Astor uvádí první řasenku, která okamžitě nadzvihne řasy a probudí pohled. Seznamte se s vaší novou ranní kamarádkou, řasenkou Big & Beautiful Eye Opener. Protože vše, co potřebujete po ránu je káva a řasenka!

NOVINKA Big & Beautiful Eye Opener obsahuje:

  • AstorKartáček s efektem dvojitého nadzvednutí řas probudí každou řasu a zajistí krásný objem a natočení. Kartáček kopíruje tvar oka a ideálně tak zvýrazní řasy ve vnitřním i vnějším koutku. Pro široce otevřený pohled.
  • Složení obohacené o extrakt ze zelené kávy Robusta pro ještě více otevřený a svěží pohled.

Astor Plus: Pečující složení s vitamínem E a pro-vitamíny. „Astor Big & Beautiful Eye Opener řasenka se snadno nanáší, nezanechává žmolky a moje řasy jsou po použití měkké a vyživené. Navíc má svěží, lehkou vůni!“ Heidi Klum

NOVINKA oční linka Perfect Stay Fountain Pen

AstorPrvní oční linka se speciálním fontánovým hrotem, který zajistí stálý tok barvy. Nová generace oční linky pro ještě jednodušší a hladší aplikaci! Intenzivní a dokonale rovná linka jedním tahem.

  • Inspirováno uměním kaligrafie! Fontánový hrot umožní hladké a přesné nanášení linky díky stálému toku barvy. Není tak nutné hrot namáčet a můžete linku vykreslovat dle libosti.
  • Voděodolné dlouhotrvající ultra černé složení, které se hladce nanáší a nevytváří žmolky.

Doporučená MOC cena:

Řasenka 229 Kč

Linka 199 Kč

Reklama