Ačkoli jsme měli letákové téma již před deseti dny, čtenářka Datura zaslala příspěvek teprve tuto středu odpoledne. Rozhodl jsem se ho zveřejnit, protože poukazuje na zajímavou věc: Díky letákům si můžete přivydělat.

V dnešní kapitalistické společnosti to mají důchodci druhdy finančně obtížné. Možnost přivýdělku nabízí například reklamní letáky - jak? To už si přečtěte v příspěvku čtenářky Datury k tématu, které panovalo v našem magazínu 8. listopadu.

Daturo, děkuji za příspěvek, chcete-li mít příště šanci k získání dárku, sledujte datumy uveřejnění a konce našich denních témat.

Tak tedy zcela mimo dnešní téma, leč zajímavě...


Na letáky obchodních řetězců nedám dopustit. Ne že bych je nějak milovala, ale má je rád můj manžel.
Středy a pátky jsou jeho dny. To jsou slevy ve dvou nejznámějších obchodních domech s potravinami.
Rituál začne už v pondělí, kdy dorazí první leták. Ke slovu přijde tužka a kolečka, v úterý dorazí další
a postup se opakuje, porovnají se ceny a manžel vyráží do boje se zakroužkovaným letákem č.1.
O tom, co se koupí rozhoduje sám, protože já obchoďáky nemám ráda, tak jen sdělím, co mi doma chybí, ale pozor, to se koupí, jen pokud je to ve slevě, jinak mám smůlu. /Dojdu si to koupit sama/.To, že koupí jen to zakroužkované, neznamená, že končí, pečlivě zkontroluje, jestli jsou opravdu provedené všechny slevy podle letáku. Takže dobré tři hodinky mám čas na své koníčky, aniž by měl někdo připomínky. Totéž se opakuje v pátek, kdy jsou slevy v druhém obchoďáku. Tím letáky nekončí, jak známo ve sběrných surovinách stoupla v poslední době výkupní cena za papír, takže šup s nimi do sběru a věřte mi, že jich je za rok plná veliká krabice. Takže závěr je „ať žijí letáky“, jen jsem zapomněla napsat, že už jsme oba v důchodu a tudíž máme na takovouhle zábavu dost času.

Zdravím,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 18. listopadu 2011: 17. Listopad

  • Posílejte mi své fotky ze včerejšího svátečního dne!

Doufám, že jste si volno náležitě užily, milé čtenářky, a něco pěkného vyfotily. Zajímá mě, jak jste volný den trávily. Posílejte mi proto fotky a doplňte je krátkými příběhy. Vezmu i příběhy bez fotek, ale s fotkou máte větší šanci, že je uveřejním, když bude příspěvkový přetlak. A pokud chcete, zavzpomínejte i na 17. listopad 1989, ale zde opravdu jen s fotkou! Docela mě zajímá, jestli na tento den máte nějakou fotovzpomínku.

Za svůj příspěvek můžete získat Knihu o kávě od Petry Veselé a krásný kávový set dvou hrníčků ZESPRESSO CAFÉ. Abyste si mohly lépe vychutnávat volné dny plné pohody.

Příspěvky očekávám 18. 11. 2011 do 15.00 hodin na následující e-mailové adrese...

hrnekkniha

Reklama