mim

Butik Au pays des mimis otevírá nový obchod přímo v historickém centru hlavního města Prahy, v těsné blízkosti Pařížské ulice. Tedy v místě, které je dnes symbolem luxusního zboží, stejně tak jako značky oblečení pro děti a ženy, které v Au pays des mimis nakupují svým dětem úspěšní rodiče i hvězdy showbusinessu.

mimNa adrese Břehová 8, Praha 1, jen pár kroků od Pařížské ulice butik nabízí vysoce kvalitní oděvy světových značek. Oblékat se v něm mohou miminka, děti, teenageři i jejich maminky - všichni ve stejném originálním stylu. Dětské oblečení lze vybírat ze světových značek, jako je IKKS, Lili Gaufrette a Petit Bateau, maminkám je určena stylová dámská móda IKKS Women vyhledávaná především pro svou nadčasovost a důraz na sledování měnících se módních trendů. S blížícími se Vánocemi zákazníci jistě ocení i nové kolekce hraček Moulin Roty, které vynikají nejen svým nápaditým designem, kvalitou zpracování, ale také dostupnou cenou.

Au pays des mimis své kolekce pečlivě vybírá podle vysokých měřítek kvality. Typický je osobitý styl ve jménu hesla „autenticita-kreativita-pohodlí“.
Prostředí butiku působí na zákazníky velmi příjemně, neboť jeho interiér byl navržen v souladu s asijskou filosofií Feng Shuei, která vychází z toho, že vše kolem nás, ovlivňuje náš život. Příjemné klima obchodu podporuje také výběr barev a použitých materiálů. Stejně jako ostatní dva obchody, i tento byl navržen v souladu s konceptem Au pays des mimis proklamovaný zakladatelkou Geraldine Berouard, tudíž pak navození atmosféry domova bylo i zde klíčovým aspektem. *

mimSymbolem butiku je klasicky zlatý pták, s nímž se zákazníci mohou setkat v různých částech obchodu i v brandové komunikaci, která je s tímto novým butikem spojena.
Ručně nakreslení, nádherní zlatí ptáci mohou být obdivováni na venkovních fasádách již při vstupu do obchodu. Symbolika je však dodržována i v interiéru. Zlatí porcelánoví ptáci, navrženi a vytvořeni známým designérem Danielem Pirščem, budou zavěšeni ze stropu a vytvářet tak úžasnou scenérii uvnitř obchodu.
Samozřejmostí nového butiku je prvotřídní zákaznický servis, na který jsou zákazníci zvyklí z ostatních poboček Au pays des mimis v obchodním centru Nový Smíchov a nákupní pasáži Černá Růže.

V rámci slavnostního otevření nového obchodu došlo k vyhlášení vítězů soutěže Staňte se naší hvězdou. V průběhu měsíce září mohli naši zákazníci přihlásit své děti do soutěže a stát se tak jednou z tváří Au pays des mimis. Vzhledem k opravdu velkému zájmu byla část dětí vybrána k nafocení velkoplošných reklamních plakátů, část k účasti v módní přehlídce, kde mimo jiné vystoupí i maminky a stálé zákaznice z řad celebrit, jako je například Barbara Nesvadbová, Ivana Jirešová, Markéta Hrubešová, Karla Mráčková či Jana Adamcová spolu.
Vytvořené plakáty budou premiérově k vidění právě při příležitosti slavnostního otevření nového butiku a až do konce Vánoc ve všech našich obchodech.

mim

Reklama