Styl

ASTOR vizážistky radí


Značka ASTOR již řadu let přináší kvalitní produkty plné moderních technologií a inovativních formulí. V oblasti řasenek například jako první představila hřebínkový aplikátor a obohatila jejich složení o vlákno Lycra.

Nyní přinášíme přehled těch nejdůležitějších řasenek, abychom vám usnadnili výběr i orientaci. Každý produkt je navíc doplněn o tip některé z našich profesionálních vizážistek.

 

ŘASENKA ULTRA VOLUME AIR MAX

Pokud toužíte po dosažení maximálního objemu, a to bez zatížení řas, vsaďte na řasenku Air Max. Díky exkluzivnímu patentu technologie „Anti-Gravity“ poskytuje maximální objem řas bez jejich zatížení. Výsledek? Až 10x více objemu a až 2x lehčí řasy.

 

Tip vizážistky Míši:

Řasenka Air Max řasy díky svému odlehčenému složení zbytečně nezatěžuje. Proto je přímo ideální na vrstvení. Přes den určitě stačí jen jedna vrstvička, ale na večerní akci jich naneste hned několik, aby vaše oči získaly ten správný dramatický a tajemný pohled!

  

ŘASENKA VOLUMETRIX

Unikátní složení řasenky Volumetrix s mikro-perličkami nabízí až 8x větší objem, a to bez slepování. Precizní kartáčkový aplikátor nejen zachytí a oddělí každou řasu zvlášť, ale navíc nabere vždy jen přesné množství obsahu, takže se nemusíte bát žmolků!

 

Tip vizážistky Míši:

Pokud máte spíše řídké řasy a toužíte po jejich zhuštění, je řasenka Volumetrix přímo ideální. S kartáčkovým aplikátorem totiž jednoduše dosáhneme krásného zhuštění, a tím i optického rozevření očí.

  

ŘASENKA 3 STYLE

Pokud dáváte někdy přednost objemu, jindy délce a občas toužíte po obojím, sáhněte po řasence 3 Style. S ní získáte všechny tří styly v jediném balení. Dvoukoncová řasenka kombinuje dvě vysoce účinné formule a dva různé speciálně navržené kartáčky. První konec prodlouží vaše řasy až o 60 % a krásně je oddělí. Druhý konec až 15x zvětší objem. Pokud použijete oba konce naráz, získáte maximální délku i objem a dosáhnete efektu umělých řas.

 

Tip vizážistky Míši:

Oba konce řasenky 3 Style jsou černé a každý z nich dodá vašim řasám jiný vzhled. Využijte toho! Zkuste si horní řasy nalíčit kartáčkem pro objem a dolní kartáčkem pro délku.  Samy uvidíte, že výsledný efekt bude zcela nezaměnitelný!

  

ŘASENKA VOLUME ARTIST

Tvarující pěnové složení a jedinečný kartáček Ceraflex – to jsou přednosti řasenky Volume Artist. Vytvoří bohatý objem, vytvaruje, prodlouží a natočí vaše řasy jednu po druhé s dokonalou přesností. Kartáčkový aplikátor je tvořen deseti různými řadami zoubků speciálně navrženými pro nadzvednutí řas a rovnoměrné rozložení pěnové formule. Řasy jsou vytvarované podle vašich představ bez slepování a žmolků.

 

Tip vizážistky Martiny:

Ještě většího natočení a přesného vytvarování řas dosáhnete tím, že aplikátor chvíli podržíte přiložený na řasách tak, aby barva dostatečně zaschla a udržela tak řasy v požadovaném tvaru.

  

ŘASENKA LOOK OUT

Inovativní duo technologie kartáčku řasenky Look Out zajistí řasy bez žmolků a až o 70 % širší pohled. Kartáček v sobě propojuje krátké, flexibilní štětinky pro prodloužení, rozevření a nadzvednutí řas a jednu řadu delších štětin pro precizní pročesání a oddělení i těch nejjemnějších řas. A to bez žmolků, bez slepování, bez limitů.

 

Tip vizážistky Jany:

Řasenka Look Out umí řasy krásně prodloužit, nadzvednout a rozevřít. Pokud však dáte více než jednu vrstvičku, dosáhnete i skvělého objemu s perfektně rozčesanými řasami.

 

Všechny zmíněné řasenky ASTOR dostanete v červnu a červenci 2008 za akční cenu 189 Kč / 229 Sk.

Zároveň probíhají na vybraných prodejnách další zajímavé akce!
   
09.05.2008 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Domcaca [*]

  Já teď právě popužívám VOLUMETRIX a jsem maximálně spokojená..!!!Odděluje mi řasy,nelepí a i točí..

  superkarma: 0 11.05.2008, 10:02:15
 2. [11] xenie [*]

  http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&NR=1 taky dobry...

  superkarma: 0 09.05.2008, 15:01:54
 3. avatar
  [10] sanvean [*]

  Petunie: Jen tak z p*dele jsem hodila do googlu "dramatický pohled" vcelku by to i odpovídalo
  http://youtube.stazeni-zdarma.cz/1018-dramaticky-pohled-krecka.htm

  superkarma: 0 09.05.2008, 14:36:49
 4. [9] xenie [*]

  Petunie: a především fotky s umělýma řasama, které mi žádná řasenka nevykouzlí

  superkarma: 0 09.05.2008, 12:13:18
 5. avatar
  [8] Petunie [*]

  Nejvíc mě dojímá ta otřepaná fráze "dramatický pohled". Míní se tím dle případných ilustračních fotek většinou pohled nas+aný, nebo retardovaný, nejlépe doprovázený pootevřenou pusou

  superkarma: 0 09.05.2008, 11:44:23
 6. avatar
  [7] Petunie [*]

  AnoliV: ne, řasy po natření bílou řasenkou jsou zásadně dozelena.

  superkarma: 0 09.05.2008, 11:41:54
 7. avatar
  [6] Solei [*]

  potřebuju nějaký švestkový odstín a taky se mi v poslední době líbí se třpytkami. Ale stejně .... pro mně je to nesmysl, maluju se minimálně a řasy má dlouhé husté a cokoliv jiného než lehké dobarvení (henou) je na mne stašně výrazné.

  superkarma: 0 09.05.2008, 11:31:22
 8. avatar
  [5] verkaH [*]

  Mě asi navytrhnou žádné novinky. Už jsem vyzkoušela .... super řasenek a vždy do 20 minut nejpozději začnu slzet

  superkarma: 0 09.05.2008, 10:48:57
 9. avatar
  [4] AnoliV [*]

  oprava: řasy

  superkarma: 0 09.05.2008, 10:35:36
 10. avatar
  [3] AnoliV [*]

  jak jako bílou? to máš potom jako bílé řady jo?

  superkarma: 0 09.05.2008, 10:35:24
 11. [2] gentiana [*]

  Mají bílou? Nemají. Takže smůla. Jinou než bílou řasenku prostě nepoužívám.
  Řasy nechci mít ani sexy, ani husté, ani kudrnaté, ani delší. Jenom si je natírám na jinou barvu pro prostý výtvarný efekt.

  superkarma: 0 09.05.2008, 09:30:26
 12. avatar
  [1] ellinor [*]

  Air Max používám a můžu říct, že je to jedna z mála řasenek, které opravdu řasy nezatíží. Mám hodně dlouhé řasy a když je natřu, většinou ztěžknou a jsou jak hřeben. S airmax jsou ale hezky zatočené nahoru a zůstanou tak skoro celý den. Nejsem placená, nebojte. Jen musíte mít dobře zvládnutou techniku nanášení - vrstvit, ohýbat a tak.

  superkarma: 0 09.05.2008, 08:40:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme