Styl

ATTITUDE nová vůně pro muže od Armaniho


„Černá je naléhavá a pulzující výzva ke smyslnosti“. Giorgio Armani

V nové pánské vůni ATTITUDE je černá představena jako volání po světle, po odlesku, který ožívá na skle flakonu. Na vyobrazení, které vyzdvihuje esprit vůně, je černá těžištěm, symbolem tajemství, energie a síly v podobě jiskřivého oslnivého světla, které dává vyniknout vibrující energii a přirozeným rysům této vůně.

Kdyby vůně ATTITUDE byla kamenem, byl by to onyx. „Onyx symbolizuje světlo a jas a zahání zlé sny“ Onyx ztělesňuje hlavní rysy současného moderního muže, pro kterého Giorgio Armani stvořil vůni ATTITUDE: sílu a inteligenci, sofistikovanost a jednoduchost, fyzické a duševní schopnosti, přirozenou eleganci a intenzitu, oslnivost a tajemno, magnetickou přitažlivost.

Giorgio Armani uplatňuje svou kreativitu a odvahu i při volbě inspirace. Rozhodl se pro nový pohled na styl Art Deco, který odlehčil a doslova zbavil okovů.   
Podobně jako styl Art Deco dokáže vyjádřit eleganci prostřednictvím přímých linií a geometrických tvarů, Giorgio Armani při návrhu flakonu pro vůni ATTITUDE zvolil dokonalou symetrii rovných linií a nekonečné opakování geometrických tvarů. Flakon s ploškami, ostrými hranami a pravými úhly vyrobený z leštěného skla s lakovaným povrchem vzdává hold tomuto stylu. 
Flakon parfému ATTITUDE je zpracován jako textilní tkanina, přestože jde o sklo.  Výsledek evokuje dokonale střižený oblek značky Armani. 
Je to více než jen obal, je to přesný, jednoduchý a funkční předmět, který skvěle padne do dlaně.
Předmět, který vyjadřuje postoj. 

Na dvacátá léta minulého století odkazuje i dvojice módních fotografů Mert Alas a  Marcus Piggot, která realizovala reklamní fotografie pro vůni ATTITUDE. I  obor fotografie byl silně ovlivněn modernismem a bylo k němu přistupováno jako k prostředku pro vyjádření tvaru a intenzity. 

Právě tímto způsobem duo Mert & Marcus stvořilo lehce strašidelné fotografie založené na lomu světla a jasu a na brilantním zvládnutí techniky, která jim propůjčuje tajemně smyslný a fascinující půvab.


Pokud chcete vlastnit tento voňavý umělecký kousek, tak neváhejte a soutěžte s námi! Deset z vás se může radovat z vůně ATTITUDE od Giorgio Armani. Soutěž probíhá ZDE.

   
16.07.2007 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Nyoghta [*]

  Ten flakon je tak pěkný, že obsah je mi docela ukradený. (Ale onyx nic moc, samotný se mi nelíbí.)

  superkarma: 0 16.07.2007, 21:03:20
 2. avatar
  [4] V.Nováková [*]

  prosím,prosíííííííím

  superkarma: 0 16.07.2007, 15:39:46
 3. [3] qvak [*]

  To je skvělá vůně, taky jí chci vyhrát :))

  superkarma: 0 16.07.2007, 11:24:07
 4. [2] petrunelaa [*]

  Tahle vůně je naprosto úžasná, čuchala jsem k ní v Sephore....tak snad vyhraju :)

  superkarma: 0 16.07.2007, 10:03:00
 5. avatar
  [1] V.Nováková [*]

  ta může krásně vonět...kéž bych ji vyhrála.....

  superkarma: 0 16.07.2007, 04:35:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme