Nehty jsou kousky tuhé tkáně,které mají ženu zdobit. Mají různý tvar, délku i tvrdost.

Měla jsem s nehty problém. Lámaly se mi, třepily a dělaly se mí záděry. Kamarádka, nehtařka Věrka mi jednou slepila můj nehet, a nanesla na něj akryl. Vypadalo to dobře. A tak jsem jednou nastrčila své prstíky a nechala je zušlechtit.

S těmi prvními nehty jsem zavařila 40 kg okurek a nezlomila ani jeden. Jenže Věrka strašně ráda zdobila! Mně se to nelíbí, mám ráda trancouzskou manikůru a to ještě takovou, aby bílý okraj nesahal do půlky nehtu. Ale před těmi pár lety jsem ji nechala vyřádit se. Měla jsem dokonce modré nehty se stíbrnými vločkami. Rudé se stříbrnými špičkami, křiklavě růžové...

Bohužel ale mám pokažený počítač, ve kterém mám důkazy (a nejen ty). Teď mám na nehtech jen lak tělové barvy, a mám je docela krátké. A líbí se mi, že mám jen své vlastní nehty a na nich vrstvičku gelu.

K pedikérce jsem nechodila. Až loni. Je to velmi sympatická paní. Před prázdnonami mi nabídla, že něco udělá i s modřinkou pod nehtem.Nalepila mi na nehty palců u nohou kytičky z modrých kamínků a nanesla gel. Vypadalo to opravdu luxusně!

átéčko

Text nebyl redakcí upraven.

Dnes si povídáme o nehtech. Ještě hodinku můžete posílat své příspěvky.

  • Líbí se vám krátké, nebo dlouhé?
  • Upřednostňujete lak, či přírodní vzhled?
  • Jaké nehty nosíte vy?
  • Potrápily vás někdy nemoci nehtů?
  • Chodíte na manikúru a pedikúru nebo se o své nehty staráte sama?

Pokud se pyšníte pěknými drápky a chtěla byste nám je ukázat, pošlete fotku. Pište nám vše, co vás o nehtech napadne už teď na známou adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama