Velmi potěšující příspěvek na dnešní téma přišel od čtenářky s nickem átéčko. Děkujeme.

Koho jsem letos potkala? S velkou radostí musím říci, že přestože opravdu nikam, kromě venčení psa, nechodím, potkala jsem velice zajímavé lidi. A to, když jsem se rozhodla jet na setkání na parník. Zpočátku to bylo plaché rozhlížení se. Ale už předtím na nádraží jsem potkala Nestydu. Věděla jsem, že je krásná a vtipná. Ale byla ve skutečnosti ještě hezčí a to už jsem měla radost, že jsem na setkání jela.

Druhá bya TTT. Také předčila mé očekávání. Zaujalo mě její krásné nalíčení a její výška. Pak jsem potkala Kebulku. Ta celé to setkání prozvonila svým smíchem. Zpovzdálí jsem viděla křehkou a tajemnou bytost Míšu, neustále probíhajícího Jakuba, se kterýma nebyl ani čas popovídat si, což mě trochu mrzí.

A postupně jsem se seznamovala s dalšími. Maličkou, leč nepřehlénutelnou osobnost Enku, nádhernou a citlivou Miu.

Pak s Kateřinou, která na fotografii vypadá dílem smutně a taky tak nějak důležitě. Lukášem, kterého by chtělo poznat tolik žen-in. Je opravdu kouzelný!

A bylo jich tam víc. Usmívali jsme se na sebe a já jsem opravdu ráda, že jsem letos potkala tolik skvělých lidí, i když opravdu téměř nikam nechodím.

Jen venčit toho psa.

átéčko

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

O to víc mě mrzí, že jsem na parníku nebyla. Ne že bych nechtěla osobně poznat naše čtenářky, ale onemocněl mi kůň. Tak snad příště!

Co potkalo letos vás, milé ženy-in? Byla to nějaká událost nebo konkrétní osoba? Co bylo na letošním roce zvláštní? Byl pro vás nějak výjimečný? Máte nějaký nezapomenutelný zážitek? Co důležitého se událo ve vašem životě? Napište nám

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese

redakce@zena-in.cz

Reklama