Práce účetní nerozehrává zrovna partii na úžasná dobrodružství s nádechem romantiky, lásky a tajemna. Neustálý proud faktur, čísel, účetních dokladů.... Účtárna není místem, kde by se odehrávalo bouřlivé milování, ba dokonce není ani místem, kde by se vyskytoval nějaký zajímavý mužský element. A přesto jednou do dveří vstoupil zcela nečekaně muž. Muž, který zaplnil svou urostlou postavou celé dveře, který svým smíchem přinutil zvednout hlavu snad každou z nás. Muž, jehož oči měly ten nejúžasnější odstín modré barvy, a řasy, pro které by ženy vedly válku.

 

Dokonale padnoucí kalhoty a volná košile doplňovaly jeho impozantní zjev a pod jeho letmým pohledem jsem tála jak sníh. Muž s velkým M. Jeho návštěvy jsem očekávala pečlivě nalíčená, oblečená do svůdných svršků a s vlídným úsměvem na tváři. Přesto jsem zůstávala nepovšimnuta. Nadšení a tetelení motýlích křídel v podbřišku v nadšeném očekávání jeho příchodu vystřídala po jeho odchodu sprcha ledovější než ze zamrzlého jezera.

 

Až jednou, snad celý rok poté, co jsem ho poprvé viděla, jsme spolu zůstali o samotě. Splavená po celodenní mravenčí práci nad papíry jsem ještě v sedm večer seděla v kanceláři a snažila se najít ten zpropadený desetník, o který mi nehrála konečná sestava, když se ve dveřích objevil ON.

 

V černých kalhotách a volné, světlé košili vypadal jako pohanský Bůh a má ruka proti mé vůli vystřelila k hlavě, ve snaze upravit zatoulané vlasy. Udělal to s neskutečnou jemností za mě a věnoval mi úsměv, při kterém se mi rozproudila krev v žilách. Nabídnul mi odvoz a já ho zcela nesmyslně přijala, ač před firmou parkovalo mé vlastní auto. Bez povšimnutí jsem ho minula a nasedla do jeho pohodlného velkého vozu, jehož značku jsem ani nezaregistrovala.

 

Pustil příjemnou hudbu a zastavil hned na prvním stinném místě. Vypnul motor a tázavě se mi podíval do očí. Utápěla jsem se v jejich modři a v hlavě mi letěla jen jedna myšlenka, a to, aby mě konečně políbil.

Udělal to! A udělal to s takovou jemností a něžností, že v mém nitru rozehrál ty nejposlednější nitky nervů. Bradavky se pnuly bojovně proti volné halence a krajková tanga nebezpečně zvlhla.

 

Hladově jsme se líbali, hladili jeden druhého se stále větší intenzitou a mé tělo pod jeho dotyky vláčnělo a napínalo se touhou. Jediným rychlým trhnutím mě zbavil halenky a nedočkavě se přisál k mým vyzývavě trčícím prsům. Laskal jedno podruhém jazykem, sál je a mazlil se s nimi tak, že jsem zatoužila mít ho co nejdříve v sobě. Cítit ho ve svém těle a spojit se v odvěkém rytmu, starém jako lidstvo samo. Nenechal mě čekat dlouho, ruka mu zajela pod sukni a neodbytným dotykem přiváděl mé tělo k šílenství.

 

Poslední zbytky zdravého rozumu mě definitivně opustily a já se na něj v malém prostoru jeho auta nedočkavě vrhla. Když se nám společnými silami podařilo vysoukat jej z kalhot, důkaz jeho touhy mě nebezpečně tlačil do slabin. A já podobna té nejzvrhlejší děvě jsem na něj nedočkavě nasedla a sledovala jsem jeho přivřená víčka a slastný výraz jeho tváře.

 

Cítila jsem, že se blížím k samému vrcholu, když ten bídák jedním rychlým pohybem přetočil naše role. Ocitla jsem se pod ním a on mě pomalými pohyby nechával prožívat tu slast do poslední kapky. A pokaždé kdy už se zdálo, že konečně dojdu naplnění, ustal ve svém pohybu a kochal se tím, jak sama přirážím, jak bažím po jeho pohybech, jak sténám nenaplněnou touhou.

 

Vyvrcholení se přiřítilo v několika vlnách, jako velká bouře, plenící vše živé, co jí přijde do cesty…..

Zkroucení v nepohodlné poloze, jak to dovoloval malý prostor auta, jsme zrychleně dýchali a snažili se nabrat dech.

 

Má večerní práce se kupila a kupila a nikdy už se nestalo, že bych neměla odvoz domů…

   
Reklama