Diskuze

ASTROLOGIE,HOROSKOPY

co vas dnes ceka a nemine, poloha mesice.....................Každý den je krásný. Každý den vychází Slunce a Měsíc putuje po obloze. POZOR velky horoskop NA ROK 2005 najdete na str. 28

http://almanach.mysteria.cz/Zodiac/Libra.html tabulka na vypocet ascendentu
http://www.relaxia.cz/astrologie_ascendent.htm
http://www.stripky.cz/zabava/horoskop/ascendent.html
http://www.astro.cz/apod/ astronomicky snimek dne
http://infoprerov.cz/search.php?r=14 lunarni kalendar
http://horoskopy.tiscali.cz/luna.php
http://www.mojenoviny.cz/zabava/horoskopy/
http://horoskop.emo-cz.net/ dnes
http://www.novinky.cz/horoskop/ dnes
http://www.pratele.cz/horoskop/ dnes
http://horoskopy.quick.cz/ dnes
http://zabava.atlas.cz/horoskop.asp dnes a zitra
http://magazin.atlas.sk/horoskop/
http://www.23.cz/adamcray.com/cz/index.html
http://astroiva.sunweb.cz/ mesicni

http://www.stribny.cz/strib.clanek.php?clID=517 tydenni
http://www.sever.cz/horoskop.asp tydenni
http://www.eccevita.cz/index.php3?StrId=60 tydenni
http://horoskopy.horoskop.cz/ tydenni
http://horoskopy.tiscali.cz/ tydenni
diagram i s výkladem! ZDARMA!
http://www.ceskechalupy.cz/astro/
http://horoskopy.hansal.cz/index.php dnes
http://www.ikona.cz/astrologie/tyden.html
http://www.moda.cz/horoskop/ tydenni
http://www.nonstoprande.cz/all_horoskopy.php?PHPSESSID=67a8327292c6e5f8ff84815e6167d8ee tydenni,rocni,cinsky
http://www.magick.cz/spiral/hor_mesicni/
http://www.elle.cz/kategorie/8/horoskopy.html mesicni a rocni
POZOR horoskop NA ROK 2005 na str. 28

http://www.idiot.cz/horoskopy.php Zde si můžete objednat každodenní zasílání horoskopu, zdarma!
-------------------------------------

17.10.2004 - Znamení horoskopu - autor: redakce

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Další příspěvky

Příspěvky:

 1. [1129] Garwa [*]

  Super inspirace, ještě by to tam chtělo doplnit ctuhoroskopy.cz, je tam zajímavé info o horoskopech i astrologii.

  superkarma: 0 08.02.2017, 00:43:09
 2. [1128] Saritka [*]

  Tak tady v tom budu hledat dlouho.Sml22

  superkarma: 0 27.02.2012, 12:50:31
 3. [1127] forty12 [*]

  Na horoskopy a věštění bych doporučil používat webovku: http://www.horoskopnamiru.cz/

  superkarma: 0 08.02.2012, 15:25:13
 4. [1126] martyf [*]

  http://www.vykladkaretonline.estranky.cz/

  superkarma: -2 04.12.2010, 11:39:00
 5. [1125] ivetinkav [*]

  jejej to je hodně předpovědí

  superkarma: -1 28.11.2010, 19:35:29
 6. avatar
  [1124] leník24 [*]

  Horoskop od Dagmar Kludské ZDE Sml24

  superkarma: -2 26.11.2010, 15:35:26
 7. [1123] martyf [*]

  http://www.vykladkaretonline.estranky.cz/

  superkarma: -2 23.11.2010, 17:52:21
 8. [1122] martyf [*]

  http://www.vykladkaretonline.estranky.cz/

  superkarma: -2 21.11.2010, 11:12:45
 9. [1121] mrowiecova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.07.2009, 08:44:37
 10. [1120] dani25 [*]

  ginile: Prečo nepokračuješ?

  superkarma: 0 24.09.2008, 06:49:39
 11. avatar
  [1119] ginile [*]

  Horoskop týdne od 24. do 30. března 2008
  V tomto týdnu dojde k zajímavému a ne tak obvyklému astrologickému úkazu, kdy spojí své síly Merkur, Venuše a Uran ve znamení Ryb a tato trojkonjunkce bude ještě podpořena Jupiterem ve znamení Kozoroha. Výsledkem mohou být překvapivé výsledky výzkumů lidské psychiky a pokročit k novým obzorům mohou nejen společenské ale i exaktní vědy. Tvůrčí lidé a umělci budou v tomto týdnu líbáni múzami a mohou vytvořit díla sbližující lidi s různým kulturním a náboženským prostředím. Na druhé straně se v tomto a bohužel i v příštím týdnu negativně projeví ten fakt, že ekliptikou budou postupovat v napětí Slunce ve znamení Berana a Mars ve znamení Raka, což naznačuje možnost, že v určitých částech světa budou chřestit zbraně. Fanatičtí nacionalisté se svými výroky a činy pokusí rozdmýchat doutnající konflikty. Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě nejsou zrovna pohodové ( zejména ve druhé půli týdne ), Merkur, Venuše a Merkur se postupně dostanou do napětí s Marsem republiky a lze jen doufat, že se Uranova kvadratura na Marse republiky vybila již v minulém týdnu hromadnou havárií na dálnici D1 a že nás již nic horšího nečeká.

  superkarma: 0 27.03.2008, 10:31:54
 12. avatar
  [1118] ginile [*]

  http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1 sestavte si vlastni horoskop

  superkarma: 0 01.03.2008, 09:50:38
 13. avatar
  [1117] ginile [*]

  Móda ve znamení zvěrokruhu
  Potrpíte si na nejnovější výstřelky módy, nebo se cítíte nejlépe ve volném triku a džínech? Oblékáte se vyzývavě, aby vás ve společnosti nikdo nepřehlédl, nebo se záměrně stylizujete do šedé myšky? Předkládáme vám dvanáct typů žen, jak je z hlediska módy rozděluje astrologie.

  Beran: Ženy narozené ve znamení Berana bývají plné energie a zápalu pro akci. Mívají rády jasné barvy, zvláště pak červenou, která jim pomáhá ke zviditelnění a je v souladu s jejich ohnivou povahou. Jednání Beranek je zpravidla hodně ovlivněno mužským principem - umějí se prosadit a jdou si houževnatě za svým cílem. Proto jim sluší víc kalhoty a jednoduché střihy než sukně a krajky, a zřejmě také upřednostní kratší sestřih vlasů před dlouhými romantickými loknami. Vzhledem k jejich zálibě ve sportu Beranky často volí sportovní typ oblečení.
  Býk: Býčice jsou spojené se zemí a přírodou. Mají klidnou, stálou povahu a smysl pro krásno. V oblékání nerady experimentují; preferují přírodní materiály a tlumené barvy. Sluší jim bílá, béžová, tmavě zelená, hnědá ve všech odstínech. Býčice si obvykle vybírají takové koníčky, kterým se mohou věnovat doma, a tak mohou najít zalíbení v pletení, paličkování či batice. Originální kousky oblečení si tak často vyrobí samy. Nezřídka bývají trochu marnivé a neváhají vydat více peněz za luxusní doplňky.

  Blíženci: Vzdušné znamení Blíženců miluje změnu. Blíženky rády vyrážejí každý den v něčem jiném, a tak neustále nakupují nové a nové hadříky a jejich skříně praskají ve švech. Z barev Blížencům dominuje světle modrá (barva nebe, spojená s intelektem), ale oblíbit si můžou i žlutou, růžovou nebo světle zelenou. Blíženky ke svému životu nutně potřebují komunikaci, a podvědomě se oblékají tak, aby působily na okolí příjemně a snadno navazovaly kontakty. Materiál a střih jejich oblečení by měl být vždy lehký a vzdušný.

  Rak: Ženy narozené v Raku mívají hlavu v oblacích, jsou citlivé a romantické. Zároveň se cítí dobře doma a střeží rodinný krb. Jejich oblečení by mělo být praktické a přitom zdůraznit ženskost. Račice si potrpí na pohodlné šaty a sukně, doma případně zástěry. Sluší jim květinové vzory a nemusejí se bát ani krajek, decentních volánů či fiží. Dobře k nim pasuje bílá, růžová a fialová barva, zkusit mohou stříbrnou. Vlasy by si měly nechat delší a v přirozených barvách.

  Lev: Lvice bývají rozené královny salonů. Chtějí být viděny a obdivovány, potrpí si na luxus a lesk. Mívají silné sebevědomí, a tak se nebojí nosit nezvyklé a výrazné kreace. Snesou i nepříjemné umělé materiály, hlavní pro ně je, aby se blýskly. Z barev je pro ně vhodná žlutá, zlatá či oranžová. Pro lvice je typické, že nechtějí být nikým zastíněny, natož aby se na večírku setkaly se ženou oblečenou do stejných šatů. I proto jsou ochotné za oblečení dost utrácet.

  Panna: Na rozdíl od Lvic není vzhled pro Panny příliš důležitý. Ženy v Panně jsou prakticky založené, pracovité a silně racionální. Chtějí nosit oblečení, ve kterém se budou cítit pohodlně a které nebude stát moc peněz. Pannám sluší kancelářský styl - bílé halenky, jednoduché úzké sukně, kostýmky, ale v oblibě mívají i sportovní oblečení. Kromě bílé se můžou cítit dobře v zelené a šedé. Jelikož Panny bývají manuálně zručné, spoustu oblečení si na sebe ušijí samy.

  Váhy: Ženy narozené ve Venušině znamení mají silný smysl pro estetiku a móda často bývá jejich slabostí. Rády listují módními katalogy, sledují nové trendy a pokud jim koupíte lístek na módní přehlídku, budou radostí bez sebe. V oblékání můžou experimentovat, ale nikdy nejdou za hranici vkusu. Dobře se budou cítit v rozevlátých sukních nebo širokých kalhotech. Slušet jim budou různé kombinace přírodních barev, pozitivně je může naladit okrová.

  Štír: O Štírkách se traduje, že jsou smyslné a chtějí působit sexy. Oblečení ale volí spíš rafinované než vyzývavé. Často si také potrpí na tajemnou image: zahalí se třeba do černých šatů a ověsí se doplňky ve tvaru nejrůznějších symbolů. Sluší jim asymetrické střihy a průsvitné materiály. Kromě černé se Štírkám líbí tmavá červeň. Mimořádnou pozornost věnují výběru spodního prádla. Dělá jim dobře, když jsou pro svůj protějšek svůdné.

  Střelec: Střelkyně mají rády volnost a upřednostňují pohodlí před diktátem módy. Dobře se cítí ve sportovním oblečení, nesnášejí, když je něco kouše nebo škrtí. Lákají je cizí kraje, kde nezřídka hledají inspiraci pro své šatníky. Často nakupují v etnoobchodech. Hodí se k nim indické šaty, turecké kalhoty nebo mexická ponča. Z barev mají oblíbenou fialovou, červenou a modrou. Střelkyně si také potrpí na cizokrajně vyhlížející doplňky.

  Kozoroh: Kozorožky bývají šetrné a utrácet za drahé oblečení se jim jeví jako zbytečná marnivost. Zpravidla vychytávají různé akční slevy nebo nakupují v second-handech, kde ovšem dokážou vyhrábnout originální kousky. Výstřednost ale nemají v povaze. Oblékají se spíše konzervativně, někdy mohou působit až příliš přísně a stroze. Vyznávají heslo, že v jednoduchosti je krása, a dobře vědí, že v ní spočívá i elegance. Z barev volí nejčastěji černou, zelenou a fialovou.

  Vodnář: Klíčovým slovem stylu oblékání Vodnářek je originalita. Ženy narozené v tomto znamení bývají nekonvenční a je to na nich vidět už od pohledu. Rády experimentují se svými vlasy, šaty i doplňky. Libují si ve výrazných barvách a často přijdou s takovými modely, které by si jiné ženy obléct neodvážily. Pokud v obchodech nenajdou oblečení podle svých představ, pustí se do jeho výroby samy. Rády šijí a batikují. Z barev jim sedne oranžová, světle modrá a zelená.

  Ryby: Romantické, vnímavé a družné Ryby žijí bohatý vnitřní život plný obrazů a fantazie a občas jim uniká všední realita. Může se jim stávat, že si nevšimnou chybějícího knoflíku nebo natrženého švu. Trochu připomínají víly z pohádek. Sluší jim rozevláté šaty a sukně a transparentní materiály. Hodí se k nim květinové vzory a doplňky připomínající moře - mušle, mořští koníci, ryby. Z barev jim odpovídají všechny odstíny modré, sedět jim bude i bílá a stříbrná.

  http://superkocka.cz.k2.superhosting.cz/view.php?cisloclanku=2005092001

  superkarma: 0 26.02.2008, 14:51:05
 14. avatar
  [1116] ginile [*]

  http://mikiii.blog.cz/0712/barvy-ucesu-podle-znameni

  superkarma: 0 26.02.2008, 14:49:44
 15. avatar
  [1115] ginile [*]

  http://www.epuls.cz/clanek.asp?tid=9783aa6756fe11d899b5000103193d84

  BERAN
  Ženy a dívky narozené ve znamení Berana rády experimentují s barvou vlasů i účesem. Je pro ně těžké vydržet delší dobu u jedné barvy či typu účesu. Jsou v módě blond vlasy? Pak si pište, že většina po nich zatouží. Letí krátké rozpustilé účesy? Pokud jim tato tendence padne do oka, pak zakrátko budou mít krátký sestřih. Protože to jsou dynamická stvoření, budou mezi prvními, kdo v kadeřnictví požádá o nejčerstvější novinku. Kdyby si však přece jen mohly vybrat, patrně by u nich vyhrála barva podtrhující jejich ohnivou povahu - tedy nějaký odstín naoranžovělé barvy. Z účesů vedou krátké účesy, málokterá z těchto žen má ráda romantické účesy z loken.

  Tip na tento měsíc: Dopřejte vlasům odpočinek a moc je nefénujte. Umělé vysoušení je poškozuje. A v únoru mohou být vaše vlasy ještě citlivější než obvykle.

  BÝK
  Upřímně řečeno, na "typických" představitelkách znamení Býka by kosmetické firmy ani kadeřníci moc nevydělali. Tyto ženy se nerady barví. Razí zásadu, že dokud nejsou vlasy šedivé, je pro ně nejlepší přirozená barva. Podobná tendence převládá u účesů. Ženy z tohoto zemského znamení nefandí trvalým (to už je k tomu musí dohnat opravdu velká potřeba), nerady vysedávají u kadeřníka a už vůbec je nebaví natáčet si vlasy na natáčky. A proto rády nosí vlasy přirozené - buď nakrátko ostříhané, nebo dlouhé, svázané do praktického culíku či sepnuté sponou. Pokud si vlasy něčím zdobí, je to sponka z kůže, dřeva či kovu, případně ozdobná gumička do vlasů. Rozhodně však nenosí sponky s mašlemi a květinami.

  Tip na tento měsíc: Používáte-li gumičky, zkontrolujte, zda nejde o druh, který příliš vlasy stahuje, a tím je láme.

  BLÍŽENCI
  Zde by naopak kosmetický průmysl mohl jásat. Blíženkyně rády sáhnou do peněženky a nechají si udělat módní přeliv či barvu, koupí si nejnovější šampon a kvalitní gel. Jako vždy touží po módních věcech, takže než zasednou do křesla, prolistují módní časopisy, aby byly v obraze, co právě letí. Nutno však podotknout, že než se pokusí o nějaký křiklavý přeliv, přece jen se dvakrát zamyslí. Nejvíce je totiž lákají všechny odstíny hnědé - od světle až po kaštanově zářivou sytou hněď. Tyto odstíny rády střídají, neboť chtějí vypadat pokaždé jinak. Spousta z nich by vám jistě řekla, že kdyby měly možnosti královen, okamžitě by si najaly osobního kadeřníka. Blíženkyně mívají hezké, ale dosti jemné vlasy.

  Tip na tento měsíc: Pokud vaše vlasy vypadají jemně a trochu sklesle, poraďte se s kadeřnicí o nějakém účesu se stupňovitým sestřihem.

  RAK
  Elegantní ženy narozené ve znamení Raka chtějí dvě věci - vypadat svůdně, a přece křehce. Jsou romantické, a přece rozpustilé. Jak to potrhnout? Romantickým, ale rozpustilým účesem, což znamená, že vlasy musí vypadat nadýchaně až rozcuchaně. Proto asi tyto ženy milují polodlouhé a dlouhé vlasy, žádné kratinké sportovní účesy. Nerady vysedávají u kadeřníka, ale když je výsledkem pěkný účes, překousnou i to. V případě, že mají dlouhé vlasy, jsou ve svém živlu, mohou-li střídat nejrůznější varianty a používat k tomu všemožné ozdoby. Co se týče barev, jasně převládají světlé odstíny. Od tónu šampaňského přes heřmánkovou až po světlounce hnědou.

  Tip na tento měsíc: Opět jsou módní vlny a velké kudrny. Zkuste nový romanticky laděný účes a dopřejte vlasům revitalizační zábal.

  LEV
  Lvice touží vyniknout a být sexy. Jiné to nebude ani v oblasti účesů. Tyto ženy už od útlého mládí zkouší nejrůznější barvy a střihy. V mládí patrně zkusí blond, ale ta je povětšinou rychle omrzí, takže sáhnou po odvážnějších odstínech. Občas jim to nedá a prostřídají je nějakou tmavou barvou - od mahagonové až po havraní černou. Co se týče účesů, povětšinou dávají přednost polodlouhým vlasům, ze kterých lze vytvořit praktický i rafinovaný účes. Kupodivu moc netouží po žádných ozdobách do vlasů.

  Tip na tento měsíc: Nastal čas společenské sezony, kam žena touží přijít nejen v krásné róbě, ale i účesu. Zkuste něco originálního, například drdol podle Audrey Hepburn.

  PANNA
  Na první pohled by se mohlo zdát, že na tomto znamení by kosmetický průmysl opět mnoho nevydělal, ale při druhém pohledu bychom zjistili, že leckteré Panny nepohrdnou změnou barvy či účesu. Drtivá většina z nich si v žádném případě neobarví vlasy jako Marilyn Monroe a jen málokterá si nechá narůst dlouhou kštici jako Pamela Anderson. Ne, když už má přijít změna, tak praktická. Přeliv o dva tři stupně tmavší než přirozená barva a vlasy dokonale sestříhané do sportovního a přece elegantního účesu nedá až tolik práce. Jednou za měsíc to člověk, tedy Panna, u toho proklatého holiče vydrží. Neboť výsledek stojí za to.

  Tip na tento měsíc: Tento měsíc s vlasy nic nepodnikejte. Nechejte je odpočinout a dopřávejte jim pouze jemnou masáž.

  VÁHY
  U Vah převládají dvě tendence. Buď víla Amálka, nebo Maková Panenka. Buď si tyto ženy barví vlasy natmavo, nebo nasvětlo. Těžko byste našli Váhu, která by toužila po rezavém odstínu či po nafialovělém přelivu. Ne, v tomto případě Váhy vyznávají klasiku. Buď svůdná blondýna, nebo elegantní bruneta. Pokud se jim tato barva zalíbí, pak jsou jí mnohdy věrné. Horší je to s účesy. Tady jsou Váhy velmi nerozhodné. Věčně se shání po nějakém zajímavém střihu a nakonec to dopadne tak, že si nechají udělat účes, o kterém vzápětí začnou pohybovat a spílat si, proč nezkusily jiný. Většině těchto žen se líbí účesy z rovných polodlouhých vlasů.

  Tip na tento měsíc: Je načase udělat si pořádek ve vlasových potřebách a kosmetice. Vyhoďte staré barvy, tužidla a pěny. Vyčistěte si kartáče a hřebeny.

  ŠTÍR
  Ženy narozené ve znamení Štíra se rády ukazují v pěkném účesu, problém je ale v tom, že je nebaví chodit k holiči. Jenomže jde o Štírky, a to znamená, že i kdyby se zapomněly ráno učesat, stejně jim to bude slušet. Co slušet, i přesto budou svůdné. To ony vědí, a tak často dávají přednost natupírovaným účesům či přirozeně rozevlátým vlasům, které maximálně uvězní v nějaké látkové sponě či šátku. Nezapřou v sobě vodu a často v vnitru touží po blonďaté barvě. Takže i když většinou bývají tyto ženy tmavovlasé, občas rády experimentují i se světlými odstíny. Nakonec však zjistí, že jim nejvíc sluší tmavší vlasy.

  Tip na tento měsíc: Pokud patříte mezi tmavovlasé Štírky, věřte, že je oživí a skvěle ošetří kůra z heny.

  STŘELEC
  Střelkyně v sobě sice mají oheň, ale v drtivé většině případů se k nim nejvíce hodí romantické světlé vlasy. Ty totiž podtrhnou jejich zářivý úsměv a veselou povahu. S blond vlasy připomínají rozzářená sluníčka. Většina žen narozených ve znamení Střelce ale neholduje dlouhým vlasům. Nebaví je žádné zdlouhavé a nudné úpravy ani vidina romantické rozevláté kštice. Ne, mnohé Střelkyně propagují, že žena může být elegantní i v krátkých vlasech. I když občas zavítají ke kadeřníkovi, ze všeho nejvíc se jím líbí, když si mohou všechno udělat samy doma, bez čekání a zbytečné ztráty času.

  Tip na tento měsíc: Chcete-li zkusit něco mladistvého, pak zkuste na své krátké vlasy gel. Dokonalý sestřih + šikovné prsty + gel to je ta pravá kombinace pro mladistvý účes.

  KOZOROH
  Čím jsou ženy narozené ve znamení Kozoroha starší, tím jsou elegantnější a upravenější. Mladinké dívky se barvení a jiných chemických procedur přímo štítí. To jim ovšem dlouho nevydrží. Za nějaký čas zjistí, že je přitahuje myšlenka na změnu účesu či dokonce barvy, i když s tím to nikdy není moc slavné. Spíš je lákají přelivy, které si mohou udělat doma a které jdou lehce smýt. Když už si Kozorožky barví vlasy, pak jde většinou o nenápadnou změny barvy, která je spíše oživí, než zcela změní. Tudíž Kozorožku s oranžovými vlasy byste patrně hledali jako jehlu v kupce sena. Jednoznačně dávají přednost sportovním účesům.

  Tip na tento měsíc: Víte ale, že by mnoha Kozorožkám slušely i copy v indiánském stylu? Pokud chybí vašim vlasům lesk, smíchejte trochu jablečného octa s vodou a přelijte si jím vlasy. Po dvou minutách opláchněte.

  VODNÁŘ
  Vodnářky rády experimentují. Jakmile se přižene móda namodralých vlasů nebo melírů, jsou mezi prvními, které ji vyzkoušejí. Zajímavé je, že těmto ženám sluší prakticky všechno. To, co by na jiných vypadalo absurdně, na nich působí zajímavě. Ženy narozené ve znamení Vodnáře vůbec rády vymýšlejí, jak by se originálně učesaly, jak by podtrhly svou tendenci být progresivní - stále vpředu, o krůček před ostatními. Proto si rády zdobí vlasy moderními kovovými sponami. Tyto ženy sice mají občas období, kdy jim úprava vlasů připadá jako druhořadá, ale jakmile naberou dech a vše dají do pořádku, pak rády experimentují se svými vlasy a koneckonců i vzhledem.

  Tip na tento měsíc: Hýčkejte své vlasy ovocnými vosky. Nejste-li spokojené se svým kadeřnickým salonem, je načase poohlédnout se po jiném.

  RYBY
  Ryby jsou ženy, které se rády mění. To platí i o účesech a barvách vlasů. I když je nutné podotknout, že jakmile se v určité barvě cítí dobře a mají v ní úspěch u opačného pohlaví, pak jí jsou věrné. Jak se ukazuje, nejčastější barvou Ryb je blond všech odstínů. Ať už je však Ryba blond nebo rezavá, brunetka nebo hnědovláska, vždy touží být vypadat něžně, sexy a romanticky. A to i v pozdním věku. Ženy narozené ve znamení Ryb dávají přednost delším a dlouhým vlasům. Pokud zvolí krátký střih, stejně si dávají záležet, aby působil žensky. Nic je tak nepotěší, než když jim muž čechrá vlasy. A co je zajímavé, mnohé Ryby dokonce vzrušuje, když jsou jejich vlasy mokré. Dlouhé vlasy nosí rády rozpuštěné, ale také vyčesané do drdolu a něčím hezkým ozdobené.

  Tip na tento měsíc: Po umytí naneste do vlasů šťávu z kokosového ořechu nebo trošku kokosového oleje, nechejte asi 15 minut působit.

  superkarma: 0 26.02.2008, 14:48:24
 16. avatar
  [1114] ginile [*]

  http://www.relaxia.cz/astrologie_znam_barvy.htm

  superkarma: 0 26.02.2008, 14:42:45
 17. avatar
  [1113] ginile [*]

  Démanty a ženy  Krásné šperky a ženy k sobě patří. Asi už od pradávných dob v jeskyních se ženy potřebovaly zdobit a být pro své lovce krásné. Jde ale o jejich přirozenost. Krásné věci v nich vyvolávají pocit luxusu, výjimečnosti i fantazie. Šperky patří do společnosti a pro zvláštní události, ale taky pro svádění nebohých mužských obětí. Touha po zdobení a vlastnění drahých kamenů a kovů prostě k lidem patří. Slavnostně ozařuje obyčejné dny. Jak se nim staví různá znamení?


  Beran
  Ženy narozené ve znamení Berana mají rádi blyštivé a výrazné šperky, pokud možno výrazně působící na jejich okolí. Však taky milují šoubyznys a hodně z nich se v něm pohybuje. Některé "Beranky" ale šperky vůbec nerady nosí, a pokud, tak jenom kovové ozdoby, náramky a prsteny, což je trochu mužské. Všeobecně mají rády věci okolo železa, i jiné pevné kovy. Drahé kameny, které se s nimi spojují, jsou všechny rudé, jako rubíny, ale i sardonyx a ametyst.

  Býk
  Ženám narozeným pod tímto znamením vyhovuje všechno měkké. Ale taky cokoliv, co dává pocit jistoty a pohodlného bohatství. Existují mezi nimi dva typy. Jeden, který se rád obklopuje krásou i luxusem, a druhý, co má rád své bohatství uschované v trezoru a v myšlenkách na něj často vzpomíná. Nerost, který s nimi konvenuje a může zdobit i jejich byty, je měď. Drahé býčí kameny vynikají svou jemností, achát, alabastr, karneol. Bílý korál často zdobí i jejich šaty. Ale decentně.

  Blíženci
  Ženy-Blíženci se v drahých špercích nevyžívají tolik, jak by se od nich dalo očekávat. Hodně často jsou v pohybu a na různých místech, a ne všechno je pak pro ně dostatečně praktické. Šperky nosí jen na zvláštní večírky. Ale pokud od někoho dostanou dárek díky duševní blízkosti, mají ho často u sebe. Používají rádi dokonce i pěknou skleněnou bižuterii. Patří k nim granáty, topas a beryl.

  Rak
  Ženám-Rakům můžou některé šperky otevírat cestu k fantaziím a pěkným snům. Mají rádi takové kousky, které jako by odrážely svit luny a tajemství noci. Často se ale pohybují doma a tam žádné nenosí. Večer ve společnosti volí takové, které se hodí k jejich černým, bílým nebo mořsky zeleným šatům. Je tedy jasné, že milují stříbro a cokoliv s ním spojené. Drahé kameny jako smaragd, opál nebo selenit pak všechno vhodně doplňují.

  Lev
  Není žádné jiné znamení zvířetníku, které by umělo šperky tak krásně nosit. Ženy-Lvi taky často pracují v oblasti zlatnictví a drahých kovů, takže jde jen o jejich vlastní přirozenost. Mají ke kráse a jejímu významu úzký vztah, přistupují ke všemu se vkusem a elegancí. Jejich smysl pro působivost se často spojuje s královským vystupováním. Proto mezi kovy nemůže nepatřit zlato a k drahým kamenům jaspis, chrysolit, rubín, hyacint a všechny, ve kterých se jakoby zachytily paprsky slunce.

  Panna
  Ženy narozené pod vlivem znamení Panny mají v sobě přirozenou skromnost. Nedávají na sobě znát touhu po zvlášť velkém luxusu. Jako všechny ženy mají rádi krásu a eleganci, ale spokojí se i s umělými kousky. Nebo je nahradí přírodními materiály, jako jsou živé květy nebo třeba mušličky. Bižuterii tedy mají rády, nejlépe v jejich oblíbené šedé a bílé, jako šperky s nimi konvenují jaspis nebo smaragd.

  Váhy
  Zrozenkyně znamení harmonie a vyrovnanosti mají ke kráse jasný vztah. Ale na druhou stranu rády uplatňují estetickou jednoduchost. Pokud tedy mají šaty, zvolí jenom jemně a přesně se hodící šperk, který se s ničím nebije. Ve společnosti bývají poměrně často a proto vyhledávájí praktické součásti oblečení.
  Mezi oblíbené kovy patří měď, ale taky horský křišťál a bílé zlato, k oblíbeným drahým kamenům modrý safír a achát.

  Štír
  Žena narozená v tomto znamení si libuje v tajemství a mystičnosti. Ráda na ostatní působí, ale na první pohled to nemusí být vůbec vidět. Je výrazná, ženská, ale zároveň i silná, do svých kouzel muže zavádějící bytost. Má ráda šperky, které doplňují její zajímavost a tajuplnost. Taky pevné železo, které působí jako magnet. Může se taky stát královnou diamantů, pro které má velký smysl, nejraději nosí ty průzračně čisté.

  Střelec
  Žena tohoto znamení se neustále pohybuje všude, kde je jí to umožněno či kde to má i zakázáno. Ale nikdy nepřichází o dobrou náladu a šperky jí zdobí i v normálním životě. Má k nim přirozeně blízko, protože díky svému štěstí i způsobu života jich hodně dostává. Takže si může vybírat, co se ke které příležitosti hodí. Jako nerost s ní konvenuje cín, mezi drahými kameny granát a tyrkis, ale ani jiné jí nevadí. Snad u žádné jiné neuvidíte pohromadě tolik šperků.

  Kozoroh
  Ženy narozené pod znamením Kozoroha často ke svému životnímu stylu šperky nepotřebují. A pokud je už nosí, tak za sebou musí mít nějaký příběh. Milují starožitnosti a předměty dědící se už po pokolení, možná i stovky let. Pokud je opravdu vhodná příležitost, jejich elegance a vznosnost je nenapodobitelná. Mají rádi tmavší odstíny kamenů, jako je onyx a chrysopras, často rozumí mineralogii. K nim taky patří ty nejtvrdší diamanty s přesným brusem.

  Vodnář
  Ženy narozené ve znamení Vodnáře mají ke šperkům zvláštní přístup. Buďto je příliš nepřitahují, nebo za krásnou ozdobu považují něco, co se ostatním vůbec nezdá. Vybírají si zvláštní materiály, druhy kovů nebo přírodní látky. Neříkáme, že každá Vodnářka se ráda zdobí mrkví nebo korkem, ale třeba hliník dokáže použít naprosto originálně. Ale jde o ženy, tak nosí rády i norlmální šperky, nejraději s převládající fialovou. Patří k nim jantar a ametyst.

  Ryby
  Ženy-Ryby šperkům rozumí hodně, protože je mezi nimi velká spousta krásných osob. Mají dobrou a vlídnou povahu, nikdy ve společnosti nezkazí zábavné věci. Krásné kameny si dokážou hodně užívat, často je dostávají od svých ctitelů a oslňují jimi na večírcích. Patří k nim ty nejdražší nerosty, jako je platina. Taky u nikoho nenajdete tolik vztahu k moři a tedy podobné množství perlových náhrdelníků.

  superkarma: 0 11.01.2006, 11:41:54
 18. avatar
  [1112] ginile [*]

  Jaký bude rok 2006  Jaký rok se na nás chystá? Co zajímavého se stane, co nás čeká a nemine? Pokaždé se vyrojí spousta zaručených informací a předpovědí, které něco dopředu předpokládají. My se taky pokusíme, jen a jen pro vás, cosi předpovědět a dát vám určitý ukazatel směru. Vyberte si sami své rozhodnutí, ale nezapomínejte přitom na pomoc hvězd. Ale myslíme to s vámi dobře, proto přejeme jen to nej a nej. Člověk se narodil jako tvor společenský a mezi jednu takovou aktivitu patří i láska a erotika. Víte, že různé dny můžou roztodivně ovlivňovat lidské snahy a organizmus? Už historicky je známé, že různé dny se v latině jmenovali podle božstev, které odpovídají názvům planet. Názvy se v západních jazycích dochovaly dodnes. Můžeme si proto nastínit, který den v týdnu je dobrý pro co a kdy by se měli lidé věnovat různým jiným možnostem...


  Velký kříž
  Dopředu je nutné napsat, že velký vliv má pořád rozvolněný Velký kříž, vytvořený Marsem v Býku, Jupiterem ve Štíru, Saturnem ve Lvu a Neptunem ve Vodnáři. Protože jde o pevná znamení, jakoby až příliš monoliticky stabilizují situaci v různých oborech lidské činnosti. V únoru ale už svůj vliv poměrně rychle ztratí, i když asi lidé ztratí vinou rozchodů své přátele a některé fantazijní představy a sny. Ale budou mít sílu sami na sobě pracovat, což přijde jako jejich úkol s konstruktivním výsledkem.

  Lidé
  Začátkem roku se lidé budou cítit osamělejší než obvykle. Rozpory mezi pohlavími asi zůstanou v setrvačném pohybu. Dost vztahů přehodnotí svůj význam, lidi se dost zamyslí nad svým životem. Ale kde je pravá láska a pevnost, to bezpečně vydrží. Jaro by mělo vnést do citů příměs radosti a nové mízy opravdu hodně, Venuše proběhne Býkem a Blíženci. Velmi dobrý bude podzim, zvlášť říjen a prosinec, který přijde hodně radostně a rozšíří perspektivy.

  Práce a podnikání
  Co se týče práce a podnikání, lidé se musí hodně snažit udržovat svoje postavení a vydobyté pozice. Finance tak jednoduše nepoběží svými toky, ale Saturn lidi nutí do ctižádostivosti. Možná více věcí stojí na hliněných nohách, na penězích se musí pracovat, ale vlastní snahy získají na významu. Tento rok asi činnosti států hodně ovlivní různá dědictví ( vliv Štíra ). Všichni si musí dát pozor, aby je někdo neošidil a získali, na co mají právo.

  Doprava
  Doprava se projeví problamaticky, na jaře bude dělat silnicím zle nákladní doprava. Postavení Urana v Rybách trochu odsune různé nutné modernizace hromadné dopravy, ale podzim bude v tomto ohledu příznivější. Najdou se příznivá východiska i plány do budoucna. Zlepšení situace můžou očekávat provozovatelé dálkové, ale i železniční dopravy.

  Mezinárodní scéna
  Mezinárodní scéna a vztahy mezi státy budou v únoru, květnu a srpnu napjaté špatnými vazbami Jupitera, ale listopad může spoustu věcí, při dobré vůli, napravit. Napětí vyplývá v bojích o moc ve spojení se surovinovými zdroji. Zdá se, že se ještě víc rozvine práce neziskových a nadnárodních organizací. I když zažijí hodně problémů především v autoritářských státech ( opozice Saturna ve Lvu a Neptuna ve Vodnáři ), rok skončí svým vitězstvím.

  superkarma: 0 11.01.2006, 11:40:42
 19. avatar
  [1111] ginile [*]

  od 28.11.2005 do 4.12.2005
  Beran 20.3.-20.4.
  Na Berany narozené okolo 13. dubna působí doběžný trinus Pluta, to by mělo přispět k tomu, abyste plně využili své moci a svého vlivu k nějakým pozitivním změnám, třeba i v celospolečenském měřítku. Mars, Saturn a Pluto jsou tento týden v dynamické souhře, mnoho věcí se může významně pohnout.
  Býk 21.4.-20.5.
  Býci narození koncem dubna a začátkem května se mohou cítit trochu pod tlakem situace, proti vůli něco dokázat nebo změnit stojí vnější překážky nebo vnitřní zábrany. Nedělejte věci ze setrvačnosti, přemýšlejte o tom, zda si situaci nekomplikujete sami.
  Blíženci 21.5.-20.6.
  V úterý bude v kvadratuře Slunce s Uranem, může to zvýšit neklid a neochotu podřizovat se pravidlům a předpisům. U Blíženců narozených okolo 28. května se může situace nějak rychle změnit nebo vyhrotit.
  Rak 21.6.-22.7.
  Úterý může být dnem mnoha proměn, ráno může být plné optimismu a očekávání, odpoledne a večer se může mísit odhodlání s rezignovaným postojem na věci, se kterými těžko něco zmůžete. Novoluní ve čtvrtek odpoledne přináší možnost zbavit se starých problémů.
  Lev 23.7.-22.8.
  Počátek týdne může vyvolat nějakou nespokojenost nebo vzpouru, Slunce bude v kvadratuře s Uranem. Koncem týdne ale bude Slunce pod kontrolou Saturna, bude potřeba složit účty a poučit se z chyb.
  Panna 23.8.-22.9.
  V neděli se bude Merkur obracet do normálního směru a v obrátce bude právě v sextilu s Venuší. Zkuste se na věci podívat pozitivně, snažte se nacházet společnou řeč, všechny snahy o udobření a zlepšení vztahů mohu být úspěšné s trvalejším efektem.
  Váhy 23.9.-22.10.
  Váhy narozené okolo 8. října by se neměly nechávat ukolébat pocitem, že je vše tak, jak má být. Nepřehlížejte problémy jen proto, že nemáte chuť a čas se jim věnovat. Mohou časem přerůst vaše možnosti. Příjemně se můžete pobavit v neděli večer.
  Štír 23.10.-21.11.
  Mars a Pluto v tomto týdnu tvoří doběžný trioktil, může dojít ke krizi vašeho snažení nějak se prosadit nebo zapůsobit ve společenských otázkách a problémech. Štíři narození koncem října mohou snadno něco přehnat nebo přecenit.
  Střelec 22.11.-21.12.
  Pokud máte narozeniny v úterý, pak byste měli v následujícím roce trpělivě vážit každý krok ke změně, abyste se neunáhlili. Ti, co mají narozeniny v sobotu, by měli příští rok využít příznivých podmínek pro svou seberealizaci a pro stabilizaci toho, čeho už dosáhli.
  Kozoroh 22.12.-19.1.
  O krásu svou i svého okolí se v tomto týdnu mohou víc zajímat lidé narození 10.-15. ledna. Souvisí to s tranzitem Venuše přes jejich Slunce. Můžete být i laskavější a štědřejší. V sobotu by měla mít přednost vážnost a odpovědnost, Slunce bude v trinu se Saturnem.
  Vodnář 20.1.-17.2.
  V úterý bude kvadratura mezi Sluncem a Uranem, můžete získat body tím, že překvapíte nějakou novinkou nebo zlepšením. Sobotní vliv Slunce a Saturna může Vodnářům narozeným koncem ledna naznačit, co je pro ně právě podstatné a smysluplné.
  Ryby 18.2.-19.3.
  Začátkem týdne vás může zaskočit něco, s čím jste nepočítali. Citlivěji to mohou vnímat osoby narozené okolo 25. února. Nepodléhejte zmatku, Slunce je ve Střelci, snažte se držet svého cíle a věřte si, že ho dokážete dosáhnout.

  superkarma: 0 28.11.2005, 05:39:00

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [1110] ginile [*]

  Luna ve dnech 27. a 28. listopadu prochází znamením Vah. Váhy ovlivňují boky, ledviny, močový měchýř, čištění krve a rovnováhu tělesných tekutin. Biologické hodiny ukazují, že mezi 3 a 5 hodinou výborně pracuje močový měchýř. V této době je vhodné vypít šálek močopudného čaje z kytiček hluchavky bílé, černého bezu nebo šípků, které působí preventivně proti infekčním onemocněním. V tyto dny bude důležité dodržovat pitný režim a to alespoň 2 - 3 litry denně. Nejdůležitější tekutinou je pramenitá voda v kombinaci s minerálními vodami. Vhodný je v dopoledních hodinách také šálek kopřivového a přesličkového čaje. Ostatní tekutiny, džusy se doporučuje ředit, kávu a černý čaj vypustit. Nohy mít v teple a pozor na prochladnutí, citlivé jsou močové cesty, močový měchýř a také ledviny. Pozor na chirurgické zákroky v oblasti močového měchýře a ledvin !
  Doporučení:


  citlivé období pro cukrovkáře
  opatrně se solí, nepřesolujeme si jídlo, zbytečně přetežujeme ledviny a zvyšujeme tlak
  nezapomeňte na důležitost kvalitního a dostatečného spánku
  trápí vás strie v oblasti podbřišku a stehen, vhodná doba k prevenci: hlavní příčinou je ochabnutí vazivové tkáně, příčinu lze hledat v nedostatku vitamínu E a malém množství pohybu
  rostlinný olej, obilné klíčky a řeřicha obsahují zvláště hodně vitamínů E
  výborně zapůsobí masáž přírodním olejem k napnutí tkáně v těchto pasážích
  rady našich babiček: denně stroužek syrového česneku je nejlepší prevencí všech chorob
  rady zahradkářům: plánujte, studujte literaturu, internetové stránky...

  Luna ve dnech 29. a 30. listopadu prochází znamením Štíra. Štír ovlivňuje pohlavní a vyměšovací orgány, močovody, konečník a sexualitu. Zvláště pozorně v těchto dnech pečujte o vyměšování. Dostatek tekutin zvláště pramenité vody a bylinkových čajů napomáhá přirozenému vylučování. Z potravin by se v jídelníčku mělo objevit celozrnné pečivo, otrubové tyčinky a zelená listová zelenina. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  na váš zdravý pohlaví život působí zinek, takže kde ho najdete ? Bohatým zdrojem zinku jsou: pšeničné klíčky a otruby, dýňová a sezamová semena, houby, kuřecí maso
  borůvky a brusinková šťáva působí preventivně proti bakteriím v močových cestách
  vylučování pomůže stará babičkovská receptura: namočte přes noc lněné semínko 1 lžíce semínka a 3 lžíce vody, nechte vyluhovat a ráno nalačno snězte i se škorobovým výluhem
  víte, že přirozeným afrodiziakem je celer, petržel, česnek a křen
  hemeroidy zmírní pravidelný příjem pohankové kaše, prevence 1x za 14 dní, léčba 3x týdně
  na proces vylučování také působí odvar z lněného semínka, nevypadá příliš vábně, chutná velmi zvláštně, ale působí výtečně !
  rady našich babiček: nevětrejte peřiny, nabírají vlhkost
  rady zahradkářům: zaléváme pokojové květiny

  superkarma: 0 28.11.2005, 05:28:43
 2. avatar
  [1109] ginile [*]

  bedlikal:

  superkarma: 0 28.11.2005, 05:27:39
 3. avatar
  [1108] bedlikal [*]

  ginile: to mas prihnojovat ikdyz je snih?

  superkarma: 0 28.11.2005, 01:15:09
 4. avatar
  [1107] ginile [*]

  Luna ve dnech 24. - 26. listopadu prochází znamením Panny. Panna ovlivňuje nervy, slinivku, tenké a tlusté střevo a celý proces trávení. Biologické hodiny ukazují, že tlusté střevo pracuje nejlépe do 5 do 7 hodin ráno, slinivka a slezina od 9 do 11 a tenké střevo od 13 do 15 hodin. Cokoliv uděláte v těchto dnech pro oblast břicha a zažívání, působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  každé ráno vypijte dvě sklenice vlažné vody nalačno - aktivuje to všechny tělesné funkce
  udělejte si lehkou masáž břicha - krouživým pohybem ve směru hodinových ručiček si hlaďte břicho, myslete na něco příjemného, můžete použít i jemný olej k masírování
  vhodné bude cvičení určené pro tuto oblast - gymnastika na posílení břicha - sklapovačky
  experimentálně bych doporučovala alespoň 10 minut tance - tancujte ve směru hodinových ručiček, pak pohyb působí detoxikačně
  při vaření používejte čerstvé bylinky - bazalku, mátu, zázvor
  sprchová masáž na podporu trávení je v těchto dnech velmi účinná - masírujte si břicho proudem vody ve směru hodinových ručiček, střídání slabého a silného proudu umocňuje efekt masáže
  zajděte si ke kadeřníkovi, trvalá i sestřih déle vydrží
  rady našich babiček: do poslední vody na spláchnutí vlasů přidejte trošku octa, aby se vlasy pěkně leskly
  rady zahradkářům: přihnojujeme na silný kořen

  superkarma: 0 24.11.2005, 20:53:46
 5. avatar
  [1106] bedlikal [*]

  No zebych nasadila tu terapii? ryzovou? no nevim nevim

  superkarma: 0 06.09.2005, 18:46:10
 6. avatar
  [1105] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 6. a 7. září prochází znamením Vah. Váhy ovlivňují boky, ledviny, močový měchýř, čistění krve a rovnováhu tělesných tekutin. Biologické hodiny ukazují, že mezi 3 - 5 hodinou odpolední zvlášť dobře pracuje močový měchýř, mezi 5 - 7 odpolední zase ledviny. Důkladné proplachování ledvin a močových cest preventuje jejich onemocnění a odvádí případné toxiny a infekty z těla ven. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti!
  Doporučení:


  důležité je dodržovat pitný režim, optimální příjem tekutin je alespoň 2 - 2,5 litru denně, nejlepší je pramenitá voda
  pokud se hodně potíte doporučuje se i hodně sprchovat a měnit prádlo
  nezapomeňte se teple obléknout při prochlazení hrozí zánět močového měchýře, bolesti v kříži
  na močové cesty výtečně působí heřmánek, řebříček
  promasírujte si chodidla
  potřebujete-li se odvodnit (zadržování vody v těle) nasaďte si rýžovou terapii, uvařte si nesolenou rýži a jezte během dne podle potřeby, terapie by měla být alespoň 5 dní
  rady našich babiček: největším uměním je "nicnedělání" - klidně se posaďte a přemýšlejte o uběhlém dnu, nechejte myšlenky plynout...
  rady zahrádkářům: nezaléváme šíří se škůdci

  superkarma: 0 06.09.2005, 07:22:02
 7. avatar
  [1104] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 3. - 5. září prochází znamením Panny. Panna ovlivňuje nervy, slinivku, tenké a tlusté střevo a celý proces trávení. Biologické hodiny ukazují, že tlusté střevo pracuje nejlépe od 5 do 7 hodin ráno, slinivka a slezina od 9 do 11 hodin a tenké střevo od 13 do 15 hodin. Vše, co uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti! V pátek 3.září kulminuje novoluní ve znamení Panny, tudíž zvláště důležité pro zrozence tohoto znamení. Vhodný den k očistnému půstu.
  Doporučení:


  mírnou nervozitu a neklid lze odstranit pohybem na čerstvém vzduchu, zklidňujícím nejlépe heřmánkovým nebo meduňkovým čajíčkem
  pokud máte problém s vylučováním, prospějí vám po ránu nalačno dvě sklenice vlažné vody a mírně si pohladit břicho ve směru hodinových ručiček - zaktivizují se tělesné a vylučovací funkce
  z jídelníčku vypusťte smažená, tučná a kořeněná jídla
  nepřejídejte se před spaním, poslední jídlo by mělo být kolem 17-18 hodiny, potom již pouze jablíčko, jogurt, grahamová tyčinka
  preventivně na zažívací potíže působí šťáva ze syrových brambor - půl sklenice 2-3x denně
  rady našich babiček: vhodná doba k návštěvě kadeřníka, trvalá déle vydrží
  rady zahradkářům: 3.9. NOV ošetřujeme nemocné rostliny, vyséváme zimní cibuli

  superkarma: 0 03.09.2005, 08:48:00
 8. avatar
  [1103] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 29. - 31. srpna prochází znamením Raka. Rak ovlivňuje žaludek, prsa, prsní žlázu, dělohu, žlučník, hruď, dvanáctník a proces trávení. Vše, co v těchto dnech uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  omyjte se do půl těla studenou vodou, důkladně si promasírujte prsa a vetřete hydratační krém
  v těchto dnech bude vhodné vyloučit jídla smažená, pečená, kořeněná, uzeniny, kávu, alhokol, kyselé ovoce - prostě nedráždit zažívací trakt
  dodržujte po jídle akademickou půlhodinku
  velkou pozornost je zapotřebí věnovat důkladnému žvýkání potravy
  výtečně zapůsobí čerstvá šťáva z mrkve, brambor a případně ze zelí
  heřmánkový čaj vnitřně zklidní zažívání, vhodný je teplý heřmánkový obklad na oblast žaludku (nechat působit alespoň 20 minut)
  rady našich babiček: pereme s polovinou prášku
  rady zahrádkářům: zaléváme zahradu, nesklízíme úrodu

  superkarma: 0 29.08.2005, 08:29:29
 9. avatar
  [1102] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 22. - 24. sprna prochází znamením Berana. Beran ovlivňuje hlavu, mozek, obličej a životní sílu. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  začátek týdne bude vhodné věnovat tělesným aktivitám, vydatnému spánku a přátelům
  naordinujte si smíchu, smích dodává mozku více kyslíku a dochází k harmonizaci mozkových hemisfér
  prevence stárnutí - denně vitamín C
  zkoušeli jste kolikrát přeskočíte přes švihadlo ? Skákání přes švihadlo je příjemné, zábavné a funkční - zároveň významným způsobem spalujete nadbytečné kalorie
  výtečně by vám prospěla masáž obličejové části hlavy, zvláště partie kolem očí, nosu a brady
  rychlá pomoc při bolestech hlavy: vypijte horký mátový čaj a udělejte si horkou koupel nohou
  rady našich babiček: udělejte denně něco pro své zdraví, nejlépe tělo a mysl posílí tělesná práce nebo rychlá chůze
  rady zahrádkářům: zavařujeme a zmrazujeme

  superkarma: 0 22.08.2005, 08:16:15
 10. avatar
  [1101] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 20. a 21. srpna prochází znamením Ryb. Ryby ovlivňují chodidla, lymfatický systém a chůzi. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  povzbuďte akupresurou tok lymfy: do mírně lehké bolesti tlačte do prohlubně pod nehtem palce u nohy, dokud neucítít tlak prstu
  nosíme zelené oblečení aktivuje imunitní systém a působí na regeneraci organismu
  nervově labilnější a citlivější lidé se mohou cítit nesví, podráždění, plačtiví...
  velmi pozitivně na vás budou působit teplé letní sluneční paprsky, červené ovoce a zelenina
  buďte opatrní v konzumaci alkoholu a při jízdě autem
  nesnažte si nic nalhávat, svému okolí důvěřujte, ale vše důkladně prověřujte
  vašim nohám prospěje bylinková lázeň a masáž zvláště dolní partie nohou
  celková masáž spojená s lymfatickou masáží, poslechem meditační hudby a vonnou tyčinkou může způsobit úplný zázrak a rychlou nervovou a tělesnou regeneraci
  trápí vás bradavice - nyní jsou vhodné dny k jejich odstranění
  při úklidových činnostech používáme polovinu běžných čistících prostředků
  rady našich babiček: nemyjeme a nestříháme si vlasy
  rady zahrádkářům: zaléváme a lehce přihnojujeme pokojové květiny

  superkarma: 0 20.08.2005, 08:38:36
 11. avatar
  [1100] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 18. a 19. srpna prochází znamením Vodnáře. Vodnář ovlivňuje lýtka, bérce, křečové žíly, krevní oběh, paty, nárt a prsty. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti ! Dny jsou tak trošku poblázněné, mohou se dít nepředvídatelné věci. Pokud nastane změna, která vás načisto vykolejí, tak za ni poděkujte, protože vše co se v těchto dnech děje nahodile přináší do budoucna velké zisky. Zadívejte se na hvězdnou oblohu a chvilku se zasněte, představujte si... V pátek 19. srpna kulminuje úplněk, vhodný den na očistný půst - přejeme si být zdraví :-).
  Doporučení:


  do jídelníčku je vhodné zařadit: jablka, hrušky, zelenou listovou zeleninu, celozrnné těstoviny a pečivo, hnědou rýži, semena, ovesné klíčky, ořechy
  žádné dlouhé tůry, večer by vás bolely nohy, případně by mohly otékat
  proti křečovým žilám výtečně působí nošení podpůrných punčoch, cvičení, mazání a vitamín C a lecitin
  zajděte si na masáž a zaměřte se především na lýtkovou oblast - jejich uvolněním odchází nadmíra stresu z těla
  sprchujte si nohy studenou vodou
  rady našich babiček: pořádně větráme peřiny a všechny místnosti
  rady zahrádkářům: ošetřujeme rostliny proti škůdcům, nepracujeme s půdou

  superkarma: 0 18.08.2005, 07:30:57
 12. avatar
  [1099] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 16. a 17. srpna prochází znamením Kozoroha. Kozoroh ovlivňuje celou kostru, držení těla, pohyb, klouby, kolena, pokožku a zuby. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  naplánujte si na víkend trošku spirituální "potravy" přečtěte si knížku od Thomasu Moora - Kniha o duši
  zastřihněte si nehty
  pokožce prospěje výživná pleťová maska a vydatné promázání celého těla
  zacvičte si - narovnejte se, hlava a brada vzrůru, rovná a povolená ramena, vypnutá hruď, stáhnuté hýždě, zhluboko dýchejte
  pamatujte na dostatečný přísun želatiny do těla preventuje zánětlivé onemocnění kloubních chrupavek - vhodné preparáty lze zakoupit volně v lékárnách
  pořádně protáhněte své bolavé tělo, věnujte pozornost každé kostičce a svalu, pokud nevíte jak na to - sledujte chvíli kočku, ta vám napoví :-)
  zbavujeme se bradavic a chloupků
  rady našich babiček: svědí vás kůže zkuste ji potírat citrónovou šťávou
  rady zahrádkářům: sklízíme úrodu

  superkarma: 0 16.08.2005, 08:57:18
 13. avatar
  [1098] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 14. a 15. srpna prochází znamením Střelce. Střelec ovlivňuje stehna, křížovou oblast a pohyblivost. Vše, co v těchto dnech uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou neplánovaných chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  citronový balzám působí velmi uvolňujícím efektem na unavené stehna a celé dolní končetiny
  koupel je ideálním místem pro automasáž prováděnou při koupání nebo po něm - používejte houbičky, žíňky, kartáčujte se po celém těle
  olejíčky vtírejte vždy směrem k srdci, abyste stimulovali krevní oběh
  dostatek hořčíku je nezbytný pro kvalitní činnost svalů - mexické fazole nebo fazolový salát jsou jeho vydatným zdrojem
  rady našich babiček: velké zrcadlo v domácnosti zdvojnásobuje prostor, přináší hojnost, vždy by mělo být umístěné v pevném rámu
  rady zahrádkářům: vyséváme popínavé rostliny

  superkarma: 0 14.08.2005, 08:05:18
 14. avatar
  [1097] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 12. a 13. srpna prochází znamením Štíra. Štír ovlivňuje pohlavní a vyměšovací orgány, močovody, konečník a sexualitu. Zvláště pozorně v těchto dnech pečujte o vyměšování. Dostatek tekutin především pramenité vody a bylinkových čajů napomáhá přirozenému vylučování. Z potravin by se v jídelníčku mělo objevit celozrnné pečivo, otrubové tyčinky a zelená listová zelenina. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  výtečně působí sedací koupel můžete si zvolit některou z doporučených bylinek: heřmánek, tymián, levandule a bergamotka
  opatrně s plánovanou návštěvou gynekologa, pokud to není akutní stav najděte si jiný vhodný termín, těhotné by měly být zvláště opatrné - nezvedat nic těžkého, odpočívat...
  pokud vás trápí hemeroidy - vhodná je večerní sprcha studenou vodou v oblasti konečníku
  obtíže s vylučováním vám pomůže zmírnit lněné semínko: namočte si 1 lžíci lněného semínka na noc s 3 lžícemi vody a ráno nalačno snězte
  rady našich babiček: pereme s polovinou pracího prášku
  rady zahrádkářům: zaléváme, vyséváme podzimní sklizeň

  superkarma: 0 12.08.2005, 07:49:16
 15. avatar
  [1096] paja.svecova [*]

  Kazalin:

  Luna ve dnech 10. a 11. srpna prochází znamením Vah. Váhy ovlivňují boky, ledviny, močový měchýř, čištění krve a rovnováhu tělesných tekutin. Biologické hodiny ukazují, že mezi 3 - 5 hodinou odpolední zvlášť dobře pracuje močový měchýř, mezi 5 - 7 odpolední zase ledviny. Důkladné proplachování ledvin a močových cest preventuje jejich onemocnění a odvádí případné toxiny o infekty z těla ven. Vše, co v těchto dnech uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  důležité je dodržovat pitný režim, optimální příjem tekutin v letních dnech by měl činit alespoň 2,5 - 3 litry tekutin, pamatujte, že tělo potřebuje dostatek soli a minerálních látek - vhodná je alespoň jedna láhev minerální vody denně, důležité je střídání různých značek
  vhodné potraviny v těchto dnech jsou melouny, broskve, švestky - ovoce, které obsahuje přírodní cukr a dostatek tekutin
  pokud se hodně potíte doporučuje se hodně pít a souběžně se sprchovat
  zaměřte pozornost na váš dech - kontrolované dýchání, vzduch je cennou potravou, při vdechování získáváte energii, když vydechujete odchází jedy
  rady našich babiček: největším uměním je "nicnedělání" - klidně se posaďte a přemýšlejte o uběhlém dnu, nechejte myšlenky plynout...
  rady zahrádkářům: sázíme dvouletky a trvalky, nezaléváme, protože se šíří škůdci

  superkarma: 0 10.08.2005, 08:03:41
 16. avatar
  [1095] Lenice [*]

  Kazalin:

  superkarma: 0 09.08.2005, 09:56:09
 17. avatar
  [1094] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 7. - 9. srpna prochází znamením Panny. Panna ovlivňuje nervy, slinivku, tenké a tlusté střevo a celý proces trávení. Biologické hodiny ukazují, že tlusté střevo pracuje nejlépe od 5 do 7 hodin ráno, slinivka a slezina od 9 do 11 hodin a tenké střevo od 13 do 15 hodin. Vše, co v těchto dnech uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  každé ráno vypijte dvě sklenice vlažné vody nalačno - aktivujete činnost tělesných funkcí
  na nadýmání a bolest břicha výtečně zapůsobí mátový, zelený čaj a fenyklové kapky
  úprava živostosprávy - snídejte velmi lehce, obědvejte střídmě a večeře by měla proběhnout do 17 hodiny
  vhodné potraviny pro tyto dny jsou - mořské ryby, jogurty, mrkev, petržel, špenát, kopr, pažitka, ovesné vločky, lněná semínka
  pamatujte vždy na čerstvou zeleninu a ovoce, výborně působí tak čerstvé šťávy
  udělejte si lehkou masáž břicha - krouživým pohybem ve směru hodinových ručiček si hlaďte břicho, myslete na něco příjemného, můžete použít i jemný olej k masírování
  večerní sklenice mírně vychlazené kyšky - acidofilního mléka udělá dobře nejen vašemu zažívání, ale především ulehčí rannímu vylučování
  přepadla vás melancholie ? Kupte si kytičku, taková fialka vonná je nejlepším lékem na špatnou náladu, vydejte se do vaňavé letní přírody a pozorujte hvězdy
  rada našich babiček: mírně projímavé účinky má nálev z kysaného zelí
  rada zahrádkářům: vyčistíme a přihnojíme trávník

  superkarma: 0 07.08.2005, 08:18:24
 18. avatar
  [1093] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 2. - 4. srpna prochází znamením Raka. Rak ovlivňuje žaludek, prsní žlázu, dělohu, žlučník, hruď, dvanáctník a proces trávení. Vše, co v těchto dnech uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventině a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  používáme autosugesci k ovlivňění vegetativního nervového systému a tím i funkce tělesných orgánů - chceme ýt zdaví:-)
  pijeme zklidňující čajíčky na podrážděné zažívání, zvláště vhodný je heřmánek, mateřídouška, zeměžluč, skořicová kůra, máta peprná
  vynechejte v tyto dny z jídelníčku jídla, která jsou příliš kyselá, ostrá, tučná nebo kořeněná
  výtečně na vás zapůsobí odlehčené stravování
  namasírujte si partii hrudi a prsou
  užívejte si klidu v rodině
  terapeuticky působí procházky v přírodě a rozjímání nad přírodními cykly
  rady našich babiček: pereme s polovinou prášku
  rady zahrádkářům: zaléváme, čistíme fontány, rybníčky, potůčky, jezírka...

  superkarma: 0 02.08.2005, 09:11:45
 19. avatar
  [1092] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 31. července a 1. srpna prochází znamením Blíženců. Blíženci ovlivňují plíce, průdušky, dýchání, ruce a paže. Vše, co v těchto dnech uděláte pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických operací v této oblasti. Pohyblivá Luna v Blížencích může činit obtíže s koncentrací. Zvláštní opatrnost věnujte dopravnímu provozu. V práci se maximálně soustřeďte, protože přísun nových informací může být velmi široký a klidně by se mohlo stát, že vám něco důležitého unikne. V podvečerních hodinách se vydejte do společnosti, za kulturou, na zajímavou přednášku, plnými doušky užívejte života.
  Doporučení:


  recept na dobrou náladu a dlouhý život je dodržovat zásadu správného dýchání, základní pravidlo zní dýchat nosem, plně se nadechovat a vydechovat, správné držení těla významným způsobem ovlivňuje kvalitu dýchání
  velmi účinná je masáž, zvláště horní části těla, končetin a prstů
  večer před spánkem si vychutnejte meduňkový čaj a přečtěte zase po dlouhé době nějaký poetický příběh
  pokuste se alespoň 1x za týden zalést do postele před půlnocí a rozjímat o životě, o blízkých..
  rady našich babiček: pokud vám to počasí dovolí pusťte se do mytí oken a do úklidu
  rady zahradkářům: tvarujeme živý plot, růže stříkáme proti mšicím

  superkarma: 0 31.07.2005, 08:15:38
 20. avatar
  [1091] paja.svecova [*]

  lenka33:

  superkarma: 0 29.07.2005, 15:18:18
 21. avatar
  [1090] lenka33 [*]

  paja.svecova: Dáváš sem móc užitečné rady, vloni jsem měla lunární kalendář, ale letos jsem ho nezakoupila. Chodím na toto auditko moc ráda.Díky.

  superkarma: 0 29.07.2005, 13:51:04
 22. avatar
  [1089] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 28. - 30. července prochází znamením Býka. Býk ovlivňuje krk, mandle, chuť, činnost štítné žlázy, týl a ramena. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast, působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou operací v této oblasti!
  Doporučení:


  léto je v plném proudu, tak pozor pozor na chlazené nápoje případně na led, náchylnější oblastí jsou hlasivky, pokud zaznamenáte bolest v krku jako první pomoc je velmi účinný čaj z tymiánu nebo šalvěje
  také pravidelné kloktání heřmánkovým čajem lahodí vašemu hrdlu
  klimatizace nepůsobí nejlépe na vaše dutiny, máte-li rýmu, dejte si na noc do uší vatu - rýma se sama spustí
  uvažujete-li o započetí stavebních prací nebo o rekonstrukci bytu či domu jsou k tomu optimální podmínky
  denně stroužek syrového česneku odvrátí každou bakterii
  rady našich babiček: klid a bezpečí hledejte v sobě!
  rady zahrádkářům: pracujeme s půdou, sklízíme kořenovou zeleninu

  superkarma: 0 29.07.2005, 08:25:06
 23. avatar
  [1088] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 26. a 27. července prochází znamením Berana. Beran ovlivňuje hlavu, mozek, obličej a životní sílu. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob preventivně, pozitivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti.
  Doporučení:


  pokud jste citlivější povaha, vyhněte se konfrontacím, vaše "maličkost" by byla "převálcována" okolnostmi a vzniklou situací
  na zklidnění výtečně působí jasmínový, meduňkový, levandulový nebo lipový čaj
  naordinujte si 3x denně sklenici pramenité vody
  zalezte do postele ještě před večerníčkem a užívejte si večerních paprsků zapadajícího slunce s nějakou bezva knížkou...
  odpočívejte, děti jsou na prázdninách a tak vám nic nebrání užívat si života
  rady našich babiček: máte pocit že vás nikdo nemá rád? Vezměte album vašich fotek z dětských let a pohlédněte na to sladké tříleté děťátko, jak je úžasné a jak se dere k životu, usmějte se na sebe a radujte se z toho co máte!
  rady zahrádkářů: sklízíme úrodu - zralé ovovce, zeleninu

  superkarma: 0 26.07.2005, 08:37:13
 24. avatar
  [1087] batka [*]

  ahoj pajo, děkuju za rady, ty noční křeče v lýtkách mívá manžel, tak musím vyzkoušet nějaký ten čajík, bolavé nohy mám já a ten citron určitě zkusím

  superkarma: 0 22.07.2005, 12:45:57
 25. avatar
  [1086] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 22. a 23. července prochází znamením Vodnáře. Znamení, které ovlivňuje oblast lýtka, bérce, kotníky, křečové žíly, patu, nárt a prsty. Vyvarujte se chirurgických zákroků v těchto oblastech! V těchto dnech dochází k myšlenkovému a nervovému zrychlení. Důležité bude nepodléhat tlaku okolí, zvolnit, cvičit trpělivost a nenechat se zlákat utopistickými vizemi. V pátek v 19:41 letního času vstupuje Slunce do znamení Lva, vše nejlepší k narozeninám!
  Doporučení:


  křeče v lýtkách (zvláště ty v noci) lze preventovat čajem z macešky polní, listu černého rybízu, důležitý je také vitamín E a hořčík
  zánětu žil lze předcházet dostatkem vitamínu C a lecitinem
  pečujte více o své nohy - večerní masáž nohou, zvláště oblasti od kolena dolů působí opravdu blahodárně, po masáži si nohy ještě ponechejte na měkké podložce v mírně zvýšené poloze a relaxujte
  na přetížený nervový systém pomůže nejen večerní procházka před spaním, ale především poetická hudba, příjemná atmosféra a teplá náruč milované bytosti
  rada našich babiček: bolavé a unavené nohy si vykoupejte ve slané vodě a potom je potřete rozkrojeným citrónem
  rada zahradkářům: sklízíme úrodu, bojujeme se škůdci, větráme, uklízíme

  superkarma: 0 22.07.2005, 09:02:10
 26. avatar
  [1085] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 19. - 21. července prochází znamením Kozoroha. Kozoroh ovlivňuje celou kostru, držení těla, pohyb, klouby, pokožku a zuby. Cokoliv uděláte v těchto dnech pro tuto oblast, působí to dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti! Ve čtvrtek 21. července ve 13 hodin letního času kulminuje úplněk, je to vhodný den k očistnému půstu a aktivnímu odpočinku.
  Doporučení:


  v těchto dnech navštivte kosmetický salón k odstranění bradavic, chloupků, k dotvarování obočí
  bolesti páteře jsou zpravidla z nešetrného způsobu sezení a špatného držení těla, alespoň v tyto dny se pořádně protáhněte, narovnejte se a pokuste se stát zpříma
  kolena a klouby promažte kostiválovou mastí, večerní obklad zapůsobí velmi blahodárně
  večerní šálek kyšky nebo acidofilního mléka upraví přirozenou mikroflóru ve vašem střevě
  celé tělo natřete tělovým krémem nebo olejem
  rada našich babiček: zastřihněte si nehty, pokožce prospěje pleťová maska a vydatné promazání celého těla
  rada zahrádkářům: připravuje záhony k nové výsadbě, za úplňku příroda odpočívá

  superkarma: 0 19.07.2005, 07:53:08
 27. avatar
  [1084] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 17. a 18. července prochází znamením Střelce. Střelec ovlivňuje stehna, křížovou kost a pohyblivost. Vyvarujte se chirurgických zákroků v těchto oblastech ! Pozor na sklon k úrazům a přeceňováni sil. Vhodné by bylo naordinovat si alespoň částečný odpočinek po práci. Nohy položit do vyšší polohy - třeba na stůl nebo na hromadu polštářů. Očistně a relaxačně působí pampeliškový a kopřivový čaj.
  Doporučení:


  v těchto dnech nic nepřehánějte a nepodnikejte, žádné nárazové rekordy na pěších túrách či jiných sportovních aktivitách
  blahodárně zapůsobí lymfatická masáž v oblasti třísel a vnitřních stehen
  bolesti v kříži a namožené svaly lze zmírnit obkladem s přísadou švédských kapek a čajem z listů černého rybízu
  večerní teplá koupel a kartáčování nasucho povzbudí krevní oběh a uvolní svalstvo
  v jídelníčku by neměla chybět listová zelenina, semínka - dýně, slunečnice, potraviny, které obsahují vitamin C, B komplex a křemík
  rada našich babiček: rozdrcená nebo celá semena přidávejte do dušených, pečených i vařených jídel a syrových salátů
  rada zahrádkářům: vysazujeme brambory na podzimní sklizeň

  superkarma: 0 17.07.2005, 08:08:52
 28. avatar
  [1083] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 12. - 14. července prochází znamením Vah. Váhy ovlivňují boky, ledviny, močový měchýř, čištění krve a rovnováhu tělesných tekutin. Biologické hodiny ukazují, že mezi třetí a pátou hodinou odpolední zvlášť dobře pracuje močový měchýř, mezi pátou odpolední a sedmou večerní zase ledviny. V této době je vhodné vypít šálek močopudného čaje z kytiček hluchavky bílé, který působí preventivně proti infekčním onemocněním. V tyto dny bude důležité dodržovat pitný režim a to alespoň 2 - 3 litry denně. Nejdůležitější tekutinou je pramenitá voda v kombinaci s minerálními vodami. Vhodný je také šálek kopřivového a přesličkového čaje aplikovaný v dopoledních hodinách. Ostatní tekutiny, džusy je vhodné ředit, kávu a černý čaj vypustit. Nohy mít v teple a pozor na prochladnutí. Večerní lázeň a masáž chodidel je léčebným elixírem pro vaše ledviny. Pozor na chirurgické zákroky v oblasti močového měchýře a ledvin !
  Doporučení:


  trápí vás strie v oblasti podbřišku a stehen, vhodná doba k prevenci: hlavní příčinou je ochabnutí vazivové tkáně jejíž příčinou je nedostatek vitamínu E a pohyb
  rostlinný olej, obilné klíčky a řeřicha obsahují zvláště hodně vitamínu E - plnohodnotná strava
  šetřete solí, přetěžuje ledviny
  výborně bude působit masáž přírodním olejem k napnutí tkáně v těchto pasážích
  zábal z rozdrcené přesličky přiložit na problematické partie
  rada našich babiček: jezte hodně česneku, dýňová semínka, citróny, čerstvé i nakládané zelí - zlepšují vylučování škodlivin
  rada zahrádkářům: nezaléváme - šíří se škůdci, zastřihují se živé ploty

  superkarma: 0 12.07.2005, 07:53:00
 29. avatar
  [1082] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 10. a 11. července prochází znamením Panny. Panna ovlivňuje nervy, slinivku, tenké a tlusté střevo a celý proces trávení. Biologické hodiny ukazují, že tlusté střevo pracuje nejlépe od 5 do 7 hodin ráno, slinivka a slezina od 9 do 11 a tenké střevo od 13 do 15 hodin. Cokoliv uděláte tento den pro oblast břicha a zažívání, působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti !
  Doporučení:


  udělejte si lehkou masáž břicha - krouživým, pohybem ve směru hodinových ručiček si hlaďte břicho, myslete na něco příjemného, můžete použít i jemný olej k masírování
  vhodné bude cvičení určené pro tuto oblast - gymnastika na posílení břicha
  experimentálně bych doporučovala alespoň 10 minut tance - tancujte ve směru hodinových ručiček, pak pohyb působí detoxikačně
  sprchová masáž na podporu trávení je v těchto dnech velmi účinná - masírujte břicho proudem vody ve směru hodinových ručiček, střídání slabého a silného proudu umocňuje efekt masáže
  zajděte si ke kadeřníkovi, trvalá i sestřih déle vydrží
  oblékněte si v těchto dnech něco příjemného, hebkého a spíše volnějšího, pohodově budou působit pastelové barvy jara
  rada našich babiček: do poslední vody na spláchnutí vlasů přidat trošku octa, aby se vlasy pěkně leskly
  rada zahrádkářům: přesazujeme, vysazujeme trávník

  superkarma: 0 10.07.2005, 08:15:58
 30. avatar
  [1081] paja.svecova [*]

  Luna ve dnech 7. - 9. července prochází znamením Lva. Lev ovlivňuje srdce a krevní oběh. Luna ve Lvu je výtečná hostitelka a patronka všech společenských akcí, večírků, plesů. Vše, co uděláte v těchto dnech pro tuto oblast působí dvojnásob pozitivně, preventivně a léčebně. S výjimkou chirurgických zákroků v této oblasti!
  Doporučení:


  zalichoťte někomu ve svém okolí, všichni máme potřebu být někdy středem zájmu a obdržet kompliment
  pokud se chcete zbavit nějakého kila navíc, tak je těď správná doba, pomůže vám pouze mírná úprava jídelníčku a výsledek bude překvapující
  chutná vám zelený čaj? Tak si klidně dopřávejte tento zázračný nápoj - i 3 šálky denně, ochraňuje srdce.
  výtečně by vám prospěla dlouhá procházka, sauna, masáž
  rozhodně se hodně sprchujte a střídejte proud teplé a studené vody - přirozeným způsobem si rozproudíte krev v těle
  rady našich babiček: zastřihněte si konečky vlasů, budou silnější a zdravější
  rady zahradkářům: pečujeme o trávník, vysazujeme jahodníky, důkladně zaléváme

  superkarma: 0 07.07.2005, 08:40:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Horoskopy

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme