velmi poctivě. Testovala jsem 4 týdny, každý den. Oba krémy jsou dobré a hezky mi voněly a dobře se vnášely na kůži obličeje. Moje zkušenost: Pokožka po testování vypnutá, hydratovaná, příjemně vláčná. Nevím, kolik vrásek zmizelo, neomladilo mne o to 10 let, ale pokožka se rozhodně rozjasnila. Děkuji!
Karolína SV.

Jaké je sérum Sérum Anew Clinical PRO?

Má ultralehké složení, díky němuž se snadno nanáší a je dermatologicky a alergologicky testováno. Je vhodné pro všechny typy pleti. Používejte jej ráno a večer samostatně, nebo před aplikací hydratačního krému. Výsledkem bude den od dne mladší vzhled. Ihned po aplikaci dodává pleti celkově omlazený vzhled. Již za 1 týden je redukována viditelnost hlubokých vrásek. Složení s molekulou A-F33 bude po dobu 2 let k dostání exkluzivně v kosmetických výrobcích Avon nebo u profesionálních dermatologů.

první výrobek na trhu s molekulou A-F 33, která aktivuje blokovaný kolagen. Tato inovace byla inspirována výzkumem, který získal Nobelovu cenu! Odhalil totiž, že tělo vytváří látky, které mohou blokovat produkci některých základních proteinů. Vědci se nechali výzkumem inspirovat a objevili specifickou látku blokující kolagen. Pro její deaktivaci vyvinuli právě speciální molekulu A-F 33, která napomáhá efektivnější produkci kolagenu. Vyplňující sérum proti vráskám Anew Clinical PRO od Avonu uvedenou molekulu obsahuje a účinně podporuje produkci kolagenu již za 72 hodin. Výsledkem jsou vrásky redukované co do počtu, hloubky i délky.

http://www.anew.cz/

Reklama