Bulvár

Avon a Hard Rock

Říjen je mezinárodním měsícem boje proti rakovině prsu. Společnosti Avon Cosmetics a Hard Rock Cafe spojily své síly a zvou vás na jedinečný koncert, jehož výtěžek poputuje na konto Avon proti rakovině prsu.

avonV prostorách bývalého domu u Rotta na Malém náměstí vás 14. 10. čekají opravdové hudební lahůdky. V rámci celosvětové akce Pinktober zazpívají na podporu boje proti rakovině prsu Michael Kocáb s Pražským Výběrem 2, skupina Nightwork, zpěvačka Jana Kirschner a dívčí vokální soubor Brécy. Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář.

Kromě hudby budou moci návštěvníci obdivovat i speciální model šatů z dílny módního návrháře Jakuba Bryxiho. Extravagantní róba byla navržena a ušita speciálně pro tento večer a vzdává hold růžové stužce jakožto symbolu boje proti rakovině prsu.

Vstupenky v hodnotě 300 Kč můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro nebo přímo v Hard Rock Cafe. Pro ty, kteří se nezúčastní, ale rádi by podpořili dobrou věc, jsou připraveny předměty s růžovou stužkou, které můžete zakoupit kdykoliv v Hard Rock Cafe či na www.zdravaprsa.cz, a přispět tak na konto Avon proti rakovině prsu.

Vstupenky si můžete zakoupit na: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/rock/250660-pinktober-michael-kocab-vyber-2-jana-kirschner-nightwor.html

   
08.10.2009 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Mopsička [*]

  Tak to by bralo mojého

  superkarma: 0 25.10.2009, 13:50:37
 2. avatar
  [1] SENSITIVESKIN [*]

  tak nevím, zrovna tihle "umělci" moc netáhnou

  superkarma: 0 08.10.2009, 10:35:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme