14. ročník kampaně v boji proti rakovině prsu završuje aukce kabelek od Alice Abraham s podpisy známých osobností. Aukce probíhá do 31.října.

Praha, Česká republika, 29.října 2013 - Hard Rock Cafe Praha svým 14. ročníkem kampaně PINKTOBER™ stále bojuje proti rakovině prsu, která ovlivňuje životy miliónů lidí na celém světě.

Tonya

V rámci celosvětové akce PINKTOBER, kterou po celou dobu října pořádá pražské Hard Rock Cafe na podporu charitativního projektu AVON proti rakovině prsu, nyní probíhá dražba kabelek, které jsou speciálně navržené pro tuto akci módní návrhářkou Alicí Abraham.

Aukce doplňuje sérii koncertů hvězd české hudební scény, mezi které se řadí například Tonya Graves, Support Lesbiens, Xindl X, David Deyl a CLOU.

Partysova

Originalní ručně vyrobená kabelka, pocházející z dílny Alice Abraham, je vytvořena z tvrdé italské krajky a různě barevného saténového podkladu. Limitovaná edice exkluzivních kabelek s náramky s prvky Swarovski vlastní a následně darují do aukce známé české osobnosti, mezi které patří Simona Stašová, Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Ivana Gottová, Gábina Partyšová, Iva Pazderková, Olga Šípková, Tonya Graves, a další celebrity jako Monika Bagárová, Lucie Vondráčková nebo Iva Fruhlingová. Aukce probíhá na Aukro.cz.

„Velmi si vážíme podpory a úsilí Hard Rock Cafe Praha v boji za zdrvá prsa. Díky finanční částce získané koncerty a charitativní dražbou budeme zase o krok dále v dodání naděje těm ženám, které s tímto onemocněním mají osobní zkušenost,“ řekla generální ředitelka Avonu pro Českou republiku a Slovensko Andrea Moldovan.

Simona

Celý výtěžek aukce bude věnován na veřejnou sbírku Avon konto proti rakovině prsu. Na toto konto, ze kterého jsou hrazeny projekty boje proti zákeřné nemoci, poputují také prostředky z výtežku ze vstupného z koncertů v Hard Rock Cafe Praha, které zahrnovaly Support Lesbiens, Tonyu Graves, Davida Dalea, Xindla X a skupinu CLOU.


Hard Rock Cafe Prague, Malé náměstí 3, 110 00, Praha 1
Pro více informací navštivte www.hardrock.com/prague
Pro podrobnější informace k programu PINKTOBERU navštivte www.hardrock.com.

Reklama