Získejte stylové tašky Bonduelle ve třech originálních designech

www.bonduelle.cz.

Když vám může ladit kabelka k botám, boty k pásku a pásek ke kalhotám, proč by vám k tomu všemu nemohla ladit třeba taková nákupní taška? Do 11. listopadu 2012 rozdává Bonduelle ekologické nákupní tašky s originálním designem, které nikde jinde neseženete.

Elegantní tašky jsou:

  • velice pevné - zesílený polyester, ze kterého jsou vyrobeny, unese až 20 kg,
  • skladné - i když je taška velice prostorná – 51 x 45 cm - lze ji smotat do malé ruličky, která se bez problémů vejde do každé kabelky
  • a stálobarevné.

Pokud si pospíšíte a budete mezi prvními účastnicemi soutěže, můžete si vybrat i barevnou variantu, která vám bude nejvíce ladit k vašemu šatníku. Na výběr máte ze tří potisků: hráškově zelený, elegantně vínový nebo kukuřičkově žlutý.

www.bonduelle.cz.Originální nákupní tašku získáte tím, že zakoupíte 5 výrobků Bonduelle. Soutěžit můžete s plechovkami se sterilovanou (v balení 314 ml nebo 425 ml) nebo mraženou zeleninou Bonduelle. Poté vyfotíte účtenku, vložíte ji na www.bonduelle.cz, vyberete si svou barvu a taška, která se Vám líbí nejvíce je Vaše.

Nejen že budete nyní moci nakupovat stylově s taškou, kterou budete mít vždy po ruce, ale navíc můžete doma vykouzlit skvělou rychlou večeři pomocí výrobků Bonduelle. Ať už k tomu využijete novinky Bonduelle Creatif Texas či Žampiony nebo zvolíte osvědčenou klasiku ve formě mraženého špenátu či kukuřice, Vaši nejbližší to jistě ocení.

Více informací o soutěži Bonduelle získáte na webu www.bonduelle.cz.

Reklama