Další seriálový příspěvek přišel od zkušené divačky Avimy, která mimo jiné sleduje i nový soutežní pořad, týkající se seriálu na přání. Více již v příspěvku.

Dobrý den všem na Ženě-in,
pročetla jsem si příspěvky, jsem stará divačka, viděla jsem asi všechny vzpomínané seriály, přidávám jeden, který se mi líbil, byl krátký, je to Saturnin /Jirotka/. Nezapomenutelný je pro mně seriál Sága rodu Forsytů, na ten se díval každý, ulice byly prázdné, všichni seděli u televize. Další, na  který jsem se dívala pravidelně byl Návrat do ráje, na ten nikdy nezapomenu, protože při jeho sledování v červenci 1997 jsem slyšela hlášení místních hasičů, že lidé, kteří bydlí v rod. domech budou evakuováni, že hrozí záplava z řeky. Nás se to nemělo týkat, bydlíme v paneláku v 9. poschodí, vše bylo jinak, druhý den jsme byli evakuováni všichni, domů jsme se dostali téměř za měsíc. Ze seriálu mi utekl jeden díl. 

V poslední době sleduji naše Cesty domů, Expozitura, Růžovku, sem tam Ulici. Mám ráda právě opakované seriály Mentalista, Můj přítel Monk a Dr.House.

Také pokud možno pravidelně sleduji „Příběhy starožitností aneb Víte, co máte?“  je to seriál  je vysílán každou sobotu?

Řekla bych o sobě, že jsem televizní maniak, mám ji v kuchyni puštěnou celý den, pokud nejsem u PC. Ještě mě napadlo, nevím je to můj názor když je film nebo cokoli v televizi dabované, je dobře rozumět, u našich filmů si musím zesílit zvuk, kolikrát nerozumím co říkají, třeba Expozitura. Jsem zvědavá na nové seriály, které soutěží o to který bude natočen na přání diváků.

Pěkné podívání přeje Avima    

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

_____________

Milá Avimo, děkujeme za přání pěkného podívání, Příběh starožitností......? To vůbec neznám :(
Pěkný den
Saša

 

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

Reklama