Reklama

Podzim je již v plném proudu a za pár týdnů jsou tu Vánoce. Někteří z nás nakupují pro své blízké na poslední chvíli, jiní již teď přemýšlí nad dárky, které potěší a vykouzlí úsměv na tvářích. Kosmetická značka Dermacol i v letošním roce připravila atraktivní nabídku dárkových balíčků plných nejoblíbenějších produktů i novinek v atraktivních, elegantních a luxusních baleních.

Vánoční balíčky s dekorativní kosmetikou Dermacol

Do zlatých kosmetických taštiček Dermacol zabalil v letošním roce i produkty s dekorativní kosmetikou. Pro mnohé z nás jsou nejpřitažlivější částí ženské tváře oči. A právě nejoblíbenější produkty i novinky zvýrazňující krásu ženských očí jsou obsaženy v každém z dárkových balení. Prodloužení řas do nebeských výšin, mimořádný objem nebo dokonalé rámování očí – výběr je jen na vás.

 

Dermacol

V dárkové taštičce je černá řasenka pro mimořádný objem a prodloužení řas doplněná hloubkově čisticím a regeneračním krémem s kyselinou hyaluronovou. Jemný krém navrací pleti pružnost a podporuje obnovu buněk.

 

Vánoční balíčky s pleťovou kosmetikou Dermacol pro krásnou pleť v každém věku

Kosmetická značka Dermacol zabalila v letošním roce balíčky s pleťovou kosmetikou do luxusních zlatých taštiček. Zlatá barva provází značku Dermacol po celý rok 2016 v rámci oslav 50 let od založení. Balíčky s pleťovou kosmetikou Dermacol nabízí různé kombinace, ze kterých si vyberete dárky pod stromeček pro ženy všech věkových kategorií od 30 let.

TIMECOAT Intenzivně zdokonalující a omlazující péče od 40 let

Vánoční taštičky jsou dostupné ve dvou variantách pro dámy se zralejší pletí. Denní krém a krém na oči a rty mohou být doplněny maskou.

TIMECOAT Intenzivně zdokonalující a omlazující péče (denní krém, krém na oči a rty); 499,- Kč

TIMECOAT Intenzivně zdokonalující a omlazující péče (denní krém, krém na oči a rty, pleťová maska); 549,- Kč

 

Vánoční balíčky s tělovou kosmetikou Dermacol AROMA RITUAL a BODY LOVE PROGRAM

Skutečně voňavý zážitek můžete prožít s produkty z řady AROMA RITUAL, které jsou zabaleny v atraktivních papírových obalech. Podlehnout kouzlu voňavé péče je tak snadné! Antistresová vůně hroznů s limetkou uklidní vaši mysl, vůně čokolády s pomerančem odstraní napětí, sladká vůně melounu osvěží, delikátní vůně zralé hrušky navodí pocit radosti a opojné aroma irské kávy promění péči o pokožku v nevšední zážitek... Ale pokud jste nerozhodní, tři nejoblíbenější vůně sprchových gelů můžete zakoupit v jednom dárkovém balení. Kombinace černé třešně, irské kávy a rozpustilého citronu je prostě neodolatelná.

Dermacol

Milujete čokoládu? Pokud ano, pak jistě víte, že do vůně čokolády s pomerančem se můžete zahalit od hlavy až k patě. Pomerančový olej osvěžuje mysl, rozveseluje, odstraňuje napětí a harmonizuje duši. Balíček obsahuje sprchový gel, tělové mléko a tělový peeling.

 

Dermacol

Tři nejoblíbenější vůně sprchových gelů v jednom dárkovém balíčku. Povzbuzující vůně černé třešně, opojná vůně irské kávy a vzpružující vůně rozpustilého citronu uspokojí rozhodně i ty nejnáročnější. Nechte se zlákat výběrem vůní vodních nymf Dermacol.

 

!!! Pozor soutěž !!!

Zapojte se do soutěže a tři z vás získají balíček AROMA RITUAL - Výběr vůní vodních nymf.

Soutěž najdete ZDE.

www.dermacol.cz